Şimdi Ara

Kompakt Fotoğraf Makinesi Tavsiyesine ihtiyacım var!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sony hx300
    nikon p520
    fujifilm sl1000 mı yoksa manuel lensi olan;

fujifilm hs 30 / 33 yada 35(3d) mu?

bu 4 model birbirine yakın özelliklerde 2 sini (sony ve canon) yakından inceledim canon sx 50 yi dahaçok begendim. makinayı günlük kullanım için düşünüyorum, daha çok ev tatil doga kendi çapımda tek lens ile çekecegim. bu makinaları araştırırken birde fujifilm hs 30 yada 33 modelini önerdiler.
    kafam iyice karıştı. aslında hs 30 manuel lensli olması biraz daha mantıklı geldi bana. hatta teknosadan almak üzereydim son anda vazgeçtim iyikide vazgeçmişim, fuji hs 30 u almanyadan şuan 279 euroya alabilirim. burda teknosada kampanyalı fiyatı 1400 lira(tam 600 euro) canon ve sony de almanyada 400 euro.

sizden ricam bu konuda bana yardımcı olabilecek deneyim ve önerilerinizi paylaşmanız.

• Canon sx 50
  • sl ve hs serisi fujiler diğerlerinin gerisinde kalır . canon veya hx300 alın . ama sx50 sanırım bir miktar daha uygun fiyatlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

sl ve hs serisi fujiler diğerlerinin gerisinde kalır . canon veya hx300 alın . ama sx50 sanırım bir miktar daha uygun fiyatlı

sx 50 ve hx 300 aynı fiyata sayılır biri 400 digeri 419 euro tr fiyatlarından 250-300 lira daha uygun ikiside. diger makinalar fiyatları ise daha uygun ama benim kararımı zorlaştıran hs 30 un manuel zoom lu olması ayrı bi havası var. üstelik tr fiyatı en yüksek olanda hs30 (yaklaşık 1400 tl ve üstünde) ama yurtdışında ben onu yarı fiyatından daha uygun alabilecegim. hs 50 yide internette inceledim o biraz agır geldi bana 800 küsür gram falandı.

hs30 görünüş ve manuel zoomda benikendine çekti, aslında çok ürün incelemek iyi olmuyor kafan karışıyor. herkes hangi markaya hayransa ona yönlendiriyor, sonrada kararsız kalıyorsun, pişman olmak istemiyorum. beklentilerim yüksek olmasada, bu sınıftaki makinelerin en iyi performanlısı olsun istiyorum.

• sx 50 ve hx 300 aynı fiyata sayılır biri 400 digeri 419 euro tr fiyatlarından 250-300 lira daha uygun ikiside. diger makinalar fiyatları ise daha uygun ama benim kararımı zorlaştıran hs 30 un manuel zoom lu olması ayrı bi havası var. üstelik tr fiyatı en yüksek olanda hs30 (yaklaşık 1400 tl ve üstünde) ama yurtdışında ben onu yarı fiyatından daha uygun alabilecegim. hs 50 yide internette inceledim o biraz agır geldi bana 800 küsür gram falandı.

hs30 görünüş ve manuel zoomda benikendine çekti, aslında çok ürün incelemek iyi olmuyor kafan karışıyor. herkes hangi markaya hayransa ona yönlendiriyor, sonrada kararsız kalıyorsun, pişman olmak istemiyorum. beklentilerim yüksek olmasada, bu sınıftaki makinelerin en iyi performanlısı olsun istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achils38 -- 22 Nisan 2013; 8:09:25 >
  • fuji ile diğerleri arasında kalite farkı çok hocam . pişman olmamak için sony canon veya panasonic fz200 arasında bir seçim yapın
  • Canon SX50
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.