Şimdi Ara

Kodak pixpro astro zoom az421

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum siteleri gezerken başlığa yazdığım markayı gördüm almaya değer mi bilgilendirecek olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• paranı çöpe atmış olursun.
  • Hocam Canon 4000d aldım bi fotoğrafçı arkadaş tavsiye etti fiyatı da uygun diye sizce nasıldır

• Temür Melik T kullanıcısına yanıt
    Çok iyi bir makina değil ama ilk attığınızdan iyidir, aldıysanız kullanabilirsiniz almadıysanız ikinci el alın derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Canonu aldım tabi çok aşırı bir bilgim yok ama hoşuma gitti kullanımı kolay. Wifi özelliği çok iyi hemen akıllı telefona aktarabiliyorum fotoğrafları ve telefona bağlayıp uzaktan telefonla fotoğraf çekmede çok hoşuma gitti. Aslında bu fiyatlara bu özellikler fena sayılmaz gibi inşallah ilerde bilgilendikce daha iyilerini alırız.

• Temür Melik T kullanıcısına yanıt
    Biraz kısılmış bir fotoğraf makinesidir ama sizin için neredeyse hiçbirşey farketmez. ISO diyafram ve perde hızından öğrenmeye başlayabilirsiniz. Youtubeden Fotografium videolarını sıkılınca falan izlerseniz size katkısı olur. Anlamadığınız birşey varsa da forumda sormaktan çekinmeyin derim.
  • Çok teşekkür ederim fotoğrafiumu takip ediyorum izlemeye başladım güzel şeymiş bu fotoğraf çekme :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.