Şimdi Ara

KO'da Burda Biterrrr 'the end'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet başlıktanda anlaşıldığı gibi knight online 'nı bıraktım..Tüm itemleri + bastım 4 chitin+7 rogue wardı 1 tane +7 md wardı bastım chitinler yandı md +2 oldu .:. kalan tüm itemleri sattım ve 500m yaptım onuda arkadaşa werip bu işi burda bitirdim.. Koxp,Dupe,Bus Dupe,Macro,Lag,Dc,Bug... BUNLAR WARSA BEN YOKUM ARKADAşLAR Bu oyunda geçirdiğim zamana üzülüyorum sadece... neyse darısı sizin başınıza artık kendimi cok rahat hissediyorum hepiniz kendinize iyi bakın bYe okuduğunuz için tşk ederim...

• evet yorumlarınız bekliyorum..
  • Gerçek hayatta başarılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ycealtin

evet yorumlarınız bekliyorum..
    Senin için hayırlı olsun . KO bir oyuncusunu daha kaybetti ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: InTheEnd

Alıntıları Göster
    tşk ederim :) bakalım bundan sonra k2 ne yapacak benim gibiler artacak !
  • quote:

Orijinalden alıntı: InTheEnd

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Alıntıları Göster
    cok iyi yapmissin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9090XWB

cok iyi yapmissin

Alıntıları Göster
    inanın şu anda öyle rahatım ki hic bi dert yok 'servera nası gircem,onu nası satcam,bunu nasıl yapcam' bunlar artık geçmişte kaldı hepinizin bunu anlamasını istiyorum ko artık saçmalıktan öteye gidemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Alıntıları Göster
    insanlık için küçük kendin için büyük adım attın arkadaşım . bende bi kaç seneye kadar bırakıcam neredeyse bi üniversitenin PC müh bölümünü Ko ya karşı kışkırttım ilerleyen aylarda haberlerini yollarım sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: adelite

insanlık için küçük kendin için büyük adım attın arkadaşım . bende bi kaç seneye kadar bırakıcam neredeyse bi üniversitenin PC müh bölümünü Ko ya karşı kışkırttım ilerleyen aylarda haberlerini yollarım sana

Alıntıları Göster
    bilmiyorum ama bu oyunu bu saatten sonra oynamak cok saçma geliyor hatta KO 'ya oyun dememem için hiç bir sebebi yok Oyun dediğin adil olur herkes eşit olur ..KO gibi saçma olmaz.. bunları bi düşünün , k2 şu anda bizimle dalga geçiyordur bu saçmalığı oynuyorlar ve üstüne para weriyorlar diye..!

• quote:

bilmiyorum ama bu oyunu bu saatten sonra oynamak cok saçma geliyor hatta KO 'ya oyun dememem için hiç bir sebebi yok Oyun dediğin adil olur herkes eşit olur ..KO gibi saçma olmaz.. bunları bi düşünün , k2 şu anda bizimle dalga geçiyordur bu saçmalığı oynuyorlar ve üstüne para weriyorlar diye..!

Alıntıları Göster
    bırakıp gitmişisn. oyun hakkında halen ne düşünüp duruyosun ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::aytuğ:::

bırakıp gitmişisn. oyun hakkında halen ne düşünüp duruyosun ki?

Alıntıları Göster
    bazı kişilerinde bırakmasını hayatını ko gibi saçma bi oyunla harcamasını istemiyorum..
  • quote:

bazı kişilerinde bırakmasını hayatını ko gibi saçma bi oyunla harcamasını istemiyorum..

Alıntıları Göster
    neyse umarım bunu anlarsınız kendinize iyi bakın bye
  • quote:

neyse umarım bunu anlarsınız kendinize iyi bakın bye

Alıntıları Göster
    Tbr ediyorum seni.Bende bıraktım

Ve daha Mmorpg oyunlarına başlamak istemiyorum,sizde başlamayın!Birçoğu gerçektende bağımlılık yapıyor.

Şu anda Cd oyunlarına takılıyorum..Sizde deneyin,unutmayın hangi oyunlarla büyüdüğünüzü!

Edit:Yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alp -- 17 Aralık 2006; 0:59:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp

Ve daha Mmorpg oyunlarına başlamak istemiyorum,sizde başlamayın!Birçoğu gerçektende bağımlılık yapıyor.

Şu anda Cd oyunlarına takılıyorum..Sizde deneyin,unutmayın hangi oyunlarla büyüdüğünüzü!

Alıntıları Göster
    yakında tekrar gorusuruz..

• quote:

Orijinalden alıntı: sNaP_21

yakında tekrar gorusuruz..

Alıntıları Göster
    bu oyndan kurtulduuna sevndm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aimar -- 17 Aralık 2006; 2:29:51 >
  • quote:

tşk ederim :) bakalım bundan sonra k2 ne yapacak benim gibiler artacak !

Alıntıları Göster
    kardesim.. bende bırakıcam suanlık dupe faln filan bitinceye kadar sürekli pre alan bi ko müsterisi olarak bende uzun bi zaman oyuna girmicem dolayısıyla prede almıcam.. bu tepkiyi tickitle nasıl iletirim..
    :not:( ingilizcesi lazım yani)....
    oyunu bırakıcaklar birlesip ticket atarsak ko dikkate alır sanırım..(pre alanlar tabi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebozkurt

kardesim.. bende bırakıcam suanlık dupe faln filan bitinceye kadar sürekli pre alan bi ko müsterisi olarak bende uzun bi zaman oyuna girmicem dolayısıyla prede almıcam.. bu tepkiyi tickitle nasıl iletirim..
    :not:( ingilizcesi lazım yani)....
    oyunu bırakıcaklar birlesip ticket atarsak ko dikkate alır sanırım..(pre alanlar tabi)

Alıntıları Göster
    en isini yaptın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katta Kapıcıyım

en isini yaptın

Alıntıları Göster
    Lordadonis haklı mmprog oyunlar acayip bagımlılık yapıyor

lineage , knight , cabal , silkroad hepisin oynadım we oynuyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp

Alıntıları Göster
    İyi etmişsin..Hayırlı olsun..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.