Şimdi Ara

kolay toner dolumlu mono lazer yazıcı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    almak istediğim lazer yazıcı ile ilgili olarak:

- internetten sipariş verebileceğim
    - toner dolumu kolay ve düşük maliyetli yaptırtabileceğim (yani toneri chipsiz)
    - temiz, lekesiz baskı veren
    - malzeme açısından çok dandik kalitede olmayan bir yazıcı tavsiyesi.
    - bütçe olarak 250-300 ytl kadar para ayırabilirim.

Not: 2-3 yıl önce hp1020 kullandım çok memnun kalmıştım.
    geçen hafta canon lbp 2900 yazıcı aldım. baskısı çok kötüydü. toneri arızalı olduğunu düşünerek iade ettim.
    yazıcının sorunsuz çıkması galiba şansa kalmış.

• bende bugun xerox 3117 aldım ıyıce arastırıp toner dolumu musaıt chıp yok ve sahane baskı kalıtesı var yannda verdıklerı toner demo 1000 sf cıvrı cıkarr dıyolar ama bıtınce tam doldurunca 3000 sf yakın cıktı alıyosun...bende canon samsung arasında gıdıp gelırken bı arastırmayla hıc dusunmeyecegım xeroxu aldım ama kullananlar ve bnm ılk gorume gore guzel ve verdıgın paraya deger kartusunuda temız bı sekılde ıyı doldurursan bes kereye kadar dolum olanagı varmıs ve kartusu orjınal 66 dolar vatanda...eger almadıysan tavsıyemdır...carrefourda 149 tl altı taksıt...en uygun fıyata burda buldum...umarım yardımcı olmusumdur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soner001 -- 7 Mart 2009; 0:29:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: soner001

bende bugun xerox 3117 aldım ıyıce arastırıp toner dolumu musaıt chıp yok ve sahane baskı kalıtesı var yannda verdıklerı toner demo 1000 sf cıvrı cıkarr dıyolar ama bıtınce tam doldurunca 3000 sf yakın cıktı alıyosun...bende canon samsung arasında gıdıp gelırken bı arastırmayla hıc dusunmeyecegım xeroxu aldım ama kullananlar ve bnm ılk gorume gore guzel ve verdıgın paraya deger kartusunuda temız bı sekılde ıyı doldurursan bes kereye kadar dolum olanagı varmıs ve kartusu orjınal 66 dolar vatanda...eger almadıysan tavsıyemdır...carrefourda 149 tl altı taksıt...en uygun fıyata burda buldum...umarım yardımcı olmusumdur...

+1 aynen katiliyorum.

• hp 1005 modelini bi incele derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: bmts

hp 1005 modelini bi incele derim

bu modelde chip var. her dolumda 20 yerine 35 lira verirsiniz.
  • Bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Forumda ençok önerilen mono laser sanırım xerox 3117.

1-2 gün içerinde fiyatı uygun hizmeti iyi bir siteden sipariş edeceğim.
    Umarım ben de memnun kalırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.