Şimdi Ara

Koltuk, minder diz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende tam tersi yatar koltuklu araçları seviyorum. Yayıla yayıla sürüceksiniz böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Dogukan

İşte bunun için Caravelle

Koltuk, minder diz
     Koltuk, minder diz
     Koltuk, minder diz
     Koltuk, minder diz

Caravell ıyı de keske koltuk bıraz daha gerıye gıdebılseydi. Benim gibi uzun boylularda dizlerime ağrılar giriyor.

• clio transporter vs yüksek oturuş pozisyonunu sevemedim bir türlü. kendimi camdan düşecekmiş gibi hissedtom. araba alçak sürüşte her tarafımı sarıyormuş gibi hissettiriyor sanki. ama şehir içi ve park manevralarında kesinlikle yüksek pozisyonlu araçlar daha pratik ve daha az yorar.
  • Ben yüksek oturma şekline alıştım, taksiye bindiğimde (çoğu alçak araçlar) sanki yere sürtünecekmişim gibi geliyor. İstem dışı ayaklarımıda çarplazlama alıyorum, kısaca hiç hoşuma gitmiyor.
  • Zevk meselesi,kimisi alçak oturma pozisyonunu seviyor,kimisi yüksek oturma pozisyonunu...

Ben yüksek seviyorum,yola sanki daha çok hakimim,yoldaki her noktayı görüyorum,ileriyi görmek daha kolay gibi... Ayrıca gece yolculuklarında farlardan daha az rahatsız oluyorum...

Merak ettiğim konu acaba kazalarda hangisi daha iyi?...
  • bende yüksek oturma pozisyonunu sevenlerdenim.
    arabanın içine gömülünce ruhum daralıyor.
  • Bunlar kişisel beğenilerdir. Herkes kendi konforuna göre oturabilir. Şöför mahali özeldir. Çoğu otomobilde zaten yükseklik ayarlı koltuk var. Bunun konu haline getirilmesinde bir gerek olmadığını düşünüyorum. Bu arada bende olabildiğince "döşemede" kullanıyorum.
  • Şimdi bazı arkadaşları kızdırıcam ama koltuğu yatırmış aracın içine gömülmüş araç kullanlar bana harleycileri anımsatıyor.
    Neredeyse pedallara basmak için ayak tabanlarını yukarıya kaldıracaklar; direksiyona ulaşmak için ise kafalarının üstüne uzanacaklar yani PERİSKOP derinliğinde araç kullanacaklar.

Vay be yeni bir modifikasyon buldum... Araçlara periskop taktıralım :) Böylece yatar vaziyette de kullanabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nogretse -- 11 Ağustos 2011; 16:01:50 >
  • Magirusların koltugu kadar rahat koltuk yok söyleyim size kullandım.Ayrıca sürüş inanılmaz zevkli yaylana yaylana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Magirusların koltugu kadar rahat koltuk yok söyleyim size kullandım.Ayrıca sürüş inanılmaz zevkli yaylana yaylana

Al sana Ankara'da yaşanmış magirus dolmuş hikayesi.

Bir dolmuş apartmanın çevre duvarına çarpmış. Bütün yolcular ordan oraya savrulmuş. Kiminin başı kanıyor; kimi kolunu tutuyor fakat tamamı kendini tutamıyor ve kriz halinde gülüyor. Olayın özeti şöyle: Dolmuşcu magirusun koltuğunu kilosuna göre ayarlamamış. Bu nedenle devamlı her çukurda yaylanıyor, bu şekilde kullanıyor. Dolmuşcu kapıyı açıyor ve tükürme ihtiyacını gidermek istiyor, fakat o sırada dolmuş bir çukura düşüyor. Dolmuş çukura düşünce dolmuşcu yaylanıyor ve tükürmek için açtığı kapıdan aşağıya düşüyor. Düşen dolmuşcu hızla devam eden dolmuşunun ardından koşuyor. Dolmuşu yakalamaya çalışırken yolcular gülme krizine giriyor, o sırada dolmuş apartmanın çevre duvarına çarpıyor. Çevredekiler geliyor ve kriz halinde gülen yolculara bir anlam veremiyorlar.

Artık böyle bir durum görürsen sen olayı hızla çözümleyeceksin dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nogretse -- 11 Ağustos 2011; 18:15:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nogretse

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Magirusların koltugu kadar rahat koltuk yok söyleyim size kullandım.Ayrıca sürüş inanılmaz zevkli yaylana yaylana

Al sana Ankara'da yaşanmış magirus dolmuş hikayesi.

Bir dolmuş apartmanın çevre duvarına çarpmış. Bütün yolcular ordan oraya savrulmuş. Kiminin başı kanıyor; kimi kolunu tutuyor fakat tamamı kendini tutamıyor ve kriz halinde gülüyor. Olayın özeti şöyle: Dolmuşcu magirusun koltuğunu kilosuna göre ayarlamamış. Bu nedenle devamlı her çukurda yaylanıyor, bu şekilde kullanıyor. Dolmuşcu kapıyı açıyor ve tükürme ihtiyacını gidermek istiyor, fakat o sırada dolmuş bir çukura düşüyor. Dolmuş çukura düşünce dolmuşcu yaylanıyor ve tükürmek için açtığı kapıdan aşağıya düşüyor. Düşen dolmuşcu hızla devam eden dolmuşunun ardından koşuyor. Dolmuşu yakalamaya çalışırken yolcular gülme krizine giriyor, o sırada dolmuş apartmanın çevre duvarına çarpıyor. Çevredekiler geliyor ve kriz halinde gülen yolculara bir anlam veremiyorlar.

Artık böyle bir durum görürsen sen olayı hızla çözümleyeceksin dostum.

hmm çok değerli bir hikaye

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.