Şimdi Ara

Kural dışı konu. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: xman958

Arkadas ahlaka uygun olmayacak bir sey yok ki. Sadece 1 adeti icin istediginiz fiyati yazacaksiniz o kadar. Buyutulecek bir sey yok.

pm attım saygılar
  • bende beklyrm pm
  • quote:

Orjinalden alıntı: alprak

bende beklyrm pm

pm attım saygılar....
  • alıp kullanan bilgi verirse memnun oluruz .

gsmhacker@hotmail ; hatlarda sinyal zayıflıgı var mı ? teşekkürler .
  • quote:

Orjinalden alıntı: gsmhacker@hotmail

quote:

Orjinalden alıntı: alprak

bende beklyrm pm

pm attım saygılar....

pm aldım düşüneceğimmm saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: mszehir

alıp kullanan bilgi verirse memnun oluruz .

gsmhacker@hotmail ; hatlarda sinyal zayıflıgı var mı ? teşekkürler .

ıkı tıp uzrun var arkadasım 4 ve 8 k lık...
    su anda benım getırdıgım urunde kesinlikle boyle bır problem yok kardesım ve bu urun son cıkan urundur 8k olanından verı transferıde gayet hızlıdır...

senın soyledıgın sorun 4klık kartlarda var...

saygılar.....
  • ne bu ya şimdi herkese ayrı fiyatmı çekiyosun sanki.
    fiyatı ver işte açıkça da insanlar kıvranmasın.
    burda toptan alacak adam o kadar çok yok herkes kendisine alıcak o yüzden millet toplaşıp sipariş veriyor.

herkes elinde turbo sim var diye çıkıyor ortaya.kusura bakma ben gelemem istanbula falan satmak istiyorsan malın hakkında bilgi de vereceksin!
  • dostum PM attım
  • quote:

Orjinalden alıntı: fleischman

ne bu ya şimdi herkese ayrı fiyatmı çekiyosun sanki.
    burda toptan alacak adam o kadar çok yok herkes kendisine alıcak o yüzden millet toplaşıp sipariş veriyor.

herkes elinde turbo sim var diye çıkıyor ortaya.kusura bakma ben gelemem istanbula falan satmak istiyorsan malın hakkında bilgi de vereceksin!

tamam alma zorla mal satan yok byee o zaman
  • ahlaksız bi arkadaş fiyatı söyleyebilir mi bi zahmet
    tane 500 üç tane 1250 gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: kmerdal

ahlaksız bi arkadaş fiyatı söyleyebilir mi bi zahmet

• quote:

sen bılırsın alma kardesım kusura bakma o zaman begenmıosan nıe yazıosunkı yorulma :D byes
  • quote:

Orjinalden alıntı: apple_store

dostum PM attım

okeydır pm attım saygılar
  • quote:

quote:

tamam alma zorla mal satan yok byee o zaman

bu kafayla zor zaten.
    ben burda iki gün takılıp işi bitince gidenlerden değilim "byee" çekerken bazı şeyleri gözönüne al. sen mal satmak için burdasın bari bunu düzgün yap!

kendin bişiler alırken incelemezmisin?gözü kapalı olarak satıcının ilk söylediği şeyleri yeterli görüp satınmı alırsın?

doyamış bir daha mesaj atmışsın ya ne diyim!bu ladarmı gücüne gitti muhalif bi tavır? merak etme almicam zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fleischman -- 11 Ocak 2008; 14:07:12 >

• quote:

quote:

sen bılırsın alma kardesım kusura bakma o zaman begenmıosan nıe yazıosunkı yorulma :D hem ıkıncısı mal benım para benım ıstedıgımede ıstedıgım fıyata malda verırım... hem merak etme sana satmıcam madem ıstemıosun fıyat sormana gerek kalmadı bak byes

• yaw nıe olayı tartısma boyutuna tasıosunkı
    senın yasının 10 katı kadar benım forum uyelıgım ve bılgım var her konuda bı tek ıphoneden konusup bana bılgıclık taslama... gelde yetkılı teknık servıs nasıl olunur her modelden ne kadar bılgıye sahıbım ınanmıosan fırmama gelır ogrenırsın senınle konusmaya gerek bıle yok cok bılmıs arkadasım
  • quote:

quote:

quote:

sen bılırsın alma kardesım kusura bakma o zaman begenmıosan nıe yazıosunkı yorulma :D hem ıkıncısı mal benım para benım ıstedıgımede ıstedıgım fıyata malda verırım... hem merak etme sana satmıcam madem ıstemıosun fıyat sormana gerek kalmadı bak byes

çok basit bir iktisat konusu vardır "arz talep dengesi" diye ki senin gram fikrin olduğunu sanmıyorum!
    mal piyasada fiyat bulur.
    sen nerde buldun fiyatını merak ettm??

• quote:

Orjinalden alıntı: kmerdal

ahlaksız bi arkadaş fiyatı söyleyebilir mi bi zahmet

hahahahaha, yarıldım yav gülmekten, gobeğim yer degiştirdi.... hahahahahaha
  • Arkadaşlar lütfen sakin olun bu kadar kırmak gereksiz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.