Şimdi Ara

KUPONUM TUTTUU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tuttuuuu dh den biriyle msn de konuşurken 4 maç verdim 4 ü de tuttu allahım keşke yatırsaydım maçlar
    sunderland fulham 1 2.00
    nottingham sheffield 1 1.90
    glasgow rangers falkirk 1 1.15
    tothenham stoke 1 1.35
    inanamıyorum 2 saat çalışırım kupon yaparım 6 maçtan 2 si yatar şimdi 5 dk içinde programa bakıp söledim ve tuttu yarına bir kupon yapalım o zaman

• quote:

Orjinalden alıntı: yunusala

tuttuuuu dh den biriyle msn de konuşurken 4 maç verdim 4 ü de tuttu allahım keşke yatırsaydım maçlar
    sunderland fulham 1 2.00
    tothenham stoke 1 1.35
    inanamıyorum 2 saat çalışırım kupon yaparım 6 maçtan 2 si yatar şimdi 5 dk içinde programa bakıp söledim ve tuttu yarına bir kupon yapalım o zaman

demekki yarın yatacaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: shamsheytani

quote:

Orjinalden alıntı: yunusala

tuttuuuu dh den biriyle msn de konuşurken 4 maç verdim 4 ü de tuttu allahım keşke yatırsaydım maçlar
    sunderland fulham 1 2.00
    tothenham stoke 1 1.35

demekki yarın yatacaksın
    benimde iki kupon tuttu, önceden hic iddia oynamadim , oynayali sadece 2 gün oluyor. Cokta anlamak gerekmiyormus yahu :D

KUPONUM TUTTUU

• quote:

Orijinalden alıntı: eDDiè

benimde iki kupon tuttu, önceden hic iddia oynamadim , oynayali sadece 2 gün oluyor. Cokta anlamak gerekmiyormus yahu :D

KUPONUM TUTTUU

Alıntıları Göster
    Gaza geldim bende bir kupon hazırlıyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Gaza geldim bende bir kupon hazırlıyim

Alıntıları Göster
    sanki bende gaza geliyorum

hazır kuponlarınız varsa yazın beyler, bizde faydalanalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Janti

sanki bende gaza geliyorum

hazır kuponlarınız varsa yazın beyler, bizde faydalanalım.

Alıntıları Göster
    evet evet gaza geldim.
    kupon yapında şöyle bi 10 ytl basalım

• quote:

Orijinalden alıntı: ilgezer

evet evet gaza geldim.
    kupon yapında şöyle bi 10 ytl basalım

Alıntıları Göster
    bu gecenki kuponum hafta sonu oynanan. bakiyem yoktu yatıramamıştım. keşke dışardan oynasaydım 4 lü sistem olduğundan sıyırmış olcaktık.

KUPONUM TUTTUU

buda yarın için bir kupon.

KUPONUM TUTTUU

bunu yarın oynamayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

bu gecenki kuponum hafta sonu oynanan. bakiyem yoktu yatıramamıştım. keşke dışardan oynasaydım 4 lü sistem olduğundan sıyırmış olcaktık.

KUPONUM TUTTUU

buda yarın için bir kupon.

KUPONUM TUTTUU

bunu yarın oynamayı düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    kaç aydır kupon yapmıyodum canım çekti la sizin yüzünüzden bi bakalım bültene

• quote:

Orijinalden alıntı: RSnazdrovia

kaç aydır kupon yapmıyodum canım çekti la sizin yüzünüzden bi bakalım bültene

Alıntıları Göster
    @Or_By 5li , 6li sistem olunca ne oluyor. o oynadiklarindan en az 5in bilsen kupon tutuyor mu yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eDDiè

@Or_By 5li , 6li sistem olunca ne oluyor. o oynadiklarindan en az 5in bilsen kupon tutuyor mu yani.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: eDDiè

onu tam anlamıyla bende bilmiyorum. iddanın kendi sitesinde araştırdım ama pek bi bilgi bulamadım.ama kendi çözdüğüm kadarı ile sana anlatayım.

5 ve 6 lı sistem oynadığından kupon ayrı ayrı 5 ve 6 lı olaarak hesaplanıyor. tabiki kolon sayısıda artıyor ama alınacak parada seviyeside artıyor. eğerki 1 maç yatarsa geri kalanlar 6 lı sistemden 2 maç yatarsa geri kalanlar 5 li sistemden hesaplanıyor diye anladım ben. genede araştırmak lazım doğrusunu bilen varsa vede yanlışsam düzeltirseniz sevinirim.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: eDDiè

onu tam anlamıyla bende bilmiyorum. iddanın kendi sitesinde araştırdım ama pek bi bilgi bulamadım.ama kendi çözdüğüm kadarı ile sana anlatayım.

5 ve 6 lı sistem oynadığından kupon ayrı ayrı 5 ve 6 lı olaarak hesaplanıyor. tabiki kolon sayısıda artıyor ama alınacak parada seviyeside artıyor. eğerki 1 maç yatarsa geri kalanlar 6 lı sistemden 2 maç yatarsa geri kalanlar 5 li sistemden hesaplanıyor diye anladım ben. genede araştırmak lazım doğrusunu bilen varsa vede yanlışsam düzeltirseniz sevinirim.

Alıntıları Göster
    yahu olamaz böyle bişey. bendeki sans değil. bugun işim vardı yatıramadım kuponu olacak iş değil arkadaş bu. 2 maç yattı ama sistem sağolsun. dün bi arkadaş oynayacağım diyordu oynadımı acaba?

• quote:

yahu olamaz böyle bişey. bendeki sans değil. bugun işim vardı yatıramadım kuponu olacak iş değil arkadaş bu. 2 maç yattı ama sistem sağolsun. dün bi arkadaş oynayacağım diyordu oynadımı acaba?

Alıntıları Göster
    herkes bi maç versin sağlam bi kupon yapalım şurda
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeForStyle

herkes bi maç versin sağlam bi kupon yapalım şurda

Alıntıları Göster
    adam gibi maç kalmadı. cumaya hafta sonuna artık.
  • quote:

adam gibi maç kalmadı. cumaya hafta sonuna artık.

Alıntıları Göster
    bugün 3 saat ugraştım 2 tane kupon yaptım 1 i tuttu öbürü de 8 maçtan 2 si yatırdı milan ve blackburn demekki direk göz ucuyla bakıp karar vermek gerekiyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusala

bugün 3 saat ugraştım 2 tane kupon yaptım 1 i tuttu öbürü de 8 maçtan 2 si yatırdı milan ve blackburn demekki direk göz ucuyla bakıp karar vermek gerekiyormuş

Alıntıları Göster
    hep 1 golden yatiorum oynamicam artik

• quote:

Orijinalden alıntı: Timur-i leng

hep 1 golden yatiorum oynamicam artik

Alıntıları Göster
    dün yukardaki kuponu oynuyacak arkadaş vardı kayboldu tabi aldı paraları :D merak ettim ben yatıramadım o yatırdı mı acaba yatırdıysa 50-60 götürdü bişeyler

• quote:

dün yukardaki kuponu oynuyacak arkadaş vardı kayboldu tabi aldı paraları :D merak ettim ben yatıramadım o yatırdı mı acaba yatırdıysa 50-60 götürdü bişeyler

Alıntıları Göster
    Liverpool son dakkada penaltıdan berabere kaldı gitti 58.90 ytl :S:S:S:S

• quote:

Orijinalden alıntı: mc_avalon

Alıntıları Göster
    Eğer GS-SİVAS maçında 1 gol daha olsaydı benimde şuan 200 lira param olcaktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mc_avalon

Alıntıları Göster
    benimde aynen ama sistem kurtardı. 5 li sistem sayesinde 2 hakkımızıa kullandık ama sınırdan döndük :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.