Şimdi Ara

Küçükken Yaptığınız Aksilikler :) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
3
Favori
4.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hiç hatırlamıyorumda annemler anlatır işte ilk bezi bırakıp normal tuvalete alışmak için tuvalete gitmişim işte büyüğümü yapmaya başlamısım bı bakmısım bo.a o kadar korkmusum kı 1 2 saat aglamısım korkudan 1 hafta wc ye gitmemisim çoçukluk işte...
  • Akşam üzeri kibritle oynarken şekil olsun diye uzaktan fırlattım.Çayırların üzerine düştü.Tam yandada bi garaj vardı.İçerde de bir bmw.Neyseki ordakiler hortumla söndürmüştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VamorteCurtela -- 14 Mart 2008; 20:43:37 >
  • Kardıropta uyuduydum annem beni aramış bütün gün.(çoook küçüktüm)

BAk bu anlatacağım olay geçen sene yani lise 1. sınıfın yaz tatilinde oldu.Abazan mod: ON olan arkadaşlarımla hergün havuza gitmekten. Ve tavla oynamaktan bıkmıştık. Ve ne yapalım diye düşünürken. Cin fikirli bi arkadaşımız bisikletleride alalım çevre yolunda ki geneleve gidelim diye bi laf attı. Biz dünden razıyız zaten.İyi tamam hoş gidip sadece bi bakarız geliriz ortam görmüş oluruz dedik. Ama bizi kapıdan almadılar.(kale gibi duvarla çevrili evlerin etrafları) Gittiğimiz yerde 15km lik bi mesafe. Buraya kadar geldik burdan geri dönersek yazık olacak dedik. Ve genelevin arkasındaki duvara bisikletlere basarak tırmandık. Pek fazla bişey görünmüyodu ama o biçim bir sürü moruk karı gördüm. Hayatımın en büyük hayal kırıklığıydı. Ogün bugündür söz verdim bidaa gitmem öyle yerlere. Hoş biz duvardayken it sürüsü peşimizden gelmiş heryer it kaynıyodu. Neyse bisikletlere atladığımız gibi uzaklaştık. Daha sonra genel evin önündeki büfeden su almaya gittik. Fiyatlar da ne öyle 1 tane su 1.5 ytl yuhhh....(amca dedik etme eyleme yap şunları bize 75ykr) Neyse adam yapıverdi.İyice bi ferahladık o sıcak yollarda. Ama arkadaşlar su alırken ben arkadaki taksiciye kulak kesmiştim. Adamın konuşması aynen şöyleydi : Abi sen o karıya para fln verme onun iş tamam benden alcak. Akşam yollarım aynı karı demi falan filan.... şoke oldum desem yalan olr. Adamlar zaten tam züppe ti
    pinde.

• mutfakta sandalyenin üstüne çıkıp oynarken düşmüştüm ve fıtık olmuştum. bisiklet sürerken zonguldakda bayırdan aşağı bıraktık kendimizi :D yolun sağında çukur vardı içinde böğürtlen var tabiki . bi baktım bende o çukurun bi parçasıyım ve etrafım diken dolu. neyse alkolle temizliyoruz kardeşimde arkadan arkadan gelip alkolü içiyo. içtinmi kızım dioruz içmedim diyo. akşam annem süt verdi içti ve geri çıkartmıştı :D he bide bu benim diil ama bi komşunun anısı ve bende yanındaydım. bizim komşuların birinin tüp kamyonu var şu büyük olup şerit halinde demir olanlardan demirin içine geçtik oyun oynadık çıkacaz bi komşunun oğluda bizimle oda salak salak gövdeyi önce çıkarmış ve kendini çıkarım diye bırakmış. bi baktık bu kafasıyla asılı duruyo lan len napıyon dedik zor kurtardık çocuğu :d
  • balkondan aşağı işemek gibi ilginç bir huy edinmiştim işerken bana bakanlar ve aşağıdan gelen kapıcının çığlıkları

tadı güzel diye bir şişe antibiyotiğin yarısını hüplettim işerken böbreklerimi acıttı dahası babam görmese hepsini hüpletecektim

birde kimyagerliğe merak sarmıştım bir kabın içine çişimi boşaltırdım sonra annemin el kremini içine boca ederdim biraz yoğurt falan koyardım bundan daha ilginci bu karışımın patlamasını beklerdim.dahası bu iğrenç kokan karışımları evin en bilinmedik köşelerine saklayarak evi nefes alınmaz hale getirirdim.

bulduğum kuş yavrularını eve getirir kutu içinde beslerdim gerçi birşey yemezdi hayvancıklar bir yolunu bulup kaçarlardı(ahh anne)ve bu küçük misafirler yüzünden yemediğim azar kalmadı o yaşımda.

en deliside "söz fatoda"diye bir program vardı.ezilen kadınları koruyan falan bir programdı.fatma girik sunuyordu.ilk küfürümü orada öğrendim fatma ablamız"o.puuu"diye bağırıyordu bir adama ne hikmetse ondan sonra ağzıma dolandı bu beni kızdıran üzen kim olursa bu lafı yerdi (en nezih ortamlarda bile bu davranışı tekrarladığım düşünülürse örneğin:babamın patronlarının bulunduğu bir masada)

• bende bi gün yokuş aşşa bisiklet sürüom sola döncem işte son sürat gidiom arada bi pedal çeviriom işte sola dönmek üzereyken bisiklerin ön tekeri kaldırıma çarptı ve arka teker kaldırıma çıktı ben tabi havalardayım heralde o zaman

bi gün ekmek almaya gidicem ya yeter artık deyip parayı parça pinçik edip türk ekonomisini zarara uğratmıştım

eve kız attım

Bu kadder

• Küçükken düz taban olmamak için giydirilen ortopedik ayakkabılarla eve kim gelirse gelsin tekme atarmışım
  • küçüklüğümde eniştem bana parmak atmayı öğretmiş
    önüme gelene parmak atıyormuşum hiç hatırlamıyorum ama bana geri anlatılanlar bunlar
    sonra bana öğreten eniştemede atmaya başlamışım
    kötülük eden kötülük bulur ....
    neyseki küçüklüğümde kalmış bu
    o yaşlarda ne öğretilirse onu yapıyoruz bilincimiz yok nede olsa ....

ekleme : bu da küçüklük halim :)

Küçükken Yaptığınız Aksilikler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRaMbLeN -- 14 Mart 2008; 22:46:58 >

• -Kafamı balkon demirinin arasına sıkıştırmıştım
    -Gaz içmiştim.
    -Yanan sobanın üzerine plastik oyuncaklarımı koyup evi yakıyormuşum az kalsın(hatırlamıyorum bunu, annem anlatır hep)
    -7 yaşındayken yakın bir akrabamızın yazlığına gitmiştik. Ben yüzme bilmiyorum tabii o zamanlar, baktım sitenin havuzunda herkes yüzüyor, bende üstümü başımı çıkarıp, kimse görmeden kendimi havuza atmıştım Havuzda yüzenler farkedip kurtardı saolsunlar
    -Parmağımı motorsiklet zincirinin arasına sıkıştırmıştım bir de onu hatırlıyorum. Bütün sokak ayağa kalkmıştı ağlamamdan, zinciri koparıp öyle kurtardılar parmağımı
    Ne kadar yaramazmışım ya bende:) Aklıma gelenler bu kadar, gelmeyenleri de vardır mutlaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thr_Y -- 14 Mart 2008; 22:55:06 >

• annem&babam işte idi
    annemin her gün itina ile beslediği bi kedi vardı sinir oluyodum kediye
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONU MUTLAKA ÖLDÜRMELİYDİM!!!!!!!!!!!!
    bi plan yapmalıyım planım çookk korkunç olacaktı
    annemler evde yokken kediyi ''gel pisi pisi'' şeklinde çağırdım ve geldi
    hemen balkon kapısı kapattım ve planımı uygulama koydum
    evde bulduğum pikeyi hemen kedinin üstüne attım
    çuval şekline getirdim ve kediyi duvarlara vurmaya başladım.
    ONU ÖLDÜRMEMELİYDİM (ŞİMDİLİK)
    çarşafın her yeri kan olmuştu
    sıra 2. aşamadaydı
    bi bidon su doldurmuştum
    kediyi suya sokup çıkartmaya başladım
    yaklaşık 2 dk suda tuttum kedi deli gibi çırpınıyordu
    10 DK SONRA BU İŞKENCEDE BİTMİŞTİ
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!SIRA 3. AŞAMADA İDİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    kediyi o anda alev alev yanan sobanın içine atacaktım
    kapağı kaldırdım ve kediyi çarşafla beraber sobanın içine attım

kedi 1-2 miyavlamadan sonra ebedi huzura erişmişti
    ev dumanlar içindeydi hemen balkon ve pencere camlarını açtım
    AMA ARTIK ÇOOOKK GEÇTİ
    annemler eve geldi ve evi o halde görünce heme beni dışarıya çıkardılar evde yangın çıkmış olabileceğini düşünmüşlerdi
    babam evin her tarafını iyice yokladı ama evde yanık bi et kokusu vardı
    sonunda anladılar babam sobanın kapağını açınca kömürleşmiş bi kedi ile karşılaştı
    sonra bana bi bam güm çat çut tak tuk girişti
    annemde benden aynı sesleri çıkaran bi girişimde bulundu
    bu olayları yaptığımda 9 yaşında idim pek çocukta sayılmazdım

• Simdi bnmkileri solim

1. Kucukken annem bni pazara gotururmus teyzelere falan pandik atarmisim

2. Orduda anneanemin evine gittik 7 katliydi balkonda bi sandalye wardi ustune cimisim nasil ciktiysam cok kucuktum tam atliyomusum annem gemlis bakim napio bu die ayaklarimdan kurtarmis bni

3. Annem odada bni birakmis uslu uslu oyuncaklarinla oyna die bnde almisin gazetteleri yutmusum hepsini iyiki fazla almisim sonra khertarafa ksumusum yatak falan rezil olmus nese canliyiz ya ona sukur

4. Babamin tras jiletiyle tras olmaya calismisim nasil oldu bilmiyorum acimis birakmisim iyiki yoksa dudaga dogru gidiyormusum

5. Bn konusmayi 4.5 yasinda ogrendim millete hic bir sey anlatamiyordum anlatamadigim icin kiziyormusun milletin yuzune isiyormusum teyzemlere anneme babama...

Aklima gelirse eklerim daha...
  • arkadaşlar heralde aranızda en muzur benimdir anlatmaya başlıyorum

okula başladım ( kırklareli / babaeski )

sınıf 1

tuvalet okulun dışındaydı ama erkeklerin kısmı ile kızların kısmı ayrıydı arada boşluk vardı kirişin üstü boştu ben ordan habire kızları ıslatırdım millet derse kapıdan girer , çıkar ben camdan yapardım o işi ( tek katlıydı o zamn okulumuz vay anasını )

2. sınıfımda böyle geçerdi

2. sınıfta birde tarlayı yaktım arkiye dedim sen burda kal olanları izle ben eve gidiyorum

--------------------------

sınıf 3

başka bir ile taşındık (kırklareli / lüleburgaz )

mah ile tanıştım babamın rütbeli asker olmasından dolayı silahlara merakım vardı evimde en az 3 tane boncuklu tabanca vardı (bunlar çalışanlar) bunlarla arkadaşları toplardım yan mah savaşa çocuğu yakaladınmı neresine gelirse sık ( tabi ben sıkmıyorum askerlerim sıkıyor )

bu olay ben ordan ayrılana kadar devam etti

sonra babam bisiklet aldı süper bisikletti ama ön freni arada tutar arada tutmazdı kız gördümmü başlardım hava atmaya hızlıca sürerdim tam önünde kızın ön fren tutarsa arka lastik kalkardı hızlı olduğum için baya bir kalkardı ya düşerdim yada düşmezdim

sonra loj taşındık kantin loj içindeydi askerlerle aram iyidi kantine girerdim başlardım muzurluk yapmaya asker abide tutar beni çöp kovasının içine sokardı

beyaz köpükler vardır beyaz eşya alırsan için den çıkar

onu ağzımla çiğnerken boğazıma kaçırdım

ayşe karı vardı zevk olsun diye erikleri ne filan saldırırdık oda bize domates, patates terlik ne gelirse atardı

ayşe karının kızları ile konuşurken arki ile başımızdan aşağıya kaynar su döktü

yaş ilerledi asker abilerle daha iyi muhabbetlerimiz oldu o zamnlar karavana dışı yemek yemek yasaktı ve bu asker abilere yemek yemek için bir ev vermişlerdi depo ama mutfakta sandalye filan var orda makarna , mantı filan yemekler yapardık hatta aramızda para toplardık pizza alır anneme verirdik oda pişirirdi tabi söylerdik babama söylemesin diye

içerde gırgırına iştima alırdık gece koğuşa gitmeden önce

gırgır yaparken komutan basmadımı kantini ( sinirli olanı )

yatarken babamıda terlikle dövmüşüm

duvarlara terlik atarmışım

bir gecede yatağımda yattığımı biliyorum (kesin) ama uyandığımda ( aslında uyandırıldığımda ) kendimi kantinin önünde buldum asker abi uyandırmıştı ( o zamnda bütün nöbet tutanları tanırdım ) sordum burda ne işim var diye bilmem karşı nöbet kulübesinden geliyordun dedi sonra kantin arkasına gidiyordun ( asker abilerle yazın yemek yediğimiz yer ) baktım dışarı atlıcaksın koştum buraya getirdim hüseyin hüseyin dedim uyanmadın en sonunda uyanmışım sonra iyice kendime geldikten sonra eve gittim kapıyı çaldım babam kimo diyo ben de benim aç kapıyı diyrum babam ise senin ne işin var lan dışarıda diyor ( babam lan lı konuşur bana karşı )camlara bakıyorum kapalı nerden çıktığımı bulamadım babam sabaha kadar uyuyamamış öteki gün babam asker abile konuştu tabi o gece konuştuda olay çözüldü

bi ara şerif ağanın kayısılarına dalarken ağacı kırdık ( adam bize kayısılar olgunlaşınca verirdi ama zevk işte )
    sonra dışarı çıktı bizi kovaladı en sonunda iyicce konuştuk özür diledik affetti

loj içinde 5-6 tane erik ağacı vardı öğlen erikleri toplardık akşam olunca da geçen arabalara hatunlara erkeklere filan atardık bi arada karşıda bira içiyorlardı onları taşladık bizi görenler askerlere şikayet edelerdi askerlerden kaç sonra kovalayınca dışarı kaçardık bu seferde içeri nasıl giricez diye düşünürdük

loj arka kesiminde arılar vr arkadaşı soktu bunları yakalım dedi bende tamam dedik hiçbi koruma olmadan arıların oraya gitmeye başladık baya bi kağıt aldık yaktık bayada bi duman çıktı askerler filan geldi ama gene biz firar en sonunda içeri girdik bişe olmadan

gene erik toplamak için çatıdayız çatının köşesindeyim o köşe bi kırıldı ben arabanın tamponuna tamponda mübarek yatak bi zıplattı beni duvara vurdum sonra geri düştüm arabanın üstüne bunda zıplamadım yan tarafına düştüm kafamı vurdum yana yandaki arabaya vurdum en sonunda yerdeyim

yakında eve kız atmayı palnlıyorum ve kıza dedim annem köye gidince gel bize oturalım oda tamam dedi kız Allah için aklına kötü birşey gelmedi benimde yok aslında sadece oturucaz

işte benim küçüklüğümde böyle geçti daha birsürü olay var ama burda konuşulmuyor işte kötü değil ama aklıma gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyinn31 -- 15 Mart 2008; 9:46:47 >

• 8 yaşındayken

Açılır kapanır elektronik bi kapı var tam kafamı geçiriyordum elektrik gitmezmi kafam kapıda sıkışık kaldı adamlar uğraşıyor açamıyor kafam 1 beden küçüldü be :D
  • kırdığım oyuncakların sayısını bilmem.

kolumu kırmıştım.

traktörü dereye salmıştımm.

annemgilin köyünde teoman diye bi uşak vardı çeşmenin üstünden onun kafasına işemiştimm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXIST -- 15 Mart 2008; 10:27:57 >
  • küçükken 3 kere salıncaktan düşmüşüm zeki eniştem sayesinde
    2 kere de merdivenlerden 2. kattan aşağı
    Ve hiç unutmam sünnet olmuştum :D evde yatıyordum ve ablamGil yemek yiyorlardı.
    Benim tuvaletim geldi annem "Tuvaletin geldimi" ben "yooo"
    ve aradan 5dk geçer ben artık tutamam ve FışFışFışşşşşşş
    ve çorbaların ve suyun rengi değişir :D
    kusan kusana

• Ben küçükken 9-10 yaşlarındayken.Televizyonda kamera şakası programları vardı.Bi gün izliyorum.Programda yaptıkları şaka.Yolda gördükleri mini etekli kızların eteklerini kaldırıp donlarını indiriyorlar ve dötlerine vuruyorlardı.Bende kafaya taktım böyle bişe yapıcam diye ertesi gün öğlen çıktım dışarı sokağın ortasında sorhoş gibi dolanıyorum.Mini etekli kız arıyorum.Baktım yan mahallenin en güzel kızı o gün mini etek giymiş bide güzel yürüyor.Benden bi 7-8 yaş büyük tü gittim arkasından.Zaten boyum kısaydı.Girdim eteğinin altına.İndirdim donunu.Vurdum dötüne Kız kıpkırmızı oldu eteğini donunu indireni arıyor.Baktı ben bi gülümseme attı bozuntuya vermemek için hemen kıyafetini düzeltti.Bana neden böyle bişe yaptın dedi.Bende televizyonda gördüm dedim.Tamam dedi.Ama bi daha yapma dedi.Tamam dedim.Sonra kız beni kucağına aldı ben kızın göğüsleri ile oynuyorum(Çocuğum işte her şeyi yeni öğreniyorum.Cahilliğime verin.ne yapayım o zamanlar çok abazan mışım.)Kız elimi fln çekiyo.Ben kızın dudağını elliyorum.göğüslerine bakıyorum.Sora kız beni indirdi.Eve git çabuk dedi.Akşam oyun oynarız dedi.Bende oyun lafını duydum hemen eve koştum.Kız kıpkırmızı idi şuan suratı gözüme geldi.Acayip komedi idi.Şimdi yapamam böyle birey ama.

-----------------------------------------------------------------------------------

Bi kerede yine sokakta dolaşıyorum yabancı hapisanelerdeki siyah beyaz çigili elbiseler var ya onlardan var üstümde.Dolaşıyorum sokakta.Polis gördü beni geldi.Bu kıyafetin ne ufaklık dedi.Bende ne ufaklığı ya dedim.Sinirleniyorum.Diğerleri gibi senide bıçaklamıyım git başımdan dedim.(Yaş 8 kendimi azılı katil sanıyorum.)Polis tuttu beni arbaya attı.Annemi çağırdı.Dedi çocuğunuza sahip olun dedi.Ben eve gidince annemden yediğim dayağı hatırlamıyorum.Çok kötüydü o akşam.

-----------------------------------------------------------------------------------

Eskiden abim ile aynı odada yaşıyorduk.Ben uyuyorum.Bi horlama sesi vardı.Kalktım baktım abim fena şekilde horluyor.(bunu yaparken 11 yaşındayım.)Dedim nasıl susturucam ben bunu.Abi abi diyorum uyanmıyor.Dedim ağzına bişe sokayım belki susar.Elimi koltuğa uzattım ilk gelen şeyi aldım.Abimin Ağzına çorabı soktm.Abim sabah kalktı.Baktı ağzınad çorap hemen gitti.Ağzını yıkadı 3-5 kere.Anca düzeldi.

-------------------------------------------------------------------------------------

Geçen günde(bunu yaparken küçük değiim ama olsun.)okula gitmek için kaltım saat 06:00 gösteriyor.Kahvaltımı yaptım.Dişlerimi fırçalıycam.Uyku sersemiyim.Aldım babamın tıraş macununu diş macunu diye sürdüm diş fırçasına fırçalamaya başladım.Azımın her tarafa köpük içinde yüzüm gözüm köpük.Korkmaya başldım hemen yıkadım ağzımı.Sonra tekrar normal diş macunu ile fırçaladım geçti.

---------------------------------------------------------------------------------------

Bi kere abimle kavga ediyoruz.Küçüğüm daha yeni bi tane küfür öğrenmişim.Abim vuruyoda vuruyo.Başladı yeni öğrendiğim küfürü söylemeye.Ağzına s..tığımınııııı vurmasanaaa.!!Abim daha şiddetli bir şekilde beni dövmeye devam etti.

------------------------------------------------------------------------------------------

Eski Günler Süpermiş Yawsss!

• uppp
  • Amcamların tavuk çiftligine bi omomatik kutusuyla girmiştim yakaladığım civcivleri sıktırıp atıyordum içine tam 16 ya gelmişim annem farketmiş tabi sonra bende sıkıtırınca öldüklerini öğrenmiş oldum
  • Hort

Bende küçükken halının üstüne z.çmışım sonra gırgır ile temizlemeye kalkmışım Hatırlamıyorum tabi
  • *5 yaşında mı ne kuşumuzun kafesine şiş sokar işkence yapardım,yetmezmiş gibi işerdim annem dayanamadı üst komşuya verdi
    *Sinir olduğum kişiler bize geldiğinde eşyalarını balkondan aşşa .
    *Abim bi kere beni kucağına aldı açtı ağzını kus dedi bende kustum
    *Bizim dükkan hemen karşıdaydı oraya otururdum (önüne) geçen güzel kızların altına bakardım bunların hepsinde 4-5 yaşındayım ve hatırlamadığım cook şey var

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.