Şimdi Ara

kodak 6490 mı yoksa ne??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet bende kararımı kodak 6490dan yana kullandım makinem bugun geldi gercektende ödediğim paraya deydiğini düşünüyorum birde yanına 512mb kart aldım uzun zaman fotoğraf makinesi derdim olmaz artık
  • Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,Nikon,canon,

NE BU BE YAAAA, FOTOĞRAFTAN ANLAYANDA NIKON,CANON DİYOR, ANLAMAYANDA NIKON,CANON DİYOR!!!! TUTTURMUŞSUNUZ Bİ NIKON,CANON BEN ANLAMIYORUM SİZİ YAAAA....

HANGİ FORUMU AÇSAM
    - NE ÖNERİRSİNİZİ?
    - BU İYİMİ?
    - BUNU ALSAMMI Kİ?
    - BUMU İYİ BUMU ?

SORULARINA HEP,
    - ARKADAŞ CANON AL DERİM
    - NİKON DAHA İYİ
    - CANON BİLMEM NE Sİ DAHA İYİ
    - NİKON DERİM BEN SİZE
    - CANON NIKON DAN ŞAŞAMAYIN...

GİBİSİNDEN CEVAPLAR OLUYOR HER ZAMAN....

ELBETTE CANON, NİKON, FALAN BUNLAR TARTIŞILMAZ ŞEYLER....
    ACABA MERCEDES MI ALSAM, OPEL Mİ ALSAM GİBİ BİŞİ,
    BUNA NE CEVAP VERİLİR? PARAN VARSA MERCEDES AL DENİR?

ONUN GİBİ BİŞİ YANİ.... SİNİR OLMAYA BAŞLADIM YAAA.... BİLENDE CANON DİO, BİLMEYENDE...
    HERKES BİLİYO ARTIK CANONU NİKONU YAAAAA......

BENDE KODAK DX6490 VAR... CANAVAR GİBİ, HİÇBİR EKSİĞİNİ GÖRMEDİM.... CİLLOP GİBİ HERŞEYİYLE...
    BENİM MAKİNA ÖZELLİKLERİNDE BİR CANON VEYA NIKON ALSAYDIM 1,5 - 2 MİLYAR BAYILMIŞTIM ÇOKTAN....

NAPALIM YANİ.....

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.