Şimdi Ara

KOÇ ANADOLU BURSİYERLERİ 2019 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
637
Cevap
12
Favori
55.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TsLee

Bu mesaj silindi.
    0 212 338 1000 bu telefonu ararsan yardımcı olurlar hocam ben hiç aramadım bu sene.
  • Ben yeteri kadar aradım farklı sebeplerden bunun için de ararsam yeter be deyip vermeyebilirler Bence bugün de dönmezler arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim de CV bayağı dolu uluslararası ve ulusal aktivitelerle, sıralama da 2593 ama insan yine de tedirgin oluyor ya ona bakmazlarsa diye. En geç yarına açıklanır hepimiz göreceğiz. Ama geçen seneki bursiyerlerden senin sıralamanda girenler var, umarım içini biraz rahatlatmıştır bu.

• hocam peki sizce eşit ağırlıktan hukuk için kaç kişi alınır bu sene? geçen yıl 10 civarıydı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: morbidezza

hocam peki sizce eşit ağırlıktan hukuk için kaç kişi alınır bu sene? geçen yıl 10 civarıydı
    Her bölümden 2 kişi kısın.
  • hukuk için başvurdum ve ben de sizin gibi sağlam cv yazdım. farklı dallarda türkiye derecelerim ve milli takım sporculuğum var fakat sıralamam 24k. bu beni korkutuyor

• TsLee kullanıcısına yanıt
    Niye ümidi kestin hocam sıralamanın bir önemi yok ki. Kompozisyonunuz ve referans mektuplarınız asıl önemli olan.

• morbidezza M kullanıcısına yanıt
    Hocam yüzde yüz kimse emin olamıyor hepimiz korkuyoruz, durumumuz ne kadar iyi olursa olsun. Ama sıralamanızın ümidinizi kırmasına izin vermeyin olayın amacı da sınavdan ziyade sizin özelliklerinizle üniversiteye girmeniz.

• Lord Henry L kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam ilginiz için. sizce bugün mü açıklanır ve mülakatlar tahmininizce ne zaman yapılır?

Hocam bursiyerlerden ikisiyle görüştüm sonuçlar açıklandıktan 3 gün sonra, tercih döneminden 2 gün önce dediler. O da yarın oluyor ben yarın diye düşünüyorum. Bursiyerin bana verdiği mülakat tarihleri 22-26 Temmuz arası.

anladım tekrar teşekkürler. dilerim mülakatlarda görüşebiliriz.

Umarım hocam Hukuk benim eski hayallerimdendi yurt dışı isteği olunca terk ettim kıskanmıyor değilim sizi. Mülakatlarda görüşmek üzere.

hakkınızda hayırlısı olsun hocam. dilerim hayallerinize kavuşursunuz en yakın zamanda🙏🏼

Umarım hocam aynısı size de geçerli

Mülakatlar bu tarihteyse mülakatlardan hemen sonra seçilip seçilmediğimizi öğrenmemiz gerekir değil mi? O tarih için bir şey dediler mi acaba?

• Hypatia of Alexandria kullanıcısına yanıt
    Ben de en çok ondan korkuyorum seçilip seçilmeme endişesinden sonra. Umarım yumurta bir yere dayanıncaya kadar beklemezler. Herkesin mülakatı bitince 1 gün içinde geri döneceklerini düşünüyorum ki zaten bundan daha fazla bekletirlerse hiçbir yere yerleşemeyeceğiz.

EDIT: Soruna net cevap vereyim, hayır, bir şey demediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Henry -- 19 Temmuz 2019; 12:42:7 >
    Eyvallah kral

• eşit ağırlıktan başvuran birileri de var mı konuda? fikir alışverişleri yapalım kendi çapımızda

• Ne demek hocam doğruları söylüyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.