Şimdi Ara

Kural dışı konu başlığı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, bir aya kadar evime internet bağlatıcam. Ama sorun şu ki interneti yıllardır kullanmama rağmen hangi tarife, hangi marka modem vs pek fazla bilgim yok . Çoğu kişi gibi ben de epey download yaparım, yani limitsiz bir tarife lazım. Tabi aklıma ilk gelen ttnet in limitsiz tarifesi. Ayrıca en son arkadaşımla kalırken onun modeminden bir türlü cep telefonlarımızı ve android tabletlerimizi wifi ye bağlayamadık ve onun modemi de zyxell di. Yani bana ttnet gibi başka limitsiz tarife ve başımı ağrıtmayacak çekim mesafesi iyi olacak şekilde modem tavsiyesinde bulunursanız çok sevinirim ... Saygılar ve selamlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• yok mu bi kulak veren
  • bende yakında bi modem alacam ve şu modemi düşünüyorumhttp://www.vatanbilgisayar.com/Modemler/airties-air-5440-air-5440-300mbps-kablosuz-n-adsl2+-4-port-modem/productdetails.aspx?I_ID=50640
    tarife olarakta
    NETLİMİTSİZ
    8 Mbps'ye kadar / limitsiz
    Ayda 54,90 TL
    bu olaabilir burda akk olarak 25 gb ı doldurunca hızınız 1 mb ye düşüyor fiyatta bir artış olmuyor ( hız düşmeside şansınıza kalmış uygulanıyor diyende var uygulanmayan daha çok kişi var)
    birde hattınız destekliyora
    16mbps ye kadar 50 gb akk 59 liralık bir tarife var yine limitsiz bundada 50 gb ı doldurunca hızınız 1 e düşüyor..tercih sizin

sitenizde superonline varsa onuda değerlendirebilirsiniz kullanmadığım için bişey diyemiyorum

• Teşekkürler arkadaşım. Sitemizde yanlış hatırlamıyorsam superonline yoktu. bi bakayım
  • Modem olarak 1-2 hafta önce TP-Link 8961ND aldım. 802.11n 300mbps desteği var. Eski modemimle ancak 6000kbps alabilirken TP-Link ile 8192kbps'i tam olarak alabiliyorum. Tavsiye ederim.

Teknosa'da Airties'dan 40TL kadar daha ucuzdu.

Sitenizde Superonline yoksa bence TTNet'ten şaşmayın, bildiğiniz gibi diğer firmaların da altyapısını onlar veriyor ve sorun durumunda önceliği kendi müşterilerine veriyorlar. Etik değil, ama gerçek bu.

24 ay taahhüt verebilirseniz kampanyalarda 6-7 ay kadar indirimli kullanma şansınız var. Bazı kampanyalar modem de içeriyor, pek kaliteli modem vermiyorlar ama sizin işinizi görürse onlara da bakabilirsiniz. TTNet web sitesinde bütün alternatifler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fato65

Modem olarak 1-2 hafta önce TP-Link 8961ND aldım. 802.11n 300mbps desteği var. Eski modemimle ancak 6000kbps alabilirken TP-Link ile 8192kbps'i tam olarak alabiliyorum. Tavsiye ederim.

Teknosa'da Airties'dan 40TL kadar daha ucuzdu.

Sitenizde Superonline yoksa bence TTNet'ten şaşmayın, bildiğiniz gibi diğer firmaların da altyapısını onlar veriyor ve sorun durumunda önceliği kendi müşterilerine veriyorlar. Etik değil, ama gerçek bu.

24 ay taahhüt verebilirseniz kampanyalarda 6-7 ay kadar indirimli kullanma şansınız var. Bazı kampanyalar modem de içeriyor, pek kaliteli modem vermiyorlar ama sizin işinizi görürse onlara da bakabilirsiniz. TTNet web sitesinde bütün alternatifler var.

Çok teşekkür ederim arkadaşım.

• çok ucuz bir kablolu modem al yanına zyxel n417 al router modda kullan tavsiye ederim
  • zyxel marka modemle android sorunu yaşayanları duymuştum.

ben airties rt-204 kullanıyorum.

8mbit e kadar limitsiz ttnet te , bilgisayarda (kabloyla) 5-6 mbps (bulunduğunuz hat desteklemeli; yoksa 8mbps e kadar da, 1 mbps alanda var)

androidli cep telefonunda ise 5 mbps dowload hızı alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nco -- 17 Kasım 2011; 23:31:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poison06

bende yakında bi modem alacam ve şu modemi düşünüyorumhttp://www.vatanbilgisayar.com/Modemler/airties-air-5440-air-5440-300mbps-kablosuz-n-adsl2+-4-port-modem/productdetails.aspx?I_ID=50640
    tarife olarakta
    NETLİMİTSİZ
    8 Mbps'ye kadar / limitsiz
    Ayda 54,90 TL
    bu olaabilir burda akk olarak 25 gb ı doldurunca hızınız 1 mb ye düşüyor fiyatta bir artış olmuyor ( hız düşmeside şansınıza kalmış uygulanıyor diyende var uygulanmayan daha çok kişi var)
    birde hattınız destekliyora
    16mbps ye kadar 50 gb akk 59 liralık bir tarife var yine limitsiz bundada 50 gb ı doldurunca hızınız 1 e düşüyor..tercih sizin

sitenizde superonline varsa onuda değerlendirebilirsiniz kullanmadığım için bişey diyemiyorum

bu modemi ben kullanıyorum vatandan aldım çok memnunum. Ama şu modemi de öneririm

http://www.teknolojix.com/?urun-16162-TP-LINK-TD-W8961N-4PORT-300Mbp-KABLOSUZ-ADSL-MODEM.html

bunun anteni de değişiyor. Ama yetkili servvis muhabbetini pek bilmiyorum bu markanın

ev telefonu kullanmıyorsan şu paket güzel ttnet in

http://www.ttnet.com.tr/web/236-2495-1-1/tur/evde_ttnet/kampanyalar/yalin_internet_kampanyasi

ama paket farklı ve yeni olduğu için sorun yaşadın mı biraz sıkıntı çekebiliyorsun

tabi binanda superonline veya kablotv varsa onlar daha iyi gibi. Bu iss lerin modemleri zaten kendileri veriyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.