Şimdi Ara

Kulakiçi Kulaklık Tavsiyeleri Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, bütçem dahilinde kaliteli bir kulakiçi kulaklık almak istiyorum. Sennheiser'in bazı headphone modellerini kullanmıştım ve hala kullandığım modelleri de var, gayet de memnunum - ama başka markaları da denemek istiyorum. Tabii yine Sennheiser'ın kulakiçi kulaklıkları hakkında tavsiyeler de alabilirim ancak dediğim gibi diğer markalar daha öncelikli.

Shure SE215 ve SE315 + Bose IE2 ve MIE2i marka/modellerine baktım, bunlar hakkındaki yorumlarınızı alabilirsem çok sevinirim.
    Ayrıca, bunlar dışındaki diğer marka/modeller hakkındaki önemli tavsiye/yorumlarınızı da bekliyorum lütfen.

Her türlü günlük kullanım, spor vs için alıyorum (iPod ve iPhone). Ancak, aramalar için illa mikrofonu olsun diye de bir şartım yok, olabilir de olmayabilir de. Tek önemli olan şey (tabii ki); ses kalitesi.!

Bütçem: 150€ - ancak kafama çok yatan bir model olursa 200€'ye kadar da çıkabilirim.
    Yurt dışından aldıracağım arkadaşlar bu kulaklığı, dolayısıyla orijinal (yurt dışı) fiyatlarını baz alarak yorumlar yapabilirseniz çok makbule geçer.

Şimdiden herkese çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archivear -- 28 Mart 2012; 9:05:25 >

• Arkadaşlar hani nerede tavsiyeler.?!

Shure SE215'i eledim.

Bose marka kulaklıkların impedance, sensitivity, frequency vs... gibi özelliklerini bulamadım. Bilen var mıdır.?

Shure SE315 için düşünceleriniz neler.?

Bir de Brainwavz marka/modelleri hakkında neler söyleyebilirsiniz.?

Ve tabii ki diğer markalar hakkındaki tavsiyelerinizi de alabilirsem 10 numara olur...

Teşekkürler
  • Ucuz yollu birşey istiyorsan cks90 bakabilirsin.Fiyat limitinde biraz yükseğe çıkarsan westone 3-4,ie-8 yada ie80,sm3 bakabilirsin.Shure 315 için aşşağıdaki linke bak,

http://www.techno-fi.net/forum/index.php?topic=2216.0
  • Arkadaşlar, hafta sonu yaptığım araştırmalar dahilinde gördüğüm bazı kulaklıklar ve fiyatları şu şekilde:

- Shure SE215 = 99 €

- Etymotic Mc3 = 99 €

- Etymotic Mc5 = 79 €

- Beyerdynamic DTX 101 iE = 79 €

- Beyerdynamic MMX 101 iE = 99 €

- Grado iGi = 89 $

- Denon c360 = 55 €

- Brainwavz M4 = 55 €

Şimdi, 150-200 € fiyat aralığında bütçem vardı. Tek bir kulaklık alacağıma bu fiyata, 2 tane alayım dedim ve yukarıdakilerin fiyatları üç aşağı beş yukarı aynı. Eğer bunlardan 2 tanesini alacak olsam, sizce hangi 2'sini seçmem gerekir - neden.?

Teşekkürler
  • yeni üye oldum ve kendim konu açamadım. o yüzden buraya yazıyorum
    1,5 yıldır cx500 kullanıyordum ve geçen hafta bozuldu. şimdi zor bozulacak bir şey bakıyorum. kablosu değiştirilebilen yani detachable bir alet istiyorum.
    shure se 215 çok hoşuma gitti ve çok övülmüş ancak kablosunun kulağın arkasından geçirilmesi her şeyi bozdu.
    şimdi aynı fiyat aralığında yani 100 $ civarı , detachable sağlam bir in-ear kulaklık arıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim
  • Arkadaşlar, sağ olun - çok yardımcı oldunuz

Shure SE215 almaya karar verdim + yanında da ya Beyerdynamic DTX 101ie ya da Brainwavz almayı düşünüyorum.

Bu şekilde sonlandırayım mı tercihimi yoksa bu 2 kulaklık için vereceğim para ile daha iyi tek bir kulaklık mı alayım.? Ne dersiniz.?
  • sağlam bir kulaklık al daha iyi
    westone kulaklıklara bakabilirsiniz, monster turbine de olabilir...
    cks 90 da iyi kulaklıktır fakat ergonomisinde biraz sıkıntı olabilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.