Şimdi Ara

Knight Online Life Offline gerçeği war mı gerçekten?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar pek çok kişiden duymus olduğum ve beni rahatsız eden Knight Online oynayanların kendilerini hayattan soyutladıkları ve asosyalleştikleri düsüncesine katılıyor musunuz? Ben şahsen kendimi fazla kaptırmadan oynayabilen oyuncular arasındayım ve kendimce oyunda da iyi bişeyler yaptığımı düsünüyorum,ancak arkadaslarımla,okulumla da gayet ilgileniyorum.Yani hem KO oynayıp hemde hayatınızı eksiksiz sürdürebilirsniz bence.Siz de fikirlerinizi sunarsanız mutlu olurum,herkese ii oyunlar

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aSibey -- 28 Mayıs 2007; 15:51:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aSibey

.
    bi konuyu okursan ne demek istediğimi anlıcaksın ama okumadan yorum yapıosun,biraz kafanı çalıstır ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasnicktir#

bi konuyu okursan ne demek istediğimi anlıcaksın ama okumadan yorum yapıosun,biraz kafanı çalıstır ya

Alıntıları Göster
    evet dogrudur.Sahsen ben gunde belki 5-6 saat oynuyorum ama bırakamıyoruzda.Bagımlı yaptı.Onceden sokakta arklarla oyun oynardım,sımdı hayyattam koptum yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSCCB

evet dogrudur.Sahsen ben gunde belki 5-6 saat oynuyorum ama bırakamıyoruzda.Bagımlı yaptı.Onceden sokakta arklarla oyun oynardım,sımdı hayyattam koptum yani.

Alıntıları Göster
    Bence kendini o kadar kaptırma oyun bi gün bitecek bunu düsün ve sonra arkasından neler kaybetmıs olduğunu gördüğünde duycağın pişmanlığı.Belki etkilemes senı smdi bu dediklerim ama biras düsününce mantıklı gelıor insana

• quote:

Bence kendini o kadar kaptırma oyun bi gün bitecek bunu düsün ve sonra arkasından neler kaybetmıs olduğunu gördüğünde duycağın pişmanlığı.Belki etkilemes senı smdi bu dediklerim ama biras düsününce mantıklı gelıor insana

Alıntıları Göster
    Söyleyen Arkaşasın %100 Doğru Söylemiştir Bu Oyunda Sağlam Bir Charın Varsa Asosyalliğin Temellerini Atmış Olursun , Ama Sağlam Charı Olupta Günde 2-3 Saat Oynayıp Çıkanlarda Var Yani Sadece Stress Atmak İçin Oynucaksan 2-3 Saati Geçme Bence Öteki Türlü Ölü Gibi Oluyosun Ne Dediğini Bilmiosun(Bilgisayarın Başındayken)

• quote:

Orijinalden alıntı: PawnaqeFactoR

Söyleyen Arkaşasın %100 Doğru Söylemiştir Bu Oyunda Sağlam Bir Charın Varsa Asosyalliğin Temellerini Atmış Olursun , Ama Sağlam Charı Olupta Günde 2-3 Saat Oynayıp Çıkanlarda Var Yani Sadece Stress Atmak İçin Oynucaksan 2-3 Saati Geçme Bence Öteki Türlü Ölü Gibi Oluyosun Ne Dediğini Bilmiosun(Bilgisayarın Başındayken)

Alıntıları Göster
    Bende gayet güzel ardream charı war xgenonda günde en fazla 2 saat oynuorm hafta içi ve stress atıorum,iyi gelıo bööle canın sıkkın olduuna kendini rahtalatıosun

• quote:

Bende gayet güzel ardream charı war xgenonda günde en fazla 2 saat oynuorm hafta içi ve stress atıorum,iyi gelıo bööle canın sıkkın olduuna kendini rahtalatıosun

Alıntıları Göster
    4ewer Knight Online Life Offline

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurcan08

4ewer Knight Online Life Offline

Alıntıları Göster
    Herkes kendini fena kaptırmıs ya wala yazık !!
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Hasnicktir#

evet ben çok fena bağlanmısım
    lvl 80 ne Son 3 lvl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aSibey

quote:

Orjinalden alıntı: Hasnicktir#

evet ben çok fena bağlanmısım
    lvl 80 ne Son 3 lvl.

Alıntıları Göster
    Cafe sahiplerine fln bi sözüm yok ama bu oyun yüzünden benm okulu bırakan arkadaslarm bile oldu ona çok üzülüorm ya

• quote:

Alıntıları Göster
    ilk başlıyanlar için bağımlılıktır ve bağımlılıkların en zararlısındandır hayatın amacını unutturur sonra benim gibi 3 seneden fazla oynayanlar için zevk haline döner günde 2-3 saati geçmez dediğiniz gibi stres bu insan olanlar için geçerlidir tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: halobaba

ilk başlıyanlar için bağımlılıktır ve bağımlılıkların en zararlısındandır hayatın amacını unutturur sonra benim gibi 3 seneden fazla oynayanlar için zevk haline döner günde 2-3 saati geçmez dediğiniz gibi stres bu insan olanlar için geçerlidir tabi

Alıntıları Göster
    Katılıyorum halobaba benmde 3 sene oldu bu oyuna baslayalı en baslarda dediğin gibiydim ama artık mutluyum

• quote:

Orijinalden alıntı: halobaba

Alıntıları Göster
    oyun sosyolojını bozuyormus
    tabıkı 17 yas altı oynarsan hayattan bırsey
    tecrubesı olmayan ıcın gecerlı
    bu gostermez 17 yas ustu olupda bozulmuyanın
    sende bıtıyor olay
    knıtgh sen
    benım bır parcam olarak bakarsan baska...
    zamanla bırseylerı kaybettıgını anlıyacaksın
    arkadaslar dedıgı gıbı gezmek yerıne top oynamak yerıne pcden ayrılmıyan bırı halıne gelceksın....
    ama su zıhnıyette olan kısı ıcın gecerlı degıl gerektıgınde bır cırpıda bırakacak ve ıstedıgı anda pcden uzaklasabılecek oyun ııcın kendınden fedakarlık yapmayan aılesını arkadaslarıyla gecırmıye devam ederse
    bırsey olmaz
    hatta bılakıs knıtgh ınsanlara az cok ınsanların hayat felsefesını ogretır para ıcın neler yapabılecegını arkadasların neler ıcın senı satabılecegını vs
    olay kısıde bıter ...

• quote:

Orijinalden alıntı: teorisamba

oyun sosyolojını bozuyormus
    tabıkı 17 yas altı oynarsan hayattan bırsey
    tecrubesı olmayan ıcın gecerlı
    bu gostermez 17 yas ustu olupda bozulmuyanın
    sende bıtıyor olay
    knıtgh sen
    benım bır parcam olarak bakarsan baska...
    zamanla bırseylerı kaybettıgını anlıyacaksın
    arkadaslar dedıgı gıbı gezmek yerıne top oynamak yerıne pcden ayrılmıyan bırı halıne gelceksın....
    ama su zıhnıyette olan kısı ıcın gecerlı degıl gerektıgınde bır cırpıda bırakacak ve ıstedıgı anda pcden uzaklasabılecek oyun ııcın kendınden fedakarlık yapmayan aılesını arkadaslarıyla gecırmıye devam ederse
    bırsey olmaz
    hatta bılakıs knıtgh ınsanlara az cok ınsanların hayat felsefesını ogretır para ıcın neler yapabılecegını arkadasların neler ıcın senı satabılecegını vs
    olay kısıde bıter ...

Alıntıları Göster
    Valla bence zekasını kullanabilen insan asosyal hiçbir şekilde olmaz...KNIGHT OYNASA BİLE...

• quote:

Orijinalden alıntı: Peiz!

Valla bence zekasını kullanabilen insan asosyal hiçbir şekilde olmaz...KNIGHT OYNASA BİLE...

Alıntıları Göster
    Günün yarısından çoğunu oyun basında geçir de göreyım ben senı asosyal mısın sosyal mı
  • quote:

Günün yarısından çoğunu oyun basında geçir de göreyım ben senı asosyal mısın sosyal mı

Alıntıları Göster
    Knight Online başladıktan sonra derslerimde aşırı bir düşüş kaydettim

Bir zamanlar hep taktir alırdım şimdi sınıfta kalmaktan korkuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: LarausseMan_tr

Alıntıları Göster
    Geçen sene aynı seyleri bende yasadım dersimi aldım artık ama

• quote:

Orijinalden alıntı: LarausseMan_tr

Alıntıları Göster
    öyleleride var.herşeyi knight olanlar.adamlar yunanık olduğu her dakika knight oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: boor

öyleleride var.herşeyi knight olanlar.adamlar yunanık olduğu her dakika knight oynuyor

Alıntıları Göster
    upp!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.