Şimdi Ara

Koruyucu Ekipman Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar herkese öncelikle ben yeni yeni A1 ehliyet alacağım hayırlısıyla bu yaza doğru ve yaklaşık 1 hafta kadar sonra da 125cc bir motor alacağım. Motor hakkında az çok bilgim var o konuda kararsız kalmıyorum ama ekipman konusunda hiç bilgim yok. Çok önemli olduğundan yaklaşık 2000-2500 tl gibi bir bütçe ayırmayı düşünüyorum(şu an için bu kadar ayırabiliyorum ileride daha iyileri için bütçe ayarlamaya çalışacağım). Bana tam kapalı bir kask, korumalı bir mont ve bir pantolon, güzel bir çift eldiven, bot ve dizlik önerebilir misiniz bu fiyata? Yazlık bir bölgede yaşadığımdan deri düşünmüyorum 4 mevsim giyebileceğim tarzda olmalılar. Mümkünse ayakkabıyı casual almak istiyorum. Bir de şehir içi kullanımda pantolonun gerekli olmadığını, dizliğin yeterli olacağını söyledi bir arkadaşım. Kararsız kaldım her türlü yönlendirmeye açığım. Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardımcı olabilecek yok mu?

• Yardımcı olabilecek çok kişi var. Zaten sana ve senin durumundaki herkese yardımcı oldular bile. Bu forumun içinde başlayacaksın aramaya. Buldukça okuyacaksın. Okudukça öğreneceksin, anlamazsan bir daha okuyacaksın. Ekipman konusu bu forumda insanı kusturacak kadar çok kez yazıldı, çizildi. Senin ne özelliğin var ki şimdiye kadar anlatılanlar sana uymuyor, ille de senin adınla başlayan bir soruya özel cevap verilmesi gerekiyor? Eğer bunu açıklayabilirsen, eminim ki birisi çıkıp senin özel durumuna uyan bir cevap verecektir.
  • Ne alıyorsun motor olarak
  • İplenemeyen Adam kullanıcısına yanıt
    Cbr125 veya ybr125 düşünüyorum ilk motorum olarak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.