Şimdi Ara

Kyk Yurt Ücretini Yatıramıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugüne kadar yurt ücretini internetten yatırıyordum. KYK'nın e-ödeme bağlantısından ziraat bankasına bağlanıp açılan sayfa üzerinde "işlemler" kısmından yurt ücretini seçiyordum ancak şuan seçenelerde yalnızca "KYK-Kredi tahsilatları" yazıyor. Yurt ücretimi nasıl yatıracağım? Yoksa bundan sonra yurt ücretini bana verilen krediden mi kesecekler?

• Bende yatıramıyorum aynı şekilde hata var sistemde bankayı aradım dünyadan haberleri yok sorun var deyip şikayet kaydı aldılar ama düzelmedi ay başından beri öyle düzelmezse atmden deniyeceğim krediden kesilme yok sakın yatırmamazlık yapma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kara duman kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.
  • Bugün ziraatla tekrar görüştüm sorunun kendileri ile alakası olmadığını kyk arayın dediler kyk aradığımda artık internet üzerinden kyk yurt ücretinin yatırılamadığını ne zaman düzeleceğinin de belli olmadığını söylediler sadece ziraat atm üzerinden yatırılabiliyormuş atm den sorunsuz yatırdım birazda zam gelmiş .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara duman

Bugün ziraatla tekrar görüştüm sorunun kendileri ile alakası olmadığını kyk arayın dediler kyk aradığımda artık internet üzerinden kyk yurt ücretinin yatırılamadığını ne zaman düzeleceğinin de belli olmadığını söylediler sadece ziraat atm üzerinden yatırılabiliyormuş atm den sorunsuz yatırdım birazda zam gelmiş .

Yurt ücretini yıllık mı yatırdınız ben yıllık yatırmak istiyorum ama malesef ne netden nede atmden yatırılmıyor.o yüzden ocak ayını tek yatırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr_09

quote:

Orijinalden alıntı: kara duman

Bugün ziraatla tekrar görüştüm sorunun kendileri ile alakası olmadığını kyk arayın dediler kyk aradığımda artık internet üzerinden kyk yurt ücretinin yatırılamadığını ne zaman düzeleceğinin de belli olmadığını söylediler sadece ziraat atm üzerinden yatırılabiliyormuş atm den sorunsuz yatırdım birazda zam gelmiş .

Yurt ücretini yıllık mı yatırdınız ben yıllık yatırmak istiyorum ama malesef ne netden nede atmden yatırılmıyor.o yüzden ocak ayını tek yatırdım

aylık yatırdım bazı kişiler yıllık yatırmanın kalktığını söylüyor bazıları da atm den farklı bir yerlere girilerek yatırıldığını söylüyor forumda okumuştum ama hatırlamıyorum şimdi kyk ücreti yıllık yatırma diye aratırsanız belki bulursunuz .

• kara duman kullanıcısına yanıt
    KURUM SİSTEMİNE ERİŞELEMİYOR, DAHA SONRA TEKRAR tekrar deneyiniz çıkıyor bankamatikdede aynı durum var ne yapmam gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

KURUM SİSTEMİNE ERİŞELEMİYOR, DAHA SONRA TEKRAR tekrar deneyiniz çıkıyor bankamatikdede aynı durum var ne yapmam gerek

geçici bir sorundur tahminim ben geçen hafta ben internet üzerinden sorunsuz yatırdım .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.