Şimdi Ara

KYK adaylarına tavsiyeler (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
71
Favori
31.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
198 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Tabiki yeni olduğu için böyle. Yurdun çevresi falan güzel ve hemen eğitim fakültesinin yanında. Okulla ilgili sorun varsa sor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SvadyaDerebeyi

Tabiki yeni olduğu için böyle. Yurdun çevresi falan güzel ve hemen eğitim fakültesinin yanında. Okulla ilgili sorun varsa sor

İibf'ne yakınmı hocam?

Hazırlık okunur mu?

Uluslararası İlişkiler Bölümü nasıldır?

Okulun sosyal imkanları nasıl?

Yurdun spor salonu vs varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ressi1 kullanıcısına yanıt
    Hazırlık konusunda falan ben bir şey demeyeyim. İktisadi ve idari bilimler fakültesi 4 blok falan. Ama genel olarak yakın ve zaten ringler ve vf01ile bedavaya gidersin. Okulun imkanları oldukça iyi ve yurtta da spor salonu var. Aylık 60lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir sorum var şimdi bana kyk çıkmadı yedekteyim , seneye 2.sınıfta tekrar mı başvurmam gerekiyor
  • Merhabalar kaçıncı seneniz şuan ?

• Konuyu ufaktan hortlatacağım ama yazmadan geçemedim. Buradan bir çok şeyi okuyarak KYK yurduna gittim anca herkes için şartlar eşit olmuyor.

İnternet yavaş değil birkaç gündür bağlanamıyorum ( Gece 3'te dahi bağlanamadığım oldu)

Odada Vodafone ve Turk Telekom çekmiyor sadece Turkcell kullanabiliyorum internet maliyeti açısından biraz sıkıntı.

Yurda gireli yaklaşık 5 ay olacak ve hala konuştuğum insan yok.

Her girişte çantayı açıp bakıyorlar ama hala ne aradıkları hakkında bir fikrim yok -bilen varsa aydınlatsın-

Şu an için aklıma gelenler bunlar konu güncel kalsın her zaman lazım olabilecek bilgiler de var.
    Ekleme: Yan odalardan saat farketmeksizin ses gelebilirken yalnızca mümkün olan en kısık sesle telefonla konuşurken kapıyı tıklamaları gibi ilginç olaylar da yaşanmıyor değil
    Odanın kaç kişi olacağı da tamamen şans benim kaldığım yurtta odalar 4 kişilik ama tam dolu olmadığı için kalan kişi sayısı değişebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marslan1999 -- 3 Mart 2018; 0:59:31 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.