Şimdi Ara

L2Extreme TITANDA TURK KALESI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
0
Favori
8.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KARDESLER CLAN LVL 5 DE EN FAZLA 40 KİSİ OLA BİLİR SEN YAZMSSINDA 50 55 DİE.SİZİN CLAN KİMLER AVR TANİDİK OLARAK
  • kardes bı clan daha acılacak onlarla toplam bı 60/70 kısı olucaz onla ALLY kurucaz ve siege icin baslangıc yapıcaz sızlerınde destegı lazım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 91_hakan_91

KARDESLER CLAN LVL 5 DE EN FAZLA 40 KİSİ OLA BİLİR SEN YAZMSSINDA 50 55 DİE.SİZİN CLAN KİMLER AVR TANİDİK OLARAK

extremede clan lvl 5 olan bir clanda en fazla 45-50 alabiliyor .
  • Terbiyesizlik diz boyu neyine gelelim oraya
    Bugun 1i geldi allah allah kufur kufur hemen belli etti kendini
    Bizim leader diyor burda benım kurallar gecer allah laf bol yok gelin titana size gösterim
    pvp yapalim beni herkes tani
    meseegw withme ne ole nicki varmiş
    Sen öle terbiyesiz olduktan sonra istersen hero ol ne yazar be bizim serverda terbiyesizlige yer yok
    Zaten kalmam dedi kalsadada yasatmazdık serverda benım 5 arkadas birlikte hesaplarimişz vardi gelcektik yardima ama bu terbiyesizlik bizi bozar siz devam edin
    Size basarilar dileriz
  • BİZİM CLANDA TERBIYESIZLIK YOK + BIZIM OLDUGUMUZ YERDE TERBIYESIZLIK OLMAZ
  • TÜRKLER HAZIR SADECE SERVERIN AÇLMASI KALDI

Clana Destek Verecek , Clan Oyuncularının Ve katılmak isteyen Oyuncuların
    Bilgilerini Buraya yazınız.

Yeni katılacak Oyuncular Mail adreslerini ve MSN Messenger adreslerinide ekleyebilirler

Msn Messenger : RiseOfJustice@hotmail.com
    Game Host : L2Extreme
    Server : Titan
    Clan : RiseOfJustice
    Alliance : TurkishPower

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJEngin -- 21 Ekim 2006; 11:18:08 >
  • OOOOOO Abiler bende titanda oynuyorum ama adam gibi clan bulamadım hep amacı olmayan clanlar var bi amaç için bu oyunu oynuyorumönce sub sonra hero dedim ama kale hepsinden güzel olur ne de olsa biz osmanlı torunlarıyız onlar hep kalede yaşadı sıra bizde

• KARDESLER SİZ YAPCAK DİONUZDA COK UMUT VERMEİN BİZİ ORNEK VEREK BEN CLANI 1 GUDNE LVL 5 YAPTİM TURK CLANIYLA ALYY YAPIODUK AMA BİZİ SATTILAR.BUNU SORUN FREKANSADA TOURKOBOYSADA.BİDE BİZİ SATAN TÜRKLER VAR GREEK-VİRTUAL CLANINIYLA SAVASİRKEN BİZİ SATAN COK TURK VAR AD VERİRSEM SİMDİ OLMAZ.YANİ HEPİMİZ MSJ LAŞ MALIYIZ.BEN CLANA 10 KİSİ DAHA ALİRİM CLAN EVİDE VAR.ÇARŞAMBA AKŞAMI SİEGE VAR GECE 11 DE ONLİNE OYUNCULAR LAZİM.İLGİLENEN OLURSA PM ATIN.BİDE BİZ OTTOMAN CASTLE YAPCAKSAK BEN VARIM.

NAME:ULASS97
    SERVER:TİTAN
    LVL:78
    CLAN:NEFRET KENDİ CALNIM LVL 5

L2Extreme TITANDA TURK KALESI

• KARDESLER KALE FETHETMEK O KADAR KOALY DEİL İCİMZİDEN EN FAZLA 2-3 HERO OLMASI GEREKİR
  • Bize erica serverina gelipte küfür edeni tanirsiniz zaar onun gibi 10 adam olsun tamam adam donateliymis herkes tanirmis serverda 20dk yardim eder zaar size
  • şu oyun bı acılsada yapsak bısıelr artık ya delı oldum çarsamba gunku sıege de ben varım kardes

WARLORD charla FASTandFAST nıckım
  • @2_Ran vede @DJEngin tamam l2extremede güzel birşeyler yapmaya çalışıyorsun eyvallah ama bu başlıkta yazmış olduğunuz yazıların büyüklüklerini birazda normalle indirerek yazabilirseniz sevinirim. Çok büyük yazmanız oyuncuların kafasındada çok büyük bir yer kaplıyacak anlamına gelmiyor.

Anlatmak vede yapmak istedikleriniz gayet açık vede net bir şekilde ortada kabul ediyoruz. L2extreme / titan açılsın bir gelicem bakıcam ne yapıyorsunuz.

Yazım kurallarına uygun olarak biraz daha özenli yazarsanız sevinicem.
  • valla işi iyice ciddiye götürüyorsunuz ne diyim umarım bir başarı sağlarsınız yalnız önceki küçükten başlayın mesela dion kalesi olabilir öyle ya allah deyip girana veya örene saldırmayın lakin biz saldırdık 5dkya kalmadı hepimizi yokettiler... eğer dion kalesini alırsanız mutlak alliance yapmak isteyen clanlarda olacaktır size karşı...
  • Bir şeye inanırsan olur kardeşlerim sadece doğru zamanı bulmak önemli oynadığımız oyun strateji oyunu bunu unutmayalım en önemlisi Bende bu savaşta varım ve Gerçek TÜRK Kanı taşıyan arkadaşları bekleriz başvuru " 2_ran"
  • Titanda tamam charlarımız da hazır bekliyo arkadaşlar ama aynı zamanda nightmare serverina beklerim sizi! High rate bi pvp serverı var gelin destek verin bize şu anda 2 bazen 3 kişi oluyoruz! Adamlar daldığı zaman yine de ditreniyoruz! Yanımızda 2 kişi daha olsa serverın altını üstüne getiririz! Gelene her türlü destek ve yardım hazır!
  • Arkadaşlar Siege için sabırsızlanıyorum Katılmak isteyenlerin sayısı artıyor hadi gelin millet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJEngin -- 24 Eylül 2006; 11:32:26 >
  • Kampanyanı iyi yürütüyosun!
  • ARKADASLAR BIZ MERDIVENLERI YAVAS YAVAS CIKIP ISTEDIGIMIZ YERE ULASIP TURKLERIN GUCUNU GOSTERICEZ İNŞ. MSNDE KONUSTUGUM ARKADASLARIMDA BIZE DESTEK VERIYOR VE KENDI ARKADASLARINI CAGIRARAK KALABALIK OLUCAZ VE SONUNDA İYİ YERLERE GELICEZ DESTEKLERI EKSIK ETMEYIN SLOGANIMIZ

HEP DESTEK + TAM DESTEK = OTTAMANS CASTLE
  • Aden sizin olur umarım bildiğim kadarıyla en iyi para orda var!
  • amin inş. kardesım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.