Şimdi Ara

ADANA'DA İYİ ÖZEL OPEL SERVİSİ VAR MI?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
2
Favori
22.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arabam garantiden çıktı...Özel servise yaptırmak istiyorum.Adanada bildiğiniz opel özel servisi varmı?Sahtekar olmayan, işini iyi yapan güvenilir bir sevis lazım..Saygılar.

• bayağı zaman geçmiş ama bulabildiniz mi iyi bir servis.Bana da iyi bir klimacı lazım vectram için
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilto

bayağı zaman geçmiş ama bulabildiniz mi iyi bir servis.Bana da iyi bir klimacı lazım vectram için
    arkadaşlar adanada değilim ayrıları 4 yıl oldu ancak cengizler opel servisi iyidir şakir paşa mahallesinde sabancı iöo geçince terminale giderken hemen sağ kolunuzun üstünde oranın sahibi cengiz bey iyidir ali usta var iyidir. sonderece işlerinde ustadırlar ve fiyat olarakda pisaya göre uygundur bir gidin konusun ben yıllarca orayla çalıştım son derece memnundum arabam opel vectra 2000.
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilto

teşekkürler
    Otogara giderken otogarı geçtikten sonraki Opel servislerinin hemen hemen hepsine gidebilirsiniz. İyi ustalıkları var. Otogarı hemen geçince OPEL AYDIN var,tavsiye ederim.
  • Bnm Astra H 1.6 twinport vardı arıza yaptı yetkili servise götürdüm serviste bana 1.5 milyar masraf çıkardılar..Ben aracımı servisten alıp araçtaki arızanın FORT SERSÖRÜ ARIZASI olduunu sölediler. Bende 3 tane opelci gezdim her biri bişey söledi. En son bnm bi arkadaş AKAT OPEL'i tavsiye etti oraya gittim ARIZAYI 200 tl ye halletti. 6 aydırda biniyorum aracımda herhangi bir sıkıntı yoq...İyi bir usta arayın isterseniz bir fikir alın her türlü arızada opelde tecrübeli... USTANIN NUMARASI: 0535 330 13 07
    NOT: yetkili servise kesilmeyin....
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut976

Arabam garantiden çıktı...Özel servise yaptırmak istiyorum.Adanada bildiğiniz opel özel servisi varmı?Sahtekar olmayan, işini iyi yapan güvenilir bir sevis lazım..Saygılar.

Merhabalar. Adanada bu işi 10 numara yapan yer Turgut özaldaki AKAT OPEL dir . Benim opel markalı aracımın her bir vidası için Bu servise giderim .

ulaşım bilgilerihttp://www.adanaopel.com/ sitesinde var . 10 numara bir işçilik istyorsan kesinlikle tavsiyemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enforcer

quote:

Orijinalden alıntı: umut976

Arabam garantiden çıktı...Özel servise yaptırmak istiyorum.Adanada bildiğiniz opel özel servisi varmı?Sahtekar olmayan, işini iyi yapan güvenilir bir sevis lazım..Saygılar.

Merhabalar. Adanada bu işi 10 numara yapan yer Turgut özaldaki AKAT OPEL dir . Benim opel markalı aracımın her bir vidası için Bu servise giderim .

ulaşım bilgilerihttp://www.adanaopel.com/ sitesinde var . 10 numara bir işçilik istyorsan kesinlikle tavsiyemdir.

• Cengizler otoya gittim hiç ama hiç TAVSİYE ETMİYORUM, yedek parçaları çok pahalıya satıyorlar, araştırmazsanız benim gibi 200 tl lik debriyaj setini 340 tl ye, 220 tl lik debriyaj bilyesini 290 tl ye alırsınız. Buda yetmezmiş gibi tamirden önce olmayan yeni sorunlar tamirden sonra ortaya çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drselami

Cengizler otoya gittim hiç ama hiç TAVSİYE ETMİYORUM, yedek parçaları çok pahalıya satıyorlar, araştırmazsanız benim gibi 200 tl lik debriyaj setini 340 tl ye, 220 tl lik debriyaj bilyesini 290 tl ye alırsınız. Buda yetmezmiş gibi tamirden önce olmayan yeni sorunlar tamirden sonra ortaya çıktı.
    cengizler özel servis işinin ustasıdır piyasaya göre çok daha ucuzdur pahalı diyenler kafayı yemiş yada nereye gittiğini bilmiyordur
  • Adana da Akat opel var melih usta cok iyi bir ustadir tavsiyemdir. Benim aracimi oraya goturuyorum bf479 opel
  • Kanal kıyı boyunda genç opel servisi üzerine tanımam. 2004 ten bu yana opel kullanırım.Tavsiye ederim.
  • Yukarida bahsedilen servislerden birini tecrübe eden yada sizlerin tavsiye edebileceği, yaptığı işin arkasında duran bir opel servisi var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: researcher12

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İhsan usta var İmam hatibin karşı sokağında a101 in yanında (yeni taşındı oraya) esasen opelcidir ama her arabaya bakar. tatlı dilli güler yüzlü bir adamdır. Biz garantisi biten şirket araçlarını ona götürürüz.
  • www.adanaopelservisi.com akat opele gittim şuan alternator değişimi yapildi adanada tavsiyemdir
    adana opel servisi melih bey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enforcer

www.adanaopelservisi.com akat opele gittim şuan alternator değişimi yapildi adanada tavsiyemdir
    adana opel servisi melih bey
    ankarada olup servis arayan varsa uygun fiyatlı ve işini bilen opel yetkili servisinde 15 yıl çalışmış bir arkadaşım var...

isteyen olursa adres verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: özbekli35

ankarada olup servis arayan varsa uygun fiyatlı ve işini bilen opel yetkili servisinde 15 yıl çalışmış bir arkadaşım var...

isteyen olursa adres verebilirim.

Alıntıları Göster
    Atilla Otomotiv, Adana' da 20 yıllık Opel Chevrolet yetkili servis tecrübesiyle ve almış olduğu eğitimle 1 Haziran 2015' te Adana Seyhan'da hizmet vermeye başlamıştır.
    Adana'da Opel Özel Servis ve Chevrolet Özel Servis olarak hizmet vermeye başlayan Atilla Otomotiv olarak; Opel ve Chevrolet araç sahibi müşterilerine, orjinal yedek parça ve aksesuarlarla donatılmış servisimizde en iyi servis hizmetini vermeyi hedefliyoruz. Servisimiz mekanik, elektrik - elektronik, kaporta göçük düzeltme ve acil yol yardım hizmetleri ile size en iyi hizmetleri Otomotiv endüstrisinin en son teknolojik imkanlarını kullanarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi sunmak için dizayn edilmiştir. Personelimiz tüm eğitim sertifikalarını almış olup, Deneyimli ve Uzman kadrodan oluşmaktadır. Atilla Otomotiv, müşterilerimizi en iyi şekilde karşılamak ve bekleme salonlarımızda güleryüzlü hizmet verebilmek için, başarının anahtarı olarak; müşteri memnuniyeti, disiplin ve dürüst bir çalışma sistemi esas almaktadır.

www.adanaatillaotomotiv.com 0322 436 36 01- 0533 559 5598
    E5 Yolu Üzeri Havaalanı Kavşağı Turkcell Binası Yanı

• quote:

Orijinalden alıntı: Attilla Otomotiv

Atilla Otomotiv, Adana' da 20 yıllık Opel Chevrolet yetkili servis tecrübesiyle ve almış olduğu eğitimle 1 Haziran 2015' te Adana Seyhan'da hizmet vermeye başlamıştır.
    Adana'da Opel Özel Servis ve Chevrolet Özel Servis olarak hizmet vermeye başlayan Atilla Otomotiv olarak; Opel ve Chevrolet araç sahibi müşterilerine, orjinal yedek parça ve aksesuarlarla donatılmış servisimizde en iyi servis hizmetini vermeyi hedefliyoruz. Servisimiz mekanik, elektrik - elektronik, kaporta göçük düzeltme ve acil yol yardım hizmetleri ile size en iyi hizmetleri Otomotiv endüstrisinin en son teknolojik imkanlarını kullanarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi sunmak için dizayn edilmiştir. Personelimiz tüm eğitim sertifikalarını almış olup, Deneyimli ve Uzman kadrodan oluşmaktadır. Atilla Otomotiv, müşterilerimizi en iyi şekilde karşılamak ve bekleme salonlarımızda güleryüzlü hizmet verebilmek için, başarının anahtarı olarak; müşteri memnuniyeti, disiplin ve dürüst bir çalışma sistemi esas almaktadır.

www.adanaatillaotomotiv.com 0322 436 36 01- 0533 559 5598
    E5 Yolu Üzeri Havaalanı Kavşağı Turkcell Binası Yanı

Alıntıları Göster
    arkadaslar uzun yıllardır girmiyordum foruma. sağolun

• Arkadaşlar ben şuan adanada yaşiyorum ve opel corsa d aracım için internetten Atilla otomotivi buldum ve gittim gercekten ilgi ve alaka 10 numara kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olmazsiniz takdir sizin ben cok memnun ve mutlu oldum iyikide atilla otomotive gitmisim adamlar isin ehli valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semih.bilen

Arkadaşlar ben şuan adanada yaşiyorum ve opel corsa d aracım için internetten Atilla otomotivi buldum ve gittim gercekten ilgi ve alaka 10 numara kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olmazsiniz takdir sizin ben cok memnun ve mutlu oldum iyikide atilla otomotive gitmisim adamlar isin ehli valla.
    Eğer aracın Opel ya da Chevrolet ise ve elektrik, elektronik ve mekanik alanda işini iyi yapan ve güvenilir bir firma arıyorsan Adana Özel Opel Servisi 'ni tavsiye ederim. Defalarca gittim ve çok memnun kaldım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.