Şimdi Ara

L2 Anatolia : PlayerLara yapılan Haksızlıklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yanlış Anlaşılma Oldu birinin Doldurusuna geldim Herkezden Ozur Dilerim[ Shorty İle Bugun YuzYuze Konustuk]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L2Teo -- 19 Aralık 2008; 15:40:09 >

• ya ben anlamıorum java serverında donate edit felan yapıolar ya nıye guvenionuz java servera girin baska servermı yok sorada buraya: yapılan haksızlıklar,yok gm bunu editledi,bu adam iyi bu adam kotu.ben size bişey solimmi girmiceksin arkadasım bak ben girdimmi nie girimki başıma gelecegı bılıorum.
  • abi bıktırdınıs oyundadanda forumdanda artık 2 haftada bir giriyom forma server tanıtımı şu serverda bu cvar şu yok bunu ne one allah alla
  • quote:

Orjinalden alıntı: L2Teo

Serverda Playerlara Edit Yaptıgından Dolayi Seiferrealm La yollarını ayırdıLar .

2 milyon a full 55 ve gmspeed 2 verdi .

ServerDa edit olmayan player yoktu.

Serverdaki playerları hep avuttu yalanlarıyla . [ Ram takılıor pazartesi dedi ama kac pazartesi gecti halen daha serverdaki Ram 512 mb ] [ Simdide Server Offical olacak dior İnanmayin ]

Seiferrealm a kötü diordu ama BENCE Ouz Turkaydan 1000 kat daha delikanlı . Bu lafı her zaman söyliyecegim..

Beyler k.bakmayın ama Serverda bende Edit Yaptım ama Yaptıgım EditLerde Oyle skill felan deil enchant edit i yaptım en fazla...

Eskiden Vermiş Olabilirler Fakat Server Bi Değişsin Bakalım Edit Görebilcen mi?

Bir kere 512 mb Ram Yoq Serverda ve Ram Takılcak Diyip Takılmamasının Nedenleri Vardır Sen Merak Etme...Kesin Offical Olucak Demedik Zaten Yapabilirsek Olucak Ben Bu Konuda Turkayı Destekliyorum...

Seiferrealm Tanımıyorum Onun İçin Ona Bişey Söylüyemem Fakat Turkayı Tanıyorum Her Zaman Elinden Geleni Yapmaya Çalışıyo Fakat Bazen Başarıyo Bazen Başaramıyo Çocuk Emek Harcıyo Fakat 1-2 Kişi Yüzünden Bu Emek Harcanıyo Bence Turkaya Biraz Destek Vermeniz Lazım Çocuğun Hiç Uyumadığı Günler Oluyodu O Bugları Giderebilmesi İçin Bende Buna Şaitim Neyse Daha Fazla Uzatmıyım İnşalla Bundan Sonra Destek Olursunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tansubjk -- 18 Aralık 2008; 23:12:38 >

• L][ Anatolia Web

L][ Anatolia Updater

supports@l2anatolia.com Adresim Sorunuz Yada Sorununuz Olursa Bana ulaşabilirsiniz..

Server Bilgisayari İle İlgili Resim TIKLA

İyi Eğlenceler

EN Guzel Cevap Bu Olur Kimi Zaman... Kimi Zaman Buyukluk Sende Kalir Sesini Çıkartmassın...

Biz Değil Onlar Konuşuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shorty35 -- 19 Aralık 2008; 7:38:40 >

• L2Teo katılıyorum
    bende destekliyorum soylediklerini ck haklısın
  • oLm beni karistirmayin Aman DioRm haa .. xP xP Ben Artik Tek Basima TakilioRm .... SeiferRealm.... ^^
  • shorty bide link koymusun oraya sorunlarını bildirin die sanki yazsa millet yapcaksın !!!!!!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mc-Mesut

shorty bide link koymusun oraya sorunlarını bildirin die sanki yazsa millet yapcaksın !!!!!!!!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: shorty35

quote:

Orjinalden alıntı: Mc-Mesut

shorty bide link koymusun oraya sorunlarını bildirin die sanki yazsa millet yapcaksın !!!!!!!!!!

bide guluo

• shorty ne oldu ki simdi
    ne guluon Are you ....? mu acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.