Şimdi Ara

komşunuzun gürültüsünden rahatsızmısınız???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya malum okula gitmek için sabahın 6:30 da uyanıyorum.bugun eve erken gelınce uykusuzluktan öldüğüm için uyuyayım dedım.hay demez olaydım yahu yan dairedede kız öğrenci arkadaşlar var maşallah bir ses bir ses misafirlerı gelmış.kafayı yıyodum az kalsın.o yetmediği gibi üst kattaki müftünün de sesı cıkmazmı aha dedim papazı bulduk.. yahu bıde gunde 3 saat uykuyla gezıyosanız ınsanın sinirleri tavanı fırlıyo.sizinde böle derdiniz varmı yaf

• 5:45 de kalkıyom da komşular yazın çekilmiyo,kışın bizim komşular uysallaşıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelcik

5:45 de kalkıyom da komşular yazın çekilmiyo,kışın bizim komşular uysallaşıyo
    ya öğrenci evleri böle oluyo hanı bizimkiside öğrenci evı ama böle bı sorun olmuyodu.yada benım sinirlerim gerildi sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelcik

5:45 de kalkıyom da komşular yazın çekilmiyo,kışın bizim komşular uysallaşıyo
    İkista'nin Megawoks'un den şikayetciyim

DipBass'ları kulağımın içine ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

İkista'nin Megawoks'un den şikayetciyim

DipBass'ları kulağımın içine ediyor

Alıntıları Göster
    üstümdeki çocuk hergün yeni bir spor dalına merak salıyo.Küçük olsa birşey değil eşşek kadar çocuk.Benden kalıplı.Bir gün basketbol birgün futbol birgün amerikan güreşi ertesi gün yağlı güreş..her akşam 9 da da müzik setini açıyo.Bigün kör ekmek bıçağıyla dalıcam evine

• quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

üstümdeki çocuk hergün yeni bir spor dalına merak salıyo.Küçük olsa birşey değil eşşek kadar çocuk.Benden kalıplı.Bir gün basketbol birgün futbol birgün amerikan güreşi ertesi gün yağlı güreş..her akşam 9 da da müzik setini açıyo.Bigün kör ekmek bıçağıyla dalıcam evine

Alıntıları Göster
    -mısınız soru eki ayrı yazılır

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkadaş

Alıntıları Göster
    bizdekilerde öyle alttakilerde üstekilerde alttakilerde zaten ses sistemi falan var bigün onlar film seyrediyor kafmıza edyor

ertesi günde ben açıyorum bi film ses sistemimle hiç bişey diyen yok üstekiler zaten dan dun kafamıza ediyorlar eee herkesin bi kusu olduğuna göre kimse bir birine karışmıyor

• quote:

Alıntıları Göster
    ya arkadaş takıldığın şeye bak. canın saolsun.düzeltme olayını bilmiyorum.bilseydim düzeltirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Bas_BeLaSI

ya arkadaş takıldığın şeye bak. canın saolsun.düzeltme olayını bilmiyorum.bilseydim düzeltirdim

Alıntıları Göster
    vay be demek bi tek ben değilim bu konuda rahatsız olan.ya ınsan uyumak istediği zaman cok kötu oluyo bu sesler yoksa umrumda değil.hanı bende gürültüsüz bi kişi değilim

ZoGeL valla senin adına üzülsmmi ne maşallah orasıda spor akademisi gibiymiş abı ya.allah sabır versin.sen yınede bıçaktan falan uzak dur

• quote:

Alıntıları Göster
    Hele bizim eski komşumuzun çocuğu Ceren yukarı katta olduğuna rağmen sesi geliyo bi bakıyom günlerden cumartesi saatde 7:00 öyle şekilde delirdimki sonra yukarı kata çıktımsonra dövecek gibi bağırdım ama 3 yaşında olduğu için pişi anlamadı sonrada içimden küfürleri yığdırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: polterdata

Hele bizim eski komşumuzun çocuğu Ceren yukarı katta olduğuna rağmen sesi geliyo bi bakıyom günlerden cumartesi saatde 7:00 öyle şekilde delirdimki sonra yukarı kata çıktımsonra dövecek gibi bağırdım ama 3 yaşında olduğu için pişi anlamadı sonrada içimden küfürleri yığdırdım

Alıntıları Göster
    bi aralar org çalıyodum ...yandaki komşu piyano sesi nerden geliyo sinir oluyom deyip duruyodu bana...bende bişi diyemiyom tabiii

burda komşu benden rahatsız oluyodu ...topikle bi ilgisi yok aslında...

• quote:

Orijinalden alıntı: biruzéc

bi aralar org çalıyodum ...yandaki komşu piyano sesi nerden geliyo sinir oluyom deyip duruyodu bana...bende bişi diyemiyom tabiii

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: biruzéc

o da güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Loop

quote:

Orjinalden alıntı: biruzéc

o da güzel

Alıntıları Göster
    komşunus amcanıs yada kuseninis olunca iş daha da karmaşık oluo aile kavgaları çıkıo falla o konuda ben test bile cösemiyorum kusenimin sdesinden efdekiler as geliomuş gibi
    bide yengem türküleri koyuyo vcd ye akşama kadar temislik ve türkü gelde normal kal....

• quote:

Orijinalden alıntı: Saralondé

komşunus amcanıs yada kuseninis olunca iş daha da karmaşık oluo aile kavgaları çıkıo falla o konuda ben test bile cösemiyorum kusenimin sdesinden efdekiler as geliomuş gibi
    bide yengem türküleri koyuyo vcd ye akşama kadar temislik ve türkü gelde normal kal....

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: first angela

yazık sanada yaf

• quote:

quote:

yazık sanada yaf

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Bas_BeLaSI

quote:

yazık sanada yaf

ya o da bişi deil tmm da gece bari rahat bırakın dimi olmas bu seferde herrrr akşam film islerler vede muhtesem büyüklükteki seste inanılmas yani ta ben duyuyorum odamdan ama yapcak bişi yok kaderrr

• quote:

Orijinalden alıntı: Saralondé

quote:

Orjinalden alıntı: Bas_BeLaSI

quote:

yazık sanada yaf

ya o da bişi deil tmm da gece bari rahat bırakın dimi olmas bu seferde herrrr akşam film islerler vede muhtesem büyüklükteki seste inanılmas yani ta ben duyuyorum odamdan ama yapcak bişi yok kaderrr

Alıntıları Göster
    gece 23:30 dan sonra hala sesten rahatsız oluyosan polise şikayet edebiliyosun ,yasal hakkın yada söle onlara rahatsız oldunu.hala devam edıyolarsa dediğim gibi hakkını kullan

• quote:

gece 23:30 dan sonra hala sesten rahatsız oluyosan polise şikayet edebiliyosun ,yasal hakkın yada söle onlara rahatsız oldunu.hala devam edıyolarsa dediğim gibi hakkını kullan

Alıntıları Göster
    valla komşu benim sesten raadsız

full time() linkin park çalıyo evde

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

valla komşu benim sesten raadsız

full time() linkin park çalıyo evde

Alıntıları Göster
    alt komşudan felaket rahatsızım, kadın köpeğini bütün gün evde bırakıyor. Sabahtan akşama kadar sesini çekiyoruz. Bir gün polise şikayet edicem, çok olmaya başladı. Ders çalışamıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: eDDiè

alt komşudan felaket rahatsızım, kadın köpeğini bütün gün evde bırakıyor. Sabahtan akşama kadar sesini çekiyoruz. Bir gün polise şikayet edicem, çok olmaya başladı. Ders çalışamıyoruz

Alıntıları Göster
    ya bende beni bilirdim.ama halime şükretmem gerekıyo sanırım
    benden daha rahatsız olanları çıktı iyimi

• quote:

ya bende beni bilirdim.ama halime şükretmem gerekıyo sanırım
    benden daha rahatsız olanları çıktı iyimi

Alıntıları Göster
    bende alt komsulardan sıkayetciyim ben gece sifonu cekmeye bile çekinirken onların yaptıgı gurultu delirtiyo hele bi kucuk cocuk var 24 saat aglarmı bi cocuk ya insaf yani.vallahi delircem ulan benim bildiğim ögrenci gürültü yapar diğer dairedekiler şikayetci olur burda tam tersi.hergun kavga gürültü.bide açar evdeki kadın müziği sonuna kadar sabahın körü bizde 2.ögretim malum uyku önemli.yok karar verdim yazın cıkıyom bu evden.
    allahtan kendi evimiz mustakilde tatillerde rahat ediyorum iç s.ç kimsenin umrunda deil.ses derdi yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.