Şimdi Ara

KONU KAPANDI OYUN ONLİNE ...OYUN GİTTİ SANIRIM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OYUN GİTTİ YİNE,SANIRIM BUS EFER SERVER UÇTU.GEÇEN SEFER 5 GÜNDE GELMİŞTİ...UMARIM UZAMAZ BU SEFER...AYRICA BU VESİLE İLE SON ZAMANLARDA TAVAN YAPAN LAG OLAYINIDA ÇÖZERLER BİR ŞEKİLDE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hate_u2 -- 27 Temmuz 2007; 18:22:25 >

• ewet bir anda dc oldum sanırım bakım falan var. inş. şu lag olayına bi çözüm bulurlar
  • Belki de lagtan dolayi kapatmislardir server lari. Umarim aksama kadar duzelir...
  • Evt yaaa giTTi gene oyun inş. çabuk yaparlar.Bide şu lag olayını çözerlerse çook iii olur Yoksa çekilmiyo böyle.
  • ben sizin solediinis saatten beri oyundaım
  • GEldi heralde ne çabuk yaptılar çabuk yapın dedik duydular heralde
  • alla alla simdi de bende gitti
  • GİDİP GELDİGİYOK SERVER DEİŞEN YADA ÇIKAN GİREMEZ BİR DAHA...
  • ne alaka ben marketplace e ışınlanıodum server sayfası geldi!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicksizadam

ne alaka ben marketplace e ışınlanıodum server sayfası geldi!!!!!

Market palace yalnizca d10 da vardir, oraya isinlandiginda direk d10 a gecersin ama geri dondugunde onceki server ina geri gelir.
  • D10 A GEÇEN BİR DAHA DÖNEMEZ ARAKDAŞIM BUGDA KALIR CHARIN O SERVER DÜZELEN KADAR...
    BEN YAN CHARLARLA FALAN DENEDİM BAŞKA SERVERLEREA GİRMEYİ ONLARDA NOT SERVER CONNECT DİYO YANİ BÜTÜN SERVERLARDA VAR SORUN...İÇERDEKİLER ATILMAZSA BİR SÜRE DAHA OYNAYABİLİR ÇIKIP GİREMEZ...
  • Evt arkadaşlar sanırım d10 da bi sorun var.benim çarda orada kaldı giremiyorum bu yüzden en kısa zamanda hallederler heralde.
  • daha işimis var inş duzelir.ya benim arkadasım girip duruo...
  • TÜM serverlar gitti sadedece d10 diil ya keşke dragondan başka serverda yapsalar farklı charlar açsak orda hem oyun rahatlar hem lagda olmaz... uff inş düzelir pırrrr herkeze ii oyunlar
  • Evet bende yeni server acilmasini cok istiyorum ama yakin zmanda yeni server acmicaklar galiba bilgisi olan warmi???

[quotevet]Orjinalden alıntı: nexal555

TÜM serverlar gitti sadedece d10 diil ya keşke dragondan başka serverda yapsalar farklı charlar açsak orda hem oyun rahatlar hem lagda olmaz... uff inş düzelir pırrrr herkeze ii oyunlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.