Şimdi Ara

kurtulmak istiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaff adam yardim istemis adami ipe astiniz iki dakikada cevaplamiyacaksaniz yorumda yapmayin adamin sorusuna tek tuk ikicevap gelmis baskda yok

• quote:

Orjinalden alıntı: noyancan

bence bol param var diyorsun kısaca hava atmaya çalışıyorsun

Bende bu topic ' i açan kişide aynen bu amacı gördüm ...

Ama eger ciddi isen, satınca P900 yada biraz bekleyip 6260 alabilirsin
    ( biz yine yorum yapalım, havan sana kalsın ... )
  • ne demeye deiştiriyopn ki
    7610 unu kullan işte
    amma benim param çoooook dersen kendin bilin
  • quote:

Orjinalden alıntı: THEARZU

ne kadar onyargilisin yaaa adam sizden bilgi istiyor ayip beee..form acmanin anlami ne o zaman

bayan olduğun için pek bişi demek istemiyorum sana ama.bazıları hava atmaya çalışıyor demiş topiği açan için.bende hava atmaya çalışmıyor telefonla hava olmaz demeye çalıştım.anlayana tabi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klonajinsky -- 14 Eylül 2004, 15:36:19 >

• nedir anlamıyorum kaç gündür bi adam ne zaman soru sorsa böyle tartışma çıkıyo yaw
  • ya beyler adamı direk yerin dibine sokmuşsunuz.belki telin stereo mp3 playerı olmaması yada radyo olmaması sıkmıştır.yada boyutları büyüktür ne biliim kendi bişey yazssaa ...
  • ya arkadaşlar bir tane f-16 jetim var çok sıkıldım değiştirmeyi düşünüyom :)

olm git başka bir yerde hava yap.
  • pm attım...
  • f22 raptor a a nedersin infernus?

buarada degiştirme isteme nedenini yazarsan yardımcı olabiliris....
  • allyc pm attım. ama daha çekici teklifler bekliyorum hadi bakem
  • pm gelmedi...
  • son anda daha iyi teklif aldım. gerçi 100.000 $ civarında ama napalım bayılıcas artık parasını
    (atmadım tabi hiç kimseye atmadım :) zengin numarası yapıyoruz aslında topiği açan adamın 7610 u da yok dermişim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Citizen -- 14 Eylül 2004, 21:07:17 >
  • YA BEYLER BENDE P910 VAR İKİTANE NAPAYIM BİLMİYORUM İSTERSENİZ SİZE VEREBİLİRİM İLK ATAN İKİ PM YE VERİCEM

COK KASILDIM BE BANA YAKISMADIM CX65 AL BENDE VAR
  • Konuyu açan Zat-ı Muhterem (!) arkadaşım onca atılan mesajın üzerine Zengin bir aradaşımız olarak yorum yap be ! Sana yakışmıyor valla bukadar mütevazilik :)
  • attractivegipsy al sana bi p900

harbi nerde bu herifff
  • Kıyagın için saol Zaten p900 kullanıyorum. P910 için beklemedeyim.
    topici acana ver 7610 kaşınıyor onda :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.