Şimdi Ara

Konya/Beyşehir Devlet Hastanesi Covid'li hastaya sağlıklı bir refakatçi zorunlu koşuyor!(AYNI ODADA)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Dedem Konya/Beyşehir devlet hastanesinde COVID pozitif olarak tedaviye alındı. Ancak hastane dedemi hastaneye kabul etmeden önce yanında sağlam biri olmadan hastaneye kabulünün olmayacağını söyledi. Böyle olunca yanında sağlam hiç bir rahatsızlığı olmayan babam kalmak zorunda kaldı.

Tabi ki dedeme bakmak babamın görevi ancak en başta vatandaşına bakmak devletin görevi değil mi?

Malesef aynı odada kalıyorlar ve hiç bir şekilde dedemin ihtiyaçlarını gidermesine yardımcı olmuyorlar. Hepsini babam yapmak zorunda ve bulaş durumunun hiç önemi yok onlar için. Toplum olarak sürü bağışıklığı uygulamasına mı geçtik yoksa bu durumun açıklaması nedir anlamak mümkün değil.

Ekşi'de hesabı olan arkadaşların orda da gündeme getirmesini rica ediyorum. Çok teşekkür ederim

• ordaki hemsireler saglik calisanlari robot mu yani onlarda aksam eve gidiyor fedakarlik gosteriyolar virus kapabilirler

neyi nereye sikayet ediyosun hakliymis gibi boş cevapta yazma pesime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAF52D74F -- 15 Eylül 2020; 19:9:41 >
  • İnsanlar her gün beni daha fazla şaşırtıyor..
  • Covid hastanın yanına sağlam birini koymak nasıl bir mantıktır..Anlamak mümkün değil
  • İki tarafta haklı bence. Hastane yetersiz personelden ötürü haklıyken siz de gerekli önlemlerin alınmaması konusunda haklsınız. Devlet sağlık personel sayısını artırması lazım. Zaten OECD ülkelerinin gerisindeyiz. Çok şey kaybetmeyiz.

• konya ümmetin başkentidir bir şey olmaz oradakilere evelallah dualarıyla bu memleketi ayakta tutuyorlar kovidmiş peh.

• Meseleyi siyasete çekmeye çalışma hocam. Ama illa çekeceksen , Beyşehir'i son seçimde hangi parti kazanmış bi bak
  • zeybekoglu07 kullanıcısına yanıt

siyasi bir şey demedim ümmet dedim ayrıca bakmama gerek yok en az %60 %70 ümmet kazanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-400988AF7 -- 15 Eylül 2020; 20:3:12 >
  • Zatı Muhterem kullanıcısına yanıt

+ yaşlılık var belki ondandır.

• Herkes viruslu mu olsun
  • Sağlık personelleri sayı olarak yetersiz kalıyor bence. X bir hastanede hemşire covid olup 15 gün evde tedavi gördükten sonra 2. Bir test yapıldığında pozitif çıksa dahi çalışmak zorunda kalıyor. Çalıştığı hastane tekrar bir 15 gün izin vermiyor.
  • Zatı Muhterem kullanıcısına yanıt
    Yaşlı olduğu için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.