Şimdi Ara

L2 VS WOW

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar bir lineage2 ile world of warcraft karşılaştırması yapacak olursak aradaki farklar neler olur.
    Sizce wow l2 yi ezer gecermi yoksa l2 mi daha iyi.Bilindiği gibi wow un player kitlesi l2 den daha fazla .
    Bunun boyle olmasının nedenleri nelerdir sizce ve grafik(görsel) , oynanabilirlik , yapay zeka vb... gibi konular bakımından karşılarştıralım.

• Para verip online oyun oynasanız mesela , wow mu oynarsınız L2 mi ?
  • ayni konu açılmıştı,tartışması da yapılmıştı..
  • Özetlersek
  • özetlersek renkler ve renkler tartışılmaz yani isteyen istedigi yerde oynar ben giderim l2 oynarım ordan başkası çıkar wow oynar insanlarında wowa doğru kaymasının sebebi reklam gibime gelior bende bilgisayar yokken ble wow hakkında bilgim vardı ama l2 yi hiç duymamıştım sen kaçtane dergide gördün l2 hakkında tanıtım bilgi vs.. ben dergilerin 10 larca sayfa azeroth toprakları hakkında yazı yazdıklarını biliyorum...

yani artık böyle gereksiz topiclere gerek yok =)
  • Bu konu defalarca tartışıldı ve tekrar tartışmaya açmanında anlamı yok. Bi yere varılmıyor çünkü. Sonunda wow cularla karşılıklı atışmaya dönüşüyor. Her oyunun kendine göre artıları ve eksileri beğeni gösteren kişiye göre değşir. Saygı duymak gerekir. Her ne kadar iyi niyetle de açsan bu konuyu sonu hep kaka oluyor Herkez kendi oynadığı oyunun ne olup ne olmadığını biliyor nasılsa. Kimseye birşeyi kanıtlamayada gerek yok. Ozaman karşılaştırmanında bir anlamı yok. Herşeyin tadı ayrı. Elmayla portakal karşılaştırılırmı
  • Valla önceden açıldığını gercekten bilmiyodum pardon.Amacım sadece objektif yaklaşöak ve ikisinin artılarını yada eksilerini gercek bir bicimde ele almaktı.Neyse önemli deil .Gereksiz diyosanız dogrudur
  • tüm insanlar objektif düşünebilse tamam açılırda herkes kendi oynadığı oyunu övücek objektif diye bi kavram kalmayacak o yüzden gereksiz
  • Yemin ederim cafedeki ko cular geliyor bana laf atiyor bu arada sehirde oynuyan 5 kisiden 1iyim onlarda dogru durust oynamiyor ve te k cafede tek makinede var sira beklemekten deliyiroum 1de
    dangalagin 1i ko oynuyanlardan 1i gelip bune bicim falan diyip duruyorsa benle yasit duruyorsa direk yumrukla daliyorum buyukse tartisma oluyor o kadar deli oluyorum ko cularin bana laf atmasi bunu duymamis olun bu konu guzel bitsin
    L2 camiasi olarak WOW2'e saygimiz her zaman vardir
  • sorma ya aynısını bana da yapıyo ko cu ezikler. bu naıl oyun çok karmaşık falan, zaten ko yu oynuyanların çoğu çocuk çoluk anlamıyolar haliyle...
    tadını alanda bırakamıyo neydi o ko da çektiklerimiz hesabına yatıyolar. yok bide bazı embesiller ko yu üstün tutuyolar artık laf yetiştirip ağızlarının payını vermektende sıkıldım susuyorum bişey demiyorum
  • bence l2 daha iyi ama wow paralı olduğu içi l2 yi tercih ederim ama wowun bir kötü yönü var çok iyi bilg ve para
  • ben bi wow cu olarak söylüyorum eğer l2 de oynayanların hepsi sizin gibiyse l2 ye başlayabilirimhiçbir seviyesiz laf yok,wow forumunda bile açılsa bu konu tartışma çıkardıtebrik ediyorum sizi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.