Şimdi Ara

Korona Virüs Pozitif Hasta, Hastane-Hastane Gezmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün paylaşmıştım, Twitter'da @embesilikat diye bir kullanıcının annesi babası Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi de dahil olmak üzere birkaç sefer farklı yerlere gidiyorlar ve Corona Virüs tanısı konmuyor hatta eve gönderiliyorlar.

Bazı tahlil sonuçlarıyla birlikte özel hastaneye gittiklerinde korona virüsü şüphesiyle yatışa başlıyor.

24 saatte çıkar denen sonuçlar 5 gün sonra çıkıyor ve sonuç POZİTİF.

Enfekte olmuş bir hasta, birkaç hastane gezmiş demek ki. 1 hafta 10 gün sonraki rakamlar nasıl olacak merak ediyorum.

Olayın detayları:https://genelsite.com/istanbul-yedikule-korona-virus/

Korona Virüs Pozitif Hasta, Hastane-Hastane Gezmiş

• bizim ülkede şu var biri diğer kişinin iyiliğini başarısını hor görmez olaki kendinde virüs olduğunu anlasın gıcık olduğu veya kıskandığı kişiye bulaştırmazsa ne olayım.Ülkenin insanı bozuk bu tipte düşmana gerek yok baksana ülkedeki hale herkes birbirine düşman gerek aile işi gerek komşu gerek işte okulda her yerde.Zaten ülke olarak türkler kendi kendini bitirir dış düşmana gerek yok çekememezlik tavan takdir yok.Direk aşağı çekme.
  • Bizim gibi bilinçsiz bir ülkede, ne yapsan boş!

Biz de işlerin yolunda gitmesi için, tek bir vaka bile olmaması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim ülkede şu var biri diğer kişinin iyiliğini başarısını hor görmez olaki kendinde virüs olduğunu anlasın gıcık olduğu veya kıskandığı kişiye bulaştırmazsa ne olayım.Ülkenin insanı bozuk bu tipte düşmana gerek yok baksana ülkedeki hale herkes birbirine düşman gerek aile işi gerek komşu gerek işte okulda her yerde.Zaten ülke olarak türkler kendi kendini bitirir dış düşmana gerek yok çekememezlik tavan takdir yok.Direk aşağı çekme.
  • İtalya bilinçsiz olduğu için virüsü yaydı .
    Biz durumun bilincinde olsak bile yayılacak .
    10 gün sonra durumlar farklı olacak.

• Dışarı çıkmayın denen insanların evlerine ziyarete gidiliyor, pozitif hastayı tespit edemiyoruz. Hiçbir sonuç şaşırtıcı değil.
  • Türkiye de korona virüsü geldiği açıklanmadan önce bir kişi hastanelere ben de korona virüs olabilir diye baş vurmuştu. 2 hastane sende virüs yok demişti ve o kişi halkı korku ve paniğe sevk ettiği için gözaltına alınmıştı. acaba o kişide de gerçekten virüs var mıydı,yoksa şu youtuber şakacılarından mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

Türkiye de korona virüsü geldiği açıklanmadan önce bir kişi hastanelere ben de korona virüs olabilir diye baş vurmuştu. 2 hastane sende virüs yok demişti ve o kişi halkı korku ve paniğe sevk ettiği için gözaltına alınmıştı. acaba o kişide de gerçekten virüs var mıydı,yoksa şu youtuber şakacılarından mıydı?
    Cok konustun bizi de tirstirdin hocam polis seni de almasin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Some guy -- 17 Mart 2020; 16:57:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu daha hiçbişiy ilk günden beri diyorum tespitler yetersiz veya beceriksizlik işbilmezlik var yöneticilerde gerçek sayıları bilmiyor olabilirler belki de virüs ülkeyi sardı kimbilir , siz yaşadığınız ülkenin gerçeklerinin farkında değilsiniz üstüne bir de sağlık bakanını övüyorsunuz.

• Biz Çin'i sollarız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Devlet korona konusunda çok yetersiz. Bütün yapılması gerekenleri iş işten geçtikten sonra yapıyor. Türk milletinin huyu bu. Yolda çukur vardır, 500 kişi söyler ama o çukuru birisi ölmeden kapatmazlar.
  • Bugün ortaya çıkan hastalar muhtemelen 14 gün öncesinin virüs kapanları. Bugün kapanlar 2 hafta sonra ortaya çıkacak. İzliyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.