Şimdi Ara

koca İstanbuL da sony kalmamış:S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaşlar son bi haftadır gezmeidğim yer kalmadı millet peynir ekmek gbi sony nin 40L4000 ,40S4000 ve 40V4000 modellerini sömürmüş bulamadığım dediğim arasıra mağazalarda tek tuk kalmış olrak karşıma çıkıyo onlarında fiyatları malum piyasaya göre 300-400Tl fazla çekiyolar hatta bugun 2200TL 40L4000 e fiyat istediler bugun

Bana gördüğünz bildiğinz bi yer varsa tavsiye edin spotçu olur bilişimde dediğim modellerin içbiri kalmamış aynı zamanda diğer buyuk spotçulardada yok Nerede bulaiblirm nakit almayı düşünüyorum 40L4000 ,40S4000 ve 40V4000 birsini paramla rezil oldum yemn ederm bütçe 1600-1900 nakit yardımcı olabilicek arkdaşlar varsa çok memnun olurum

• Arkdaşlar millet 1700TŞ ye nakit 40L4000 almış ankaradan istanbuldan alabiliceğimz bi yer yokmu.......... bilennnnnnnnn
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratcasper

Arkdaşlar son bi haftadır gezmeidğim yer kalmadı millet peynir ekmek gbi sony nin 40L4000 ,40S4000 ve 40V4000 modellerini sömürmüş bulamadığım dediğim arasıra mağazalarda tek tuk kalmış olrak karşıma çıkıyo onlarında fiyatları malum piyasaya göre 300-400Tl fazla çekiyolar hatta bugun 2200TL 40L4000 e fiyat istediler bugun

Bana gördüğünz bildiğinz bi yer varsa tavsiye edin spotçu olur bilişimde dediğim modellerin içbiri kalmamış aynı zamanda diğer buyuk spotçulardada yok Nerede bulaiblirm nakit almayı düşünüyorum 40L4000 ,40S4000 ve 40V4000 birsini paramla rezil oldum yemn ederm bütçe 1600-1900 nakit yardımcı olabilicek arkdaşlar varsa çok memnun olurum

Murat Kardeşim ___Allah Gönlüne En iyisini Nasip etsin ___

Ama Acaip güldüm ___Yani cebinde Paran var Şu Koskoca İst Bulamadın He__(Ben Musa Abiyle Bi Görüşim) Kadıkoy Rıthımdaki 8SONY) Bakalım Bana Ne fiyat Veriyo ?
    Yazdıklarına Koptum abi (SPOT) Olsa Bile Razıyım He___Bir Numarasın

• abi piyasada tv kalmamış ya kime sorduysam yok delircem
  • quote:

abi piyasada tv kalmamış ya kime sorduysam yok delircem

Sen nere sordun Naptın 8S,V,L) Panellerimi sordun Sadece Onlar Belki Stokta Yok Yaa
  • evet onları sordum ama yok yani doğubanka da baktm bugun gözumu karartıp ordada kalmamışlar orda zaten yoksa bi .bo..luk vardr dedim=)
  • hacı baba al sana V4230, bunlar V4000 le aynı gibi birşey diyorlar fiyat politikası yüzünden hoperlorun kaplama rengini değiştirip modele küsürat vuruyorlarmış

http://www.btsony.com/asp/show_stock.asp?product=V4230 maltepede bunların şubesi sanırım

aynı tv teknosada

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110010950&CS_Category=_SBA_853_1662_824_3850&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&T_Category=_LCD_TV853

edit: fiyat dalgasını görmedim hocam benim bulduğum en uygun bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kornman887 -- 8 Nisan 2009; 23:53:28 >

• ama fiyat 2300:S ben 1600-1900 dedim ben buna zaten ulaşabilirim bunu 1800 e nakit alabilceğim biyer biliyosan memnun olurm
  • quote:

ama fiyat 2300:S ben 1600-1900 dedim ben buna zaten ulaşabilirim bunu 1800 e nakit alabilceğim biyer biliyosan memnun olurm

Yok hacım bende bulamam o fiyata, alan nasıl alır o fiyata kafamda basmaz zaten, dün 40w4000 aldım 2.420 ye haklısın V ye bu kadar para vermek istememekle. kolay gele, allah yardımcın ola bu devirde tv almak kız almaktan zor.
  • aynen ya:Dhayırlı olsun senınkıde ama ben kafaya koydum bulucam çunku daha önce bulup ta almmaşlığım var 1700 1800 e:Dkafana sçm

umutluyum forumumuzdan bulucam bitane ..=) biliyorum çunku 100 lerce LCd vardr istanbulda alınmayı bekleyen=)ama nerde işte samanlıkta iğne arıyoruz farkındayım bunun:D
  • Şuan bırakın Eurasia'nın baktığı hiç bir ülkede Sony stoklarını kolay kolay bulamazsınız.
    Sebebi ise Sony'nin dönem sonu tarihinin Nisan ayı başlarında gerçekleşmesidir.
    Hesaplar Mart ayı içinde kapatılıp,Nisan başına kadar süreceğinden depoda ki ürünler Türkiye,Yunanistan,vb. gibi Eurasia'nın bölgelerinde bir karşılıklığa maal vermemesi için bekletilir.
    Nisan ayı başlarında ise yeni dönem başı zamanı olup ayın ilk beş günü civarı yeni ürünler stoklara sokulup,ayın onu gibi elektronik satış noktalarına sevkleri gerçekleştirilir.
    Resmi anlamda Nisan 15 civarı Sony'nin depoda ki geçen dönem ürünleri ve yeni modelleri tüketiciye sunulur.
    Kısaca eğer aceleniz yoksa 12-15 Nisan'ı bekleyin.

Ama size kısa bir üzücü haber; L4000,S4000,v4000,w4000,w4500 modellerinin stokları tükendiğinden ya hala piyasada çok az adette kalan v4230 modeline yönelin yada yeni s,v,w modellerinden birisine sahip olabilmek için maddi anlamda kendinizi hazırlayın.
    Özellikle L4000'de 32'' ve 40'' modellerine Mart ayında üzerine düşülmesinden dolayı tüm stokları erimiştir.
    Şansınıza belki herhangi bir Sony center veya bir avm'de depoda kalan son bir kaç ürüne denk gelirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocularis -- 9 Nisan 2009; 3:38:35 >

• ocularis gerekli açıklamayı yapmış.

Diğer yandan Ev Elektroniği bölüm kuralları gereği bölümün fiyat araştırması için kullanılmaması gerekiyor.

Anlayışınız için teşekkürler.

Ev Elektroniği Bölüm Kuralları
    http://forum.donanimhaber.com/m_7478369/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.