Şimdi Ara

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YAZANLAR BURADA TOPLANALIM (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
8
Favori
3.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    biri yazsa güzel olur birde nick'ini düzelt o nickle takmayabilirler forum donanıma uygun güzel bir nick seç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 21 Temmuz 2014; 17:58:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuhaha852

quote:

Orijinalden alıntı: saveyourself

quote:

quote:

quote:

Kocaeli universitesi yazan arkadaşlar hangi bölümleri yazdıklarını yazarak baslarlarsa bilgi alışverişinde bulunuruz ve gitmeden tanışıriz hem

Arkadaşlar elimde Umuttepe yayınlarından yeni basım tarih ve edebiyat kitapları var..

(Bütün fakültelerdeki bütün bölümler bu dersleri alıyor ve bu kitaplardan işliyor)

Ayrıca Fizik için Serway de bulunmaktadır 2 cilt halinde.. İlgilenenlere yardımcı oluruz..

Üniversite için de yardımcı oluruz.. Eğer izmitteyseniz oturur çay kahve içeriz zaten canım sıkılıyo evde tek başıma

Valla hocam izmitte olsam bulusurduk bi cay kahve bişi icerdikte istdryim iste bende evde patliom yapacak hicbirsey yok .d .d ders kitapları konusundada sanırım kadikoy de bi yerde kaçak olarakda bulunuyormus kitaplar .d .d sen simdi kactasin hocam o kitaplar elinde .d

Hocam kadıköydeki yeri ben de biliyorum zaten. Ama sonuçta ben de öğrenci arkadaşların işi görülsün diye ucuz ucuz vericem. Sonuçta siz kadıköydeki yere veriyorsunuz belli bir ücrete o adam da belli bir kar koyup satıyor yani 2 el değiştirmiş oluyor. Bunun yerine sadece ben satarsam 1 el değiştirmiş oluyor. Neyse lafı fazla uzatmayalım. Bu sene 3. sınıf oluyoruz hayırlısı bakalım..
    Sen okuyor musun yoksa yeni mi kayıt olucaksın?

Yok hocam zaten ben sizden alabilirim problem degil elinizde birer tane vardır o yuzdrn herkese veremezsimiz diye oyle birsey dedim sanırım yanlış anlaşıldım veya durumu daha kötü olan arkadaşlar size pmden ulaşsin onlar alsın ben yeni kayıt olcam hocam

Yok hocam elimde fazla sayıda var

• 20k hukuk yazdım çok sınırdayım bakalım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kocaeli universitesi yazan arkadaşlar hangi bölümleri yazdıklarını yazarak baslarlarsa bilgi alışverişinde bulunuruz ve gitmeden tanışıriz hem

Arkadaşlar elimde Umuttepe yayınlarından yeni basım tarih ve edebiyat kitapları var..

(Bütün fakültelerdeki bütün bölümler bu dersleri alıyor ve bu kitaplardan işliyor)

Ayrıca Fizik için Serway de bulunmaktadır 2 cilt halinde.. İlgilenenlere yardımcı oluruz..

Üniversite için de yardımcı oluruz.. Eğer izmitteyseniz oturur çay kahve içeriz zaten canım sıkılıyo evde tek başıma

Valla hocam izmitte olsam bulusurduk bi cay kahve bişi icerdikte istdryim iste bende evde patliom yapacak hicbirsey yok .d .d ders kitapları konusundada sanırım kadikoy de bi yerde kaçak olarakda bulunuyormus kitaplar .d .d sen simdi kactasin hocam o kitaplar elinde .d

Hocam kadıköydeki yeri ben de biliyorum zaten. Ama sonuçta ben de öğrenci arkadaşların işi görülsün diye ucuz ucuz vericem. Sonuçta siz kadıköydeki yere veriyorsunuz belli bir ücrete o adam da belli bir kar koyup satıyor yani 2 el değiştirmiş oluyor. Bunun yerine sadece ben satarsam 1 el değiştirmiş oluyor. Neyse lafı fazla uzatmayalım. Bu sene 3. sınıf oluyoruz hayırlısı bakalım..
    Sen okuyor musun yoksa yeni mi kayıt olucaksın?

Yok hocam zaten ben sizden alabilirim problem degil elinizde birer tane vardır o yuzdrn herkese veremezsimiz diye oyle birsey dedim sanırım yanlış anlaşıldım veya durumu daha kötü olan arkadaşlar size pmden ulaşsin onlar alsın ben yeni kayıt olcam hocam

Yok hocam elimde fazla sayıda var

Çok varsa alınabilir hocam kitaplar degismiyor mu ben öyle duydum hazirligin her sene degisiyormus .d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kocaeliyi yazanlar bana ozelden numaralarını atarlarsa whatsap grubu kurabiliriz gitmeden tanışmak ortama kolay ayak uydurmak için daha iyi diye düşünüyorum .d

• Kocaeli kocaloji yazdım
    Stajı düğünlerde yapıyorlarmış oynarız bol bol

• quote:

Orijinalden alıntı: chairlift

Kocaeli kocaloji yazdım

Hocam amacın nedir tam anlamış değilim kac günden beri insanlar belli bir seviyede konuşuyorlar burada hiç trol yok olmasada herkes daha memnun olacaktır

• quote:

quote:

Kocaeli kocaloji yazdım

Hocam amacın nedir tam anlamış değilim kac günden beri insanlar belli bir seviyede konuşuyorlar burada hiç trol yok olmasada herkes daha memnun olacaktır

Trol ve ben aynı cümlede bile olamayız.
    Hem ben çok doğru bi şey yazdım ama sen anlayamadım beni neden aynada kendine bir bak ve düşün bakalım

• quote:

quote:

quote:

Kocaeli kocaloji yazdım

Hem ben çok doğru bi şey yazdım ama sen anlayamadım beni neden aynada kendine bir bak ve düşün bakalım

Tamam kardesim bu forumda tek akıllı sensin ve buradaki herkes salak oldu mu egonu biraz tatmin edebildiysem ne mutlu bana daha fazla mesaj yazmada insanlara boş yere bildirim gitmesin rahatsız etmeyelim

• yurtta kalmak istemiyorum simdiden ev arkadasi aranir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kocaeli kocaloji yazdım

Tamam kardesim bu forumda tek akıllı sensin ve buradaki herkes salak oldu mu egonu biraz tatmin edebildiysem ne mutlu bana daha fazla mesaj yazmada insanlara boş yere bildirim gitmesin rahatsız etmeyelim

Burda herkes istediği yorumu yapar seni ilgilendirmiyor ne yazdığım sen herkese açık paylaşmışsın konuyu ben de istediğimi yazarım

• zuhaha852 Z kullanıcısına yanıt
    Aga birak şu trolü ya bunlar cevap yazdikca konuyu iyice batirir. Bisey yazma uzaklassin ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: majorfk

Aga birak şu trolü ya bunlar cevap yazdikca konuyu iyice batirir. Bisey yazma uzaklassin ;)

Ya of noluyo ya sanane kardeşim isteyen istediği yorumu yapar ben de Kocaeli üni yazdım sana mı sorcam nasıl davranıcam

• quote:

quote:

Ya of noluyo ya sanane kardeşim isteyen istediği yorumu yapar ben de Kocaeli üni yazdım sana mı sorcam nasıl davranıcam

Lan benimle muhattap olma bi ben seni alıntıladım mı? Geldin konuda sıkıntı yaptın be. Alıntılama beni tamam hayırlı olsun üniversiten

• quote:

quote:

Kardesim dogru duzgun bir sekilde konusacaksan buyur gel herkese kapımız açıktır ama seviyeli bir sekilde olduğu sürece

• Kocaeli makinaaaa.
  • Whatsap grubu kurmayı düşünüyorum hocam ozelden numaralarını zı atarsaniz birkac saat sonra geleceğim kuracam .d .d

• quote:

quote:

quote:

Kardesim dogru duzgun bir sekilde konusacaksan buyur gel herkese kapımız açıktır ama seviyeli bir sekilde olduğu sürece

Neymiş seviyesizlik küfür mü ettim ben siz kendi terbiyesizliğinize bakın önce ay iğrenç ya sizin gibi düz kafalılarla dolduysa çekilmez üni

• Mesajım bulunsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beistrich

quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Bravo Echo

Ne dersiniz tutar mı metalurji malzeme yoksa başka yerler mi?
    Benim tutacak gibi

Yüksek ihtimal tutucak, en kötü iö tutar kesin.

aynı durumdayız
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.