Şimdi Ara

KYK Sitesindeki Yurt ve Depozito ücretleri Hk. (Linkli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sitede bundan başka bir dosya bulamadım ama bunun tarihi 2015... Lakin bana bu sene Muğla KYK çıktı ve toplam 449 TL yatırdım. Listede A ve E blokları bu ücretle birebir uyuşuyor ama sonuç olarak ücret 2015'in... Sorum şu, bir senede atıyorum F bloğu E bloğu fiyatına yükselebilir mi ki? İnsallah bana A veya E çıkmıştır ya 3 kişilik oda ve baza tipi yatak mis..

Link:http://yurtkur.gsb.gov.tr/Public/Edit/images/KYK/DUYURULAR/yurt_ucret_depozito.pdf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doctore Oenomaus kullanıcısına yanıt
    Hocam zamlarla ilgili şöyle bir haber var... : http://yurtkur.gsb.gov.tr/Duyuru/70487/yurt-ucretleri-ve-guvence-bedelleri-hakkinda-duyuru.aspx

Sanırım biz ilk ücreti bu tarifeye göre yatırdık Yani zamlı.

Bence, üzülerek söyleyeceğim ki : F bloğu E bloğu fiyatına yükseltilmiş. E bloğu da yükseltilmiştir.

Ama bakan diyordu ki ranzaları azaltıyoruz falan, bununla ilgili çalışmaları vardı çünkü..

(Ben 518 lira ödedim. Paylaştığınız linkte yurdum yok çünkü yeni yapılmış daha telefon hattı bile bağlanmamış.. Ama zamlarla ilgili linkte kendi yurdumun fiyatını bulamasam da 515 lirayı buldum)

Hazır yeri gelmişken sorayım. Yeni yapılan yurtlarda (erkek yurdu) baza olma ihtimali yüksek midir

:D

• gezginherif G kullanıcısına yanıt
    Dün bu sorumu muğla kyknın facebook sayfasında da sordum fiyat listesi paylaşmışlardı ve uyuşmuyordu linkteki ile bunu belirttim adamlar cevap vermeden o görseli kaldırmışlar. Baza olur seninkisi hocam bence. 500+ lira minimum yarı özeldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doctore Oenomaus -- 13 Eylül 2016; 11:33:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.