Şimdi Ara

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YAZANLAR BURADA TOPLANALIM (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
8
Favori
3.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.öğretimde müh okuyacaklar yazsın pmden :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    Zor ben zaten pc ve elektrigi tutar diye yazmadim 6k fark var.

• anladım hayırlısı olsun
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    yok benim 2.öğretim okuyan arkadaşlarım memnun milletin yorumlarına pek bakma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuhaha852

quote:

Orijinalden alıntı: saveyourself

quote:

Kocaeli universitesi yazan arkadaşlar hangi bölümleri yazdıklarını yazarak baslarlarsa bilgi alışverişinde bulunuruz ve gitmeden tanışıriz hem

Arkadaşlar elimde Umuttepe yayınlarından yeni basım tarih ve edebiyat kitapları var..

(Bütün fakültelerdeki bütün bölümler bu dersleri alıyor ve bu kitaplardan işliyor)

Ayrıca Fizik için Serway de bulunmaktadır 2 cilt halinde.. İlgilenenlere yardımcı oluruz..

Üniversite için de yardımcı oluruz.. Eğer izmitteyseniz oturur çay kahve içeriz zaten canım sıkılıyo evde tek başıma

Valla hocam izmitte olsam bulusurduk bi cay kahve bişi icerdikte istdryim iste bende evde patliom yapacak hicbirsey yok .d .d ders kitapları konusundada sanırım kadikoy de bi yerde kaçak olarakda bulunuyormus kitaplar .d .d sen simdi kactasin hocam o kitaplar elinde .d

Hocam kadıköydeki yeri ben de biliyorum zaten. Ama sonuçta ben de öğrenci arkadaşların işi görülsün diye ucuz ucuz vericem. Sonuçta siz kadıköydeki yere veriyorsunuz belli bir ücrete o adam da belli bir kar koyup satıyor yani 2 el değiştirmiş oluyor. Bunun yerine sadece ben satarsam 1 el değiştirmiş oluyor. Neyse lafı fazla uzatmayalım. Bu sene 3. sınıf oluyoruz hayırlısı bakalım..
    Sen okuyor musun yoksa yeni mi kayıt olucaksın?

• Valla bölümler benzerse illaki yardımcı oluruz
  • sıralamam mf4 74.526 iö bilg. müh. 74.900 ile almış gelir mi sizce
  • gazetecilik ve reklamcılık yazanlar...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kocaeli universitesi yazan arkadaşlar hangi bölümleri yazdıklarını yazarak baslarlarsa bilgi alışverişinde bulunuruz ve gitmeden tanışıriz hem

Arkadaşlar elimde Umuttepe yayınlarından yeni basım tarih ve edebiyat kitapları var..

(Bütün fakültelerdeki bütün bölümler bu dersleri alıyor ve bu kitaplardan işliyor)

Ayrıca Fizik için Serway de bulunmaktadır 2 cilt halinde.. İlgilenenlere yardımcı oluruz..

Üniversite için de yardımcı oluruz.. Eğer izmitteyseniz oturur çay kahve içeriz zaten canım sıkılıyo evde tek başıma

Valla hocam izmitte olsam bulusurduk bi cay kahve bişi icerdikte istdryim iste bende evde patliom yapacak hicbirsey yok .d .d ders kitapları konusundada sanırım kadikoy de bi yerde kaçak olarakda bulunuyormus kitaplar .d .d sen simdi kactasin hocam o kitaplar elinde .d

Hocam kadıköydeki yeri ben de biliyorum zaten. Ama sonuçta ben de öğrenci arkadaşların işi görülsün diye ucuz ucuz vericem. Sonuçta siz kadıköydeki yere veriyorsunuz belli bir ücrete o adam da belli bir kar koyup satıyor yani 2 el değiştirmiş oluyor. Bunun yerine sadece ben satarsam 1 el değiştirmiş oluyor. Neyse lafı fazla uzatmayalım. Bu sene 3. sınıf oluyoruz hayırlısı bakalım..
    Sen okuyor musun yoksa yeni mi kayıt olucaksın?

Yok hocam zaten ben sizden alabilirim problem degil elinizde birer tane vardır o yuzdrn herkese veremezsimiz diye oyle birsey dedim sanırım yanlış anlaşıldım veya durumu daha kötü olan arkadaşlar size pmden ulaşsin onlar alsın ben yeni kayıt olcam hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zuhaha852 -- 20 Temmuz 2014; 18:49:16 >

• iç mimarlık yazan var mı arkadaslar ...
  • Konu gerilerde kalmasın Kocaeli Üniversitesi bunu hak etmiyor arkadaşlar up up

• Ehehe kocaelinde iç mimarlık yazqn yok mu yav koskoca forumda .d

• bi daha hazırlanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhamet62

bi daha hazırlanın

Hea ömür boyu sınava hazirlanalim çok zevkli oluyor sinava hazırlanması stres heyecan felan ooofff haklısın yani .d .d

• quote:

quote:

bi daha hazırlanın

Hea ömür boyu sınava hazirlanalim çok zevkli oluyor sinava hazırlanması stres heyecan felan ooofff haklısın yani .d .d

2. senem benim bu yıl hocam farkındayım ama kocaelinde okumak ben kaçıyorum buradan burdan daha kötü bi yer olamaz herhalde
    bir kaç kez gidip geldim dışarda zaten yeri her ünüversite öyle zaten sineması,camisi, kafeteryaları ki bol bol var yani gördüğüm kapasiteyi karşılıyor mu bilmemde bence iyi sabahları kete çıkıyor patedesli peynirli falan tavsiye edilir güzel seka park var izmit tarafı büyük bi alan orda orginizasyon falan ollur uzakda kalır baya eskihisar var oda sahil falan ama şahsi arabanız olcak ozaman muhabet sohbet sol şerit derken 1,2 saat e eskihisar,darıca,bayramoğlu falan gezersiniz, sahilde yüzersiniz bayram oğlunda, otobüs turlarıyla ağva şile kerpe yaparsınız farkettiniz mi bilmiyorumda yakınında bi faliyet sayamadım işin espirisi tabi yandınız oluuuumm
    paranız varsa kadıköy falan akarsınız tabi kaç saaatiniz yolda geçer belli değil benim gezme anlayışım farklı tabi arabayla yolculuk sevdiğimden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhamet62 -- 21 Temmuz 2014; 15:17:03 >

• karamursel denizcilik

• quote:

quote:

quote:

bi daha hazırlanın

2. senem benim bu yıl hocam farkındayım ama kocaelinde okumak ben kaçıyorum buradan burdan daha kötü bi yer olamaz herhalde
    bir kaç kez gidip geldim dışarda zaten yeri her ünüversite öyle zaten sineması,camisi, kafeteryaları ki bol bol var yani gördüğüm kapasiteyi karşılıyor mu bilmemde bence iyi sabahları kete çıkıyor patedesli peynirli falan tavsiye edilir güzel seka park var izmit tarafı büyük bi alan orda orginizasyon falan ollur uzakda kalır baya eskihisar var oda sahil falan ama şahsi arabanız olcak ozaman muhabet sohbet sol şerit derken 1,2 saat e eskihisar,darıca,bayramoğlu falan gezersiniz, sahilde yüzersiniz bayram oğlunda, otobüs turlarıyla ağva şile kerpe yaparsınız farkettiniz mi bilmiyorumda yakınında bi faliyet sayamadım işin espirisi tabi yandınız oluuuumm
    paranız varsa kadıköy falan akarsınız tabi kaç saaatiniz yolda geçer belli değil benim gezme anlayışım farklı tabi arabayla yolculuk sevdiğimden

Şahsi araba benim yokda hocam amcaoglunun var ondan yana sıkıntı yok yani gerekirse gezeriz ya .d .d bide ortam olduktan sonra illa bibyerlere gitmekde gerekmez bence evinde oturup sohbet bile iyi oluyor ortam olduktan sonra .d .d

• okuyanlar üniversite ortamı,şehirdeki sosyal olanaklar,öğrenci profili,kızlar gibi konularda bilgi verebilse iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: zazaxdxd

okuyanlar üniversite ortamı,şehirdeki sosyal olanaklar,öğrenci profili,kızlar gibi konularda bilgi verebilse iyi olurdu

Bende daha gitmedmde hocam cok arkadasim orda sormak istedigin seyleri sorabilirsin hocam .d

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zazaxdxd

okuyanlar üniversite ortamı,şehirdeki sosyal olanaklar,öğrenci profili,kızlar gibi konularda bilgi verebilse iyi olurdu

Bende daha gitmedmde hocam cok arkadasim orda sormak istedigin seyleri sorabilirsin hocam .d

kampüsü hareketli ve canlı mı,öğrenci klüpleri faal mi,spor olanakları ne kadar gelişmiş,özel yurt ücretleri ne kadar,kütüphanesi zengin mi?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.