Şimdi Ara

Kural dışı konu. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: gsmhacker@hotmail

yaw nıe olayı tartısma boyutuna tasıosunkı
    senın yasının 10 katı kadar benım forum uyelıgım ve bılgım var her konuda bı tek ıphoneden konusup bana bılgıclık taslama... gelde yetkılı teknık servıs nasıl olunur her modelden ne kadar bılgıye sahıbım ınanmıosan fırmama gelır ogrenırsın senınle konusmaya gerek bıle yok cok bılmıs arkadasım

hımm sen o zaman elf falansın hani yaşımın on kat forum tecrübesi biraz komik o zamanlar bilgisayr bile olmadığı göz önüne alınırsa.
    dedim baştan gelemem istanbula işim gücüm yokmuş gibi.sen kendini pazarlamasın internet ortamında.

• çok basit bir iktisat konusu vardır "arz talep dengesi" diye ki senin gram fikrin olduğunu sanmıyorum!
    mal piyasada fiyat bulur.
    sen nerde buldun fiyatını merak ettm??

sanane :) nerden ne kadara aldı ısem aldım dhl fedex kodu falanda ıstermısın :) yaw neyse sen bılıosun sen aslansınnnnnn.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: fleischman

quote:

senın yasının 10 katı kadar benım forum uyelıgım ve bılgım var her konuda bı tek ıphoneden konusup bana bılgıclık taslama... gelde yetkılı teknık servıs nasıl olunur her modelden ne kadar bılgıye sahıbım ınanmıosan fırmama gelır ogrenırsın senınle konusmaya gerek bıle yok cok bılmıs arkadasım

hımm sen o zaman elf falansın hani yaşımın on kat forum tecrübesi biraz komik o zamanlar bilgisayr bile olmadığı göz önüne alınırsa.
    dedim baştan gelemem istanbula işim gücüm yokmuş gibi.sen kendini pazarlamasın internet ortamında.

laflarına dıkkat et kendını pazarlarsın felan dıkkat et yanı okı.. cok bılıosan yazma arkadasım merak etme yazında umrumda degıl hem yazıyı tam okursan senın yasının kac katı forum uyelıgım ve bılgım var yazdım bı tarafınla okuma yada o kadar yaslı ısen gozluk alalım sana kart degıl :)

• quote:

quote:

quote:

laflarına dıkkat et kendını pazarlarsın felan dıkkat et yanı okı.. cok bılıosan yazma arkadasım merak etme yazında umrumda degıl hem yazıyı tam okursan senın yasının kac katı forum uyelıgım ve bılgım var yazdım bı tarafınla okuma yada o kadar yaslı ısen gozluk alalım sana kart degıl :)

yok saol zaten var gözlüğüm.ha şimdi yetmiomuş bi tane daha alalım falan geyiği yapacaksan gerek yok kasma çok bayat.
    hani okuma da sadece okuma değildir altındaki anlamı kavrayabilmedir.kendini pazarlarsın derken, bir satıcı ticaretle uğraşan biri olarak kendini, malını tükeciye satmak için çalışırsın dedim.

• neyse baba sen cok bılıosun okey ben bısey bılmıorum...
  • quote:

neyse baba sen cok bılıosun okey ben bısey bılmıorum...

olay çok bilmek değil doğru bilmek.senin de bildiklerin vardır tabi ki ona lafım yok.
    ama müşteriye nasıl davranılması gerektiği bunlardan biri değil.

neyse yine de kolay gelsin...
  • quote:

quote:

olay çok bilmek değil doğru bilmek.senin de bildiklerin vardır tabi ki ona lafım yok.

ben kımseye tıcaret ogretmıorum sende bana ogretme emı en guzelı herkes farklı bu hayatta anladın babacan neyse sanada kolay gelsın
  • quote:

quote:

quote:

ben kımseye tıcaret ogretmıorum sende bana ogretme emı en guzelı herkes farklı bu hayatta anladın babacan neyse sanada kolay gelsın

benim amacım öğretmek değil ki zaten öğretemem de gerekli eğitimim yok bu konusa sadece tecrübe ile sana tavsiyede bulunmak istedim. bir şeyler kaptıysan ne ala!

bir de şu konuşurken kullandığın isimlendirmelere de dikkat etsen daha iyi olur çocukluk arkadaşı değiliz yani hani benim on katı foruma kaydın varmış sen daha iyi bilirsin aslında ama söyliyim dedim.

istersen keselim burda yoksa daha fazla uzar gider.

hatta istersen benim önerim üzerine kesmiş olmayalım hani son sözü sen söyle öyle kapansın konu.

• Tam doğubank a çevrilmiş burası,yada müşteri kapma telaşına girmiş eski topkakapı otobüs terminali gibi ..
    Organizasyon da yapılmıyor şifreli şifreli konuşuluyor hiç bir şey net açık degil
    Pazarlanmak istenen bir mal varsa sıcak fırsatlar diye bir bölüm var bilginize..
  • iki adet almak istiyorum fiyat nedir?
  • arkadaslar aradım görüştüm tane fiyatı 60$ dedi 70 ytl yani .
  • quote:

Orjinalden alıntı: mszehir

arkadaslar aradım görüştüm tane fiyatı 60$ dedi 70 ytl yani .

hehehe komedıye bak
  • ne saçma bi topic bu ya modlardan ricam bu topiki silsinler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: oldcurse

ne saçma bi topic bu ya modlardan ricam bu topiki silsinler...

Kesinlikle haklisiniz, paylasim forumu olmaktan cikti, pazar yerine dondu burasi.
    Boyle sacma sey olmaz. Mal satmak isteyenler baska siteye gitseler cok iyi olur.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mszehir

arkadaslar aradım görüştüm tane fiyatı 60$ dedi 70 ytl yani .

hehehe komedıye bak

Anlayamadım neresi komedi bunun herkes fiyat istemişti pm pm pm diyordunuz bende aradım sordun 60$ dedin yanlış neresinde anlamıyorum .
  • quote:

Orjinalden alıntı: xman958

quote:

Orjinalden alıntı: oldcurse

ne saçma bi topic bu ya modlardan ricam bu topiki silsinler...

Kesinlikle haklisiniz, paylasim forumu olmaktan cikti, pazar yerine dondu burasi.
    Boyle sacma sey olmaz. Mal satmak isteyenler baska siteye gitseler cok iyi olur.

bencede sılsınler ınsanlara ıyılık yaranmaz kendınız getırın madem :) bu arada 1 adet 60 usd 5 ve ustu adetlerde fıyat 50 usd dır meraklısına...
  • Oooo Saatler sonra nihayet fiyati verdiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xman958

Oooo Saatler sonra nihayet fiyati verdiniz.

bakıyorum rahatladın :) heheh neyse aldınız fıyatı rahatmısınız sımdı bakalım sımdı neler yazcaksınız merak dıorum....
  • Hemen yazayim yorumumu.
    Fazla pahali degilmis. Eger iyi calisiyorsa, pili cabuk bitirmiyorsa, sinyal problemi yasamiyorsa 50$ iyi fiyat derim.
  • c.tesi sirkeci de 5 arkadaş buluşup alımı gerçekleştirelim o zaman derim....10USD ile karnımızı doyururuz hem
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.