Şimdi Ara

Kuşum Hakkında Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş lar dişi muhabbet kuşum var kuş kumu nasıl kullanılıyor? Yeme kattım bi kaşık ama 2 göz var kafeste acaba birine sadece onu mu koymam lazim? İnternetten baktim ama anlayamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sparkless

Arkadaş lar dişi muhabbet kuşum var kuş kumu nasıl kullanılıyor? Yeme kattım bi kaşık ama 2 göz var kafeste acaba birine sadece onu mu koymam lazim? İnternetten baktim ama anlayamadım

Kumun ayrı bir koyma yeri var. Suluk gibi ama ufak. Onlardan al yeme yakın yere as.
  • Sağolun hocam birde yemleri yiyor ben bakarken ama geceleri yere döküyor nedenini anlayamadim. Yemi de kaliteli vitamin mineral hersey var içinde

• Kardeş ayrı bir kutuya koy kutuyla 5 dk ilgilen kuş bakarken ses felan çıkart kuşa belli et gerisini kuş halleder

Özel sorun varsa cevaplaya bilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herofahri -- 15 Nisan 2015; 16:34:29 >
  • Kuşun aydın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsuda -- 15 Nisan 2015; 16:40:21 >
  • sparkless kullanıcısına yanıt
    Kardes yere dokmesinin nedeni o yemlerin içindekini yiyor kabuğu atıyor tabi bazen diğerlerini dusurebilir

• Sağolun arkadaslar azıcık dışarı bıraktım 5 dk uctu sonra girdi kafesine simdi kestiriyor heralde

• hadi kuşun aydın iyisin gene

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herofahri kullanıcısına yanıt
    Hocam çekinmiyor zaten elimize felan geliyor kacmiyor . Acaba bu yontem ne ise yariyor:)

• quote:

Orijinalden alıntı: sparkless

Hocam çekinmiyor zaten elimize felan geliyor kacmiyor . Acaba bu yontem ne ise yariyor:)

O yapıcan hareketler kuşun orda bişi olduğunu bilmesini sağlıcak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.