Şimdi Ara

kurtulmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sitede yeniyim 7610 um var değiştirmek için can atıyorum ne alayim

• Niye be abi ne güzel telefon
  • neden değiştirmek istiyorsun ii değil mi? Değiştireceksen bekle yeni teller çıkacak yakında 6260-6630 gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sca®fa©e

neden değiştirmek istiyorsun ii değil mi? Değiştireceksen bekle yeni teller çıkacak yakında 6260-6630 gibi.
    bence bol param var diyorsun kısaca hava atmaya çalışıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancan

bence bol param var diyorsun kısaca hava atmaya çalışıyorsun

Alıntıları Göster
    kime hava atacak burada parayla
  • quote:

Orijinalden alıntı: sca®fa©e

kime hava atacak burada parayla

Alıntıları Göster
    Abi burda kimseye atamazda dışarısını bilemeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammetguven61

Abi burda kimseye atamazda dışarısını bilemeyiz

Alıntıları Göster
    atmak atmamak tamam önemli değil de yepyeni çıkmış 1 milyarlık telefondan sıkıldım değiştircem diyorsa bence bu biraz görgüzüslük ve maymun iştahlılıktır yanılıyormuyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: noyancan

atmak atmamak tamam önemli değil de yepyeni çıkmış 1 milyarlık telefondan sıkıldım değiştircem diyorsa bence bu biraz görgüzüslük ve maymun iştahlılıktır yanılıyormuyum?

Alıntıları Göster
    GİTBAŞKA YERDE HAVA AT KARDEŞİM

SAATMAK İSTİYOSAN 500 MİL. VERİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercan_karakus

GİTBAŞKA YERDE HAVA AT KARDEŞİM

SAATMAK İSTİYOSAN 500 MİL. VERİM

Alıntıları Göster
    +1herkese katiliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: a_akarsu

+1herkese katiliyorum

Alıntıları Göster
    P900 al bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmir_sevdalısı

P900 al bence...

Alıntıları Göster
    7610 'u neden değiştirmek istediğini anlamadım! Heralde paraya falan sıkıştın!Bence hiç elinden çıkarma o telefonu ama "Siemens SX1" tadını da al derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: PancU_85

7610 'u neden değiştirmek istediğini anlamadım! Heralde paraya falan sıkıştın!Bence hiç elinden çıkarma o telefonu ama "Siemens SX1" tadını da al derim

Alıntıları Göster
    oldukca mantıksız.7610 gibi bi telefon neden degıstırılmek istenilsin kii..ya benım gibi halen 6610i kullanlar varken...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nick_Otin

oldukca mantıksız.7610 gibi bi telefon neden degıstırılmek istenilsin kii..ya benım gibi halen 6610i kullanlar varken...

Alıntıları Göster
    hala 6610i kullanan var demen biraz yanlış. ben 6610 kullanıyorum hala yani :P

ayrıca gerçekten 7610i den sıkıldım demek ne demek anlayamadım. en son çıkan telefon+programsız 10dk mpeg4 video çekim vs vs. 7610dan kurtulmak istiyorum diyen anca p900 alınır yani böyle bi soru cidden çok anlamsız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3lih

ayrıca gerçekten 7610i den sıkıldım demek ne demek anlayamadım. en son çıkan telefon+programsız 10dk mpeg4 video çekim vs vs. 7610dan kurtulmak istiyorum diyen anca p900 alınır yani böyle bi soru cidden çok anlamsız.

Alıntıları Göster
    maymun iştahlılığa +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3lih

Alıntıları Göster
    kurtulup napıcan bekle daha iyi telefonlar çıksın. piyasadaki iyi telefonların özellikleri 7610 la
    ortalama olarak aynı. farklı özellikte telefonlar çıkınca alırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vain

kurtulup napıcan bekle daha iyi telefonlar çıksın. piyasadaki iyi telefonların özellikleri 7610 la
    ortalama olarak aynı. farklı özellikte telefonlar çıkınca alırsın.

Alıntıları Göster
    7610 la hava olmaz corvette veya ferrariyle olabilir mesela.ipini koparan alıyor o boktan telefonu zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: klonajinsky

7610 la hava olmaz corvette veya ferrariyle olabilir mesela.ipini koparan alıyor o boktan telefonu zaten..

Alıntıları Göster
    ne kadar onyargilisin yaaa adam sizden bilgi istiyor ayip beee..form acmanin anlami ne o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: THEARZU

ne kadar onyargilisin yaaa adam sizden bilgi istiyor ayip beee..form acmanin anlami ne o zaman

Alıntıları Göster
    Madem bilgi istiyor soruyu daha güzel sorabilir. Mesela Arkadaşlar yeni modellere ilgim var değiştirmek istiyorum 7610 dan sonra hangi modeller uygun olur ? daha bir çok şekilde sorabilir di soruyu ama şu na bak 7610 var sıkıldım ne alayım.
    arkadaşlar tepki göstermekte hatta dalgaya almakta haklılar ki soruyu ilk cevaplayanlardan biri olsaydım tepkim vereceğim yanıtlar bundan pekte farklı olmazdı.
    Al Canım sana seninkinin bir benzeri soru sorayım
    Arkadaşım p900 um var p910 aldıktan sonra ne alayım ? bak bakalım sordugun soru nasıl duruyor ?
    Ha eğer senin soruna cevap vermem gerekirse onu da vereyim..
    şimdi arkadaşım senin bir sürü de hattın vardır. git bi kaçtane daha 7610 al sana bu yakışır. :))
    İstersen git nokia ya(özel) telefon spariş ver kapağında sadece bende var diye yazdırmayı da unutma... Bazı değerlerin sınırlarını zorlamak içinde uğraşma

• quote:

Orijinalden alıntı: ATTRACTION

Madem bilgi istiyor soruyu daha güzel sorabilir. Mesela Arkadaşlar yeni modellere ilgim var değiştirmek istiyorum 7610 dan sonra hangi modeller uygun olur ? daha bir çok şekilde sorabilir di soruyu ama şu na bak 7610 var sıkıldım ne alayım.
    arkadaşlar tepki göstermekte hatta dalgaya almakta haklılar ki soruyu ilk cevaplayanlardan biri olsaydım tepkim vereceğim yanıtlar bundan pekte farklı olmazdı.
    Al Canım sana seninkinin bir benzeri soru sorayım
    Arkadaşım p900 um var p910 aldıktan sonra ne alayım ? bak bakalım sordugun soru nasıl duruyor ?
    Ha eğer senin soruna cevap vermem gerekirse onu da vereyim..
    şimdi arkadaşım senin bir sürü de hattın vardır. git bi kaçtane daha 7610 al sana bu yakışır. :))
    İstersen git nokia ya(özel) telefon spariş ver kapağında sadece bende var diye yazdırmayı da unutma... Bazı değerlerin sınırlarını zorlamak içinde uğraşma

Alıntıları Göster
    bende ilk aldığım 337 var, takoz pilide var, onu vereyim sana onu kullan ki elindeki telefonun kıymetini bil.

• quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

bende ilk aldığım 337 var, takoz pilide var, onu vereyim sana onu kullan ki elindeki telefonun kıymetini bil.

Alıntıları Göster
    Bırak kardeş kalsın 337 sende :) onu 337 ile görende mütevazi zanneder. kişilğiyle çatışır hoş kaçmaz :)))))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.