Şimdi Ara

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YAZANLAR BURADA TOPLANALIM (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
8
Favori
3.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: |Predator|

elektrik iö 71200 koü nün

benim sıralamam 74500

gelir mi

Elektrigin ilerleme olasılığı yuksek hocam gelme ihtimali cok düşük gibi elektigin ilerleme sebeplerinden biri kpss kodu tekrardan ayrıldı elektrikle elektrik elektronigin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuhaha852

quote:

Orijinalden alıntı: JustClark

Elektrik makina

Bende elektriklr elohab yazdim hocam ilk siraya hangisini yazdin sence hangisi gelir 1 ogretim mi 2 mi .d

71k yim. Makina ve elektrik i.ö lerj yazdim.Makina 76k elektrik 71k ne olur sence

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: majorfk

72k yım. Bilgisayar mühendisliği i.ö. Gelir mi ?? 74.900 le almış geçen sene

Gelir bence hocam

İnşallah ya. Sıralamalar aşağı çekcek falan diyolar tırstım biraz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

beyler bu yabancı diller bölümü kampüsün neresinde kalıyor?

olm şunu cevaplayın bulamıyorum bir türlü. kuşbakışı fotoğraf veya çizimlere tüm fakülteleri yazmışlar bir bu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız Yolcu

Sıralamam 58000 ben Kocaeli Elektrik 1. ve 2.Öğrenim ikisinide yazdım inşallah ikisinden biri tutarda tanışırız hepinizle

1 tutmazda 2 kesin gibi

• quote:

quote:

quote:

Elektrik makina

Bende elektriklr elohab yazdim hocam ilk siraya hangisini yazdin sence hangisi gelir 1 ogretim mi 2 mi .d

71k yim. Makina ve elektrik i.ö lerj yazdim.Makina 76k elektrik 71k ne olur sence

Bence makina hocam ama elektrikde gelme ihtimali var yani dikkat ettiysen mesajlarda en çok elektrik yazan var

• quote:

quote:

olm şunu cevaplayın bulamıyorum bir türlü. kuşbakışı fotoğraf veya çizimlere tüm fakülteleri yazmışlar bir bu yok.

Eğitim fakültesinin bulundugu yer hocam direk yabancı diller Fakültesi adı altında değil

• quote:

quote:

quote:

Eğitim fakültesinin bulundugu yer hocam direk yabancı diller Fakültesi adı altında değil

sağolasın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

sağolasın.

eğitim fakültesininde yabancı diller bölümü var sanırım. yanlış bilmiyorsam merkezde yabancı diller. mimarlık fakültesinin orda. izmiti biliyorsanız dolphin veya anıtparkın orada...

• quote:

Orijinalden alıntı: fhb_fhb_fhb

Kocaeli Üniversitesi yabancı diller bölümünden muafiyet sınav örneğini inceleyip nokta atışı şeklinde şu şu konulara çalışın diyebilecek olan var mı? Ingilizcem öyle aman aman olmadığından neye çalışmam gerektiğini de tam bilmiyorum. İngilizce özürlüsü de değilim bu arada:))

ayrıca bu yazdığım konuda biri yardımcı olursa çok sevinirim...
  • Ne dersiniz tutar mı metalurji malzeme yoksa başka yerler mi?
    Benim tutacak gibi
  • İzmir Katip Çelebi Medya ve İletişim olmazsa Kocaeli Halkla ilişkiler gelebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah dediğiniz gibi olur arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Bravo Echo

Ne dersiniz tutar mı metalurji malzeme yoksa başka yerler mi?
    Benim tutacak gibi

Sıralaman kaç?
    Benim belki İstanbul Metalurji tutar. Tutmazsa Sakarya Bilgisayar İÖ gelir.KOÜ metalurjiyi daha sonra yazmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Bravo Echo

Ne dersiniz tutar mı metalurji malzeme yoksa başka yerler mi?
    Benim tutacak gibi

Yüksek ihtimal tutucak, en kötü iö tutar kesin.
  • quote:

Kocaeli universitesi yazan arkadaşlar hangi bölümleri yazdıklarını yazarak baslarlarsa bilgi alışverişinde bulunuruz ve gitmeden tanışıriz hem

Arkadaşlar elimde Umuttepe yayınlarından yeni basım tarih ve edebiyat kitapları var..

(Bütün fakültelerdeki bütün bölümler bu dersleri alıyor ve bu kitaplardan işliyor)

Ayrıca Fizik için Serway de bulunmaktadır 2 cilt halinde.. İlgilenenlere yardımcı oluruz..

Üniversite için de yardımcı oluruz.. Eğer izmitteyseniz oturur çay kahve içeriz zaten canım sıkılıyo evde tek başıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: saveyourself

quote:

Kocaeli universitesi yazan arkadaşlar hangi bölümleri yazdıklarını yazarak baslarlarsa bilgi alışverişinde bulunuruz ve gitmeden tanışıriz hem

Arkadaşlar elimde Umuttepe yayınlarından yeni basım tarih ve edebiyat kitapları var..

(Bütün fakültelerdeki bütün bölümler bu dersleri alıyor ve bu kitaplardan işliyor)

Ayrıca Fizik için Serway de bulunmaktadır 2 cilt halinde.. İlgilenenlere yardımcı oluruz..

Üniversite için de yardımcı oluruz.. Eğer izmitteyseniz oturur çay kahve içeriz zaten canım sıkılıyo evde tek başıma

Unide yardimci olursun hocam bizlere not felan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: xRuipaq

Elektrik ve 2.öğretim mekatronik

2. öğretimde ders falan hocalar yorgun olduğu için anlatılmıyor diyor bazı arkadaşlar forumdaki kolpalıyorlar dimi ? üzüyorlar milleti ya.. bu arada 1. ve 2. öğretimden bölümler yazdım bende
  • sıralamalar 8-9k gerilermi birde sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saveyourself

quote:

Valla hocam izmitte olsam bulusurduk bi cay kahve bişi icerdikte istdryim iste bende evde patliom yapacak hicbirsey yok .d .d ders kitapları konusundada sanırım kadikoy de bi yerde kaçak olarakda bulunuyormus kitaplar .d .d sen simdi kactasin hocam o kitaplar elinde .d

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.