Şimdi Ara

Klima Kapı Üstü Montajı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Salonuma klima taktırmayı düşünüyorum. Salon kapısı üstünde yaklaşık 34 cm mesafe var tavana kadar. Alacağım klimanın yüksekliği 31 cm. Bu kısma klima taktırmak duvarın taşıması açısından risk oluşturur mu ya da başka risk teşkil eder mi? Yardımlarınızı bekliyorum.

• İç ünite o kadar ağır değil taşır radyatörleri taşıyor duvarlar hocam tabi genede servis görsün evin durumunu

• Duvarın taşımasından yana sıkıntı olmaz ama klima ile tavan arası mesafe çok az. Hava emiş ve bakım durumlarında sorun olabilir.

• gfb_tayfa G kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Yük bakımından sorun olmaz ancak 3 santimetrelik emiş alanı az gelebilir. Hiç alternatif yer yoksa tercih ediniz.

Saygılarımla...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Alçıpan duvarlara klima montajı yapıyoruz taşıma konusunda bir sıkıntı olmaz. Ancak ilerleyen süreçte bakım, arıza ve onarım konusunda sıkıntı çıkabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap için herkese teşekkürler kapı üstünde yaklaşık 40 cm boşluk vardı. Keşfe gelenler kapı üstıne montajın uygun olmayacağını söylediler bu sebeple duvara montajını yaptırdım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yüksekte olacağı için ve ısınan hava da yükseleceği için ısıtma modunda erken kapanır (servisteki teknisyenin söylediği, doğru mudur bilmiyorum)

İkincisi kiriş deliyor olacaksınız ki o da gereksiz bir risk olur

Duvara taktırarak iyi yapmışsınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.