Şimdi Ara

kurulum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yeni bir onkyo tx nr-905 anfi ve bose acoustimass 10 speaker aldim yurt disindan. Kurulumu icin 140$ dolar istiyor turkiye bose ditributoru,kurulum ne kadar onemli? Profesyonel biri mi kurmalı? Yada herhangi biriside bu sistemi odaya kurabilir mi ? Kisaca 140$ kurulum ucreti vermeye deger mi yardimci olursaniz sevinirim...

• Onkyo TX-SR 905 evladiyelik olmuş, iyi günlerde kullan...
    Bu işten az çok anlayan herhangi biri kurulum yapabilir ancak ben olsam o parayı öder profesyonel destek alırdım,
    Mutlaka püf noktaları olacaktır diye düşünüyorum,
    Selamlar...
  • Wauğ hayalimdeki amfi ONKYO 875'di sen 905 almışsın hayırlı uğurlu olsun inşallah bizde sahip oluruz bu arada bu kurulum bukadar zormu ki 140$ para istiyorlar millet 140$a sistem kuruyor
    şimdi ilerde bende yeni sistem kurarsam adammı çağırmam gerekecek
  • hocam amfin hayırlı olsun çok iyi yaw efsane alet!!! dostum bende 7-8 sene önce denon avr 1803 ve magnatları aldıgımda 100 dolar istemişlerdi uğraştım didinddim kendim kurdum 100 lükte ceb,mde kaldı. ama biraz vaktin olması lazım birazda sabır bence yaparsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Iphoneistanbul34

hocam amfin hayırlı olsun çok iyi yaw efsane alet!!! dostum bende 7-8 sene önce denon avr 1803 ve magnatları aldıgımda 100 dolar istemişlerdi uğraştım didinddim kendim kurdum 100 lükte ceb,mde kaldı. ama biraz vaktin olması lazım birazda sabır bence yaparsın

bunların normal bir sistem bağlamaktan ne farkı varki niye bukadar zor
  • tahmın edıyorum bır yertlestırme seklı var daha fazla efekt uretmelerı ıcın ..baskada bır seyı yoktur ne olucak arkadasım ..içinde bilgisayar olsa tamam anlarım ..tamamen para kapma cabası
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakansolak

tahmın edıyorum bır yertlestırme seklı var daha fazla efekt uretmelerı ıcın ..baskada bır seyı yoktur ne olucak arkadasım ..içinde bilgisayar olsa tamam anlarım ..tamamen para kapma cabası

Haklısın zaten amfinin arkasında neyi nereye bağlayacağın yazıyor belki dediğin gibi sitemi nasıl yerleştirsen daha verimli ses alırsın onun için birşeyler yaparlar ama internette bu konuda açıklamalar vardır herhalde
  • bana 40 dolar ver çok iii bi şekilde sistemini konumlamdırayım ayarlarını felan yapayım
  • tabi ya ...dün ikarahal üstadımız bir çizim koymuştu ..bakın ona kurun be abi ..
  • arkadaş dedi tabi bunlara onkyo 905 e bağlanıcak heriflerin kulaklar başladı şnaw çekmeye
  • 5.1
     kurulum...

7.1
     kurulum...

Linkte ki sitede kurulum ile ilgili bayağı bilgi var
    http://www.smartbuyspeakers.com/speakersetup

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightmare666 -- 1 Mart 2008; 19:30:04 >

• yok yok bu dilll .. ikarahal usta farklı bır yerleşim seklı gondermısti
  • birazda zevk meselesi deneye deneye kulağa nasıl hitab ediyorsa doğrusu o olur
  • öyle tabi .. ama ilk önce onların nasıl yerleştirme yaptığı önemli sonra soğur insan üründen ..
  • arkadaş 40$ istemiş ben 20 ye kurarım
    şaka bi yana yeni sisteminiz hayırlı olsun,umarım voltaj problemi yoktur cihazların
    + - olayına dikkat ettikten sonra kurulumda bir problem olmaz ince ayarları da klavuzu,cihazı karıştırarak,burada sorarak yaparsınız.otomatik kalibrasyon yaptırabilirsiniz cihaza ama ben tercih etmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kursad_75

Onkyo TX-SR 905 evladiyelik olmuş, iyi günlerde kullan...
    Bu işten az çok anlayan herhangi biri kurulum yapabilir ancak ben olsam o parayı öder profesyonel destek alırdım,
    Mutlaka püf noktaları olacaktır diye düşünüyorum,
    Selamlar...

katılıyorum kursat arkadasıma. ancak umarım 140 doların hakkını verırler. az para degıl. yosakı hoparlorlerı kendınde zevkıne gore ayarlayabılırsın.
  • profesyonel kurulum gordum hiç tavsiye etmem
    bence kendiniz kurun veya bir tanıdığınızı çağırın
    çevrenizde mutlaka anlayan vardır olmadı burdan birine rica edin mutlaka zevk için gelecek biri çıkar
    profesyonel kurulum adı altında gönderilen elemanlardan bir kaçına şahit oldum çoğu cahil insanlar
    dvd ile amfiyi stereo bağlayandan ne beklersin, bir an önce işi bitirip gitmeye bakarlar
    belki size gelecek olan gerçekten işi anlayan ve seven birisidir orasını bilemem

quote:

Orjinalden alıntı: pilottus

Arkadaslar selemlar,
    yeni bir onkyo tx nr-905 anfi ve bose acoustimass 10 speaker aldim yurt disindan. Kurulumu icin 140$ dolar istiyor turkiye bose ditributoru,kurulum ne kadar onemli? Profesyonel biri mi kurmalı? Yada herhangi biriside bu sistemi odaya kurabilir mi ? Kisaca 140$ kurulum ucreti vermeye deger mi yardimci olursaniz sevinirim...

• arkadaslar cevaplar icin cok tesekkurler,aynı zamanda yorumlar icinde. Fiati uygun geldi aldik umarim guzel bir sistem olur daha iyileri sizlere olsun...sistemi ucuz aldık gibi gozukuyor ama orjinal ayaklari kurulum vs. iyi para tutacaga benziyor...neyse hamama girdik bir kere terleyecegiz artık...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.