Şimdi Ara

Konu Dışı'nı nasıl keşfettiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gün(Oksay) geldi msn'den titretti , dedi kanka şöyle böyle bakar mısın dedi link attı dedim tabi bakarım , sonra sevdim buraları takılıyoruz işte ısrar üzerine
  • pes 5 te bi, yamayı sormak için üye oldum sordum sonra baktım baya aktif bi forum..o zamanlar oyun bölümündeydim hep sonra konu dışına geçiş yaptım..

o gün bugündür anasayfam konu dışı
  • LineageII BöLümü SayesinDe
  • KONU DIŞI bu kadar popüler değildi gereksizlere daha çok takılıyorlardı, sonradan coştu konu dışı
  • Fotoğraf Makineleri topiğinde takılıyodum,Notebook'a kaydım,aşağılara inince konu dışını gördüm giriş o giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

Ko bölümüyle ilk tanıştım 50 level anahtar görevi için
    1.5-2 yıl ko bölümünde takıldım ko yu bırakınca konu dışını gezerken gördüm hoşuma gitti öyle tanıştım yani

aynen benimde böle oldu
  • Ben hep PC Modifikayon bölümünde takılıyodum tüm bölümlere bakayım bi derken buraya bi giriş tam giriş bi daha çıkamadım
  • rüyamda gördüm ilkin
  • Hatırlamıyorum.
  • Kurcalarken buldum.
  • Valla herhalde oyun bölümlerinde takılırken bi burayada bi bakıyim dedim öyle giriş yaptık
  • Elektronik te takılmak için üye olduydum. Önünden geçerken ilgimi çekti
  • Hep gözüme batıyordu konu dışı.Girdim,baktım,beğenmedim.Dur bir daha giriyim dedim.Böyle tanıştık.
  • dahili bileşenlerden uzun atlama yaptım
  • Arkadaş saolsun
  • Konu dışına uyarı konması lazım, dikkat bağımlılık yapar. Çok yazmasamda bazen günümün 1-2 saatimi bu bölümde harcıyorum
  • Rahmetli abim forumda takılırken geceleri yanında oturup onu izliyordum bir süre onun üyeliği ile takıldım 2007 de ben de üye oldum Knight Online bölümü ile birde buraya takılıyordum öyle böyle geldik bugünlere işte
  • Sro bolumunde takılırken bi abim su isvicreli dayıyı izledigimiz online kamera linklerini verdi bende meraktan nerden buldun diye sormustum o da konu dısında dedi.Deyis o deyis hala konudısındayım.Mozillayı actıgım anda F ye basıyorum zaten direk geliyor konu dısı xD
  • Sro da takılırken gözüme çarptı.
  • ko bölümünde takılırken bi bakıyım neler varmış başka spor bölümünü felan gördüm bi baktım konu dışı o gün bu gündür burdayım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.