Şimdi Ara

Koç Tıp Yaman DH li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilader bu adam 1 ay önce günde 15 saat sosyal çalışıyordu 20 ayt yapıyordu. Manyetizma, kimya, sistemler ıvır zıvır çalışmadan nasıl 105 TYT 60 AYT civarına çıktım diyor. Dün video atmış paragraf sıfır kitabı almış çözüyordu. Sosyal konularını 10 saate bitiren adam sistemler ve manyetizmayı bile 1 ayda bitiremez. Vahiy inmediyse çocuğa kessin forumdan . Merhaba Yaman Abi ben de 2.sınııfım seni izliyorum beğeniyorum abone oluyorum bütün derslerim 100 beden eğitim 95 :(

• Adam gerçekten kazanırsa tüm forumun g*t olacağı gerçeği :/
  • Valla şu adamı ben de çözemedim 70 tyt 30 ayt yapıyordu sonra bi baktım adam uçmuş nasıl oldu bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kısaparliament

Valla şu adamı ben de çözemedim 70 tyt 30 ayt yapıyordu sonra bi baktım adam uçmuş nasıl oldu bilmiyorum
    Kanka reklam amaçlı dümen de olabilir. Youtube işinde para var dümenden sonuç belgesi yapar koçluk yapar 1 haftada doktorun 1 aylık maaşını alır temiz para
  • 2.nuriye kalkmaz vakası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mao tun

Adam gerçekten kazanırsa tüm forumun g*t olacağı gerçeği :/
    Kanka çocuk 150 iq üstünde değilse mümkün olmayan bir şey bu. Fosforcu bir insanın da iqsu 2 haneli olur genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProbablyEngineer

2.nuriye kalkmaz vakası
    Galiba geliyor ama bununki daha zekice en azından parayı kırar
  • Ya bir tane de cok guzel bir doktor hatun vardi les gibi siralama yaptiktan sonra ertesi yil yil asiri iyi bir Tip fakultesine yerlesen, meger kiz yabanci ogrenci kontenjanindan girmis. Cok da guvenmeyin bu "Nasil Derece Yaptim" videolarina.
  • bu yamanı hiç izlemedim 20 ayt yaptığını kanıtladı mı yoksa kendi demesinden başka kaynağı yok muydu
  • Arandiel kullanıcısına yanıt
    adı ne
  • Rivaul kullanıcısına yanıt
    Oncelikle yanlis hatirlamisim, guzel dedigim baska bir Tip ogrencisiymis.
    Bahsettigim kisi Berika Demir. Guzel bulanlar da vardir mutlaka ama ben bulmuyorum. Sanirim yorumlari silmis, biraz arastirirsaniz YÖS'lu oldugunu gorebilirsiniz.
    Link link linkk
    Yanılmıyorsam kendisi çok defa açıkadı YÖS ile girmediğini.
  • aleim A kullanıcısına yanıt
    Attigi ekran goruntulerinin baskasina ait oldugunu soyleyenler vardi, gercekse bilmiyorum.
    Bu dedigim yanlis bir ornek olmus olabilir fakat YÖS ile mutlaka birileri cok iyi Tip fakultelerine giriyor. Ornek olarak soyledim zaten, birini hedef tahtasi yapmak icin değil.
    Evet bu konuda haklısınız
  • Yaman Kalkmaz
  • kazanır mı kazanmaz mı bilmiyorum ama dediği şekilde gerçekten hakkını vererek çalışıyorsa helal olsun...1 saatlik video edit + 12 saat çalışmak kolay değil...Sıkıntı bir insan günde 9 saat nasıl çalışabilir ? Bunun cevabını bence geçmiş yıllarda çalışmış olması açıklayabilir sadece.Bence bu adam 0 bir adam değildi.Gayet teog sisteminde 4-5 lik bir dilime girmiş arkadaşa benziyor...Tebrikler ;kazanamasa bile.Dediği şeyleri yapıyorsa zaten ilk1k girmesi normal olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanbaris -- 30 Mayıs 2020; 20:14:17 >
  • 105 tyt yapiyormuymus cidden. 35 turkce, 35 mat yapsa 17 sosyal 18 fen yapmasi gerekir. yapiyorsa helal olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabricioramirez -- 30 Mayıs 2020; 20:31:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.