Şimdi Ara

L2Extreme TITANDA TURK KALESI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
0
Favori
8.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ArkadasLar Bizim Titan'da Bi TURK CLANIMIZ VAR VE CLAN LVL QUESTLERINI YAPTIK BIZ BI ALLIANCE KURUP TUM TURK CLANLARINI BUNYEMIZDE TOPLAYIP SIEGE YAPMAK VE SIMDIYE KADAR TITANDA HIC YAPILMAMIS BIRSEYI YAPMAK VE TITANDA ILK VE TEK TURK KALESININ OLMASINI ISTIYORUZ ILGILENENLER AŞŞAĞIDAKİ NİCKLERE OYUN İÇİNDE PM ATSINLAR

Clan Name : RiseOfJustice
    Alliance Name : TurkishAlliance

İrtibat

Titan : EFESTR ( Clan Lider )
    Titan : FASTandFAST , Actaruss ( Turan )
    Titan : LeVeL , KuntO ( Engin )

YUKARIDAKILER CLAN UYERLERININ TAMAMI DEGILDIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2_Ran -- 18 Eylül 2006; 15:32:19 >

• benim hicte ilgimi cekmedi :) cunku bu baslik altinda acilmis bir suru topic var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuD4cRis

benim hicte ilgimi cekmedi :) cunku bu baslik altinda acilmis bir suru topic var...
    ilgini çekmedıyse ozaman buraya bişi yazma bız buraya ilgisinş cekenleri beklıyoruz senın gıbılerı degıl...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2_Ran

ilgini çekmedıyse ozaman buraya bişi yazma bız buraya ilgisinş cekenleri beklıyoruz senın gıbılerı degıl...

Alıntıları Göster
    hocam o kadar donate ve hero varken bazıları gibi ezik ezik ahkam kesen adamlarla mı alcan o kaleyi geleyim benim de 71 lvl th var ama neye yarar

• quote:

Orijinalden alıntı: MrAwesome

hocam o kadar donate ve hero varken bazıları gibi ezik ezik ahkam kesen adamlarla mı alcan o kaleyi geleyim benim de 71 lvl th var ama neye yarar

Alıntıları Göster
    ArkadasLar Bakın siz anlamıyorsunuz CLANA gelin lvller yukselmede yardımcı olalım ve levelleri ii yapalım sonra siege acıcaz bız sıze hemen acıcaz demıyorzkı ilk once adam akıllı Clanı duzene sokalım suan bızı clan duzende ama yenı gelecek arkadaslarla daha ii olucak yinede tercih sizin
  • quote:

ArkadasLar Bakın siz anlamıyorsunuz CLANA gelin lvller yukselmede yardımcı olalım ve levelleri ii yapalım sonra siege acıcaz bız sıze hemen acıcaz demıyorzkı ilk once adam akıllı Clanı duzene sokalım suan bızı clan duzende ama yenı gelecek arkadaslarla daha ii olucak yinede tercih sizin

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster
    1 yil oldu titan i birakali ama herseyininz tmmdir harhalde butun classlardan size yardimci olabilecek bufferler war isersen werebilirim..75 lwl ustu bufferler sws,bd,buffer,elven elder , shaman , warcryer , bishop bazilarinin itemleride war..sizdede olabilir ama belki istersiniz die soledim

• quote:

Orijinalden alıntı: BasicWarrior

1 yil oldu titan i birakali ama herseyininz tmmdir harhalde butun classlardan size yardimci olabilecek bufferler war isersen werebilirim..75 lwl ustu bufferler sws,bd,buffer,elven elder , shaman , warcryer , bishop bazilarinin itemleride war..sizdede olabilir ama belki istersiniz die soledim

Alıntıları Göster
    bana ver lan

• quote:

bana ver lan

Alıntıları Göster
    Kardeşim hiç abes kaçtığını düşünmedinmi bana ver lan derken? Orda sana verdem demedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchEnemy

Kardeşim hiç abes kaçtığını düşünmedinmi bana ver lan derken? Orda sana verdem demedi.

Alıntıları Göster
    pek abes kaçmadı ki bende oynicam onun için dedim :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

• quote:

pek abes kaçmadı ki bende oynicam onun için dedim :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Alıntıları Göster
    Ben bilmiyom artık sen düşün

• quote:

Orijinalden alıntı: ArchEnemy

Ben bilmiyom artık sen düşün

Alıntıları Göster
    hay ne buffermiş alsın versin yaw bişi dedik olay çıkarttın ahmet
  • quote:

hay ne buffermiş alsın versin yaw bişi dedik olay çıkarttın ahmet

Alıntıları Göster
    Kardes verırsen sevınırım

msn adresım : madmax_act@hotmail.com eklersen konusalım ltf ....

Teşekkur ederım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2_Ran -- 18 Eylül 2006; 16:23:53 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: 2_Ran

siz bunu yapabileceginizze inaniyormusunuz??? titan gibi bir yerde??? herkezin elinde +26 silah ve ustlerinde tit leather yada tit heavy olan bir serverde siz bunu yapin ben lineage iki yi birakicam :) ayrica hangi serverde ne kadar charim varsa size vericem itemleri ile birlikte ...

• quote:

Orijinalden alıntı: LuD4cRis

quote:

Orjinalden alıntı: 2_Ran

siz bunu yapabileceginizze inaniyormusunuz??? titan gibi bir yerde??? herkezin elinde +26 silah ve ustlerinde tit leather yada tit heavy olan bir serverde siz bunu yapin ben lineage iki yi birakicam :) ayrica hangi serverde ne kadar charim varsa size vericem itemleri ile birlikte ...

Alıntıları Göster
    ARKADASLAR NEDEN BUKADAR UMUTSUZSUNUZ VE NEDEN BU KADAR TURKLERE INANMIYORSUNUZ...
    ANLAMIS DEILIM SIZI BIZIM CLANIMIZ VAR ALLY ARIYORUZ BU KONUDADA YARDIMCI OLMANIZI ISTIYORUM ILGILENENLER BIZE PM ATSIN BURADAN YADA MSNI VERDIM EKLESIN KONUSALIM DALGAYA ALICAKSANIZ KONUSMAYALIM BENCE...

• quote:

ARKADASLAR NEDEN BUKADAR UMUTSUZSUNUZ VE NEDEN BU KADAR TURKLERE INANMIYORSUNUZ...
    ANLAMIS DEILIM SIZI BIZIM CLANIMIZ VAR ALLY ARIYORUZ BU KONUDADA YARDIMCI OLMANIZI ISTIYORUM ILGILENENLER BIZE PM ATSIN BURADAN YADA MSNI VERDIM EKLESIN KONUSALIM DALGAYA ALICAKSANIZ KONUSMAYALIM BENCE...

Alıntıları Göster
    kardes ben dalgaya almiyorum umarimki iyi bir ally kurabilirsin ama unutmaki adamlar donateyi abartmislar tamam donateyide asarsiniz ama herolara dikkat edin bundan 3-4 ay kadar önce qokberq biye bir arkadasimiz extremede giran kalesine saldirmislardi yanlis hatirlamiyorsam 8-9 kisilik party yi sadece 1 hero dagitip gecmisti
    yani diyecegim seninde dedigin gibi güçlendiikten sonra sizde hero olmaya calisin ve hero olduktan sonra siegelere girin burdan oyuncu bulabileceginizi sanmiyorum çunkü burdakilerin cogu extremeyi birakti gibi bişey umarim kale alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryner

kardes ben dalgaya almiyorum umarimki iyi bir ally kurabilirsin ama unutmaki adamlar donateyi abartmislar tamam donateyide asarsiniz ama herolara dikkat edin bundan 3-4 ay kadar önce qokberq biye bir arkadasimiz extremede giran kalesine saldirmislardi yanlis hatirlamiyorsam 8-9 kisilik party yi sadece 1 hero dagitip gecmisti
    yani diyecegim seninde dedigin gibi güçlendiikten sonra sizde hero olmaya calisin ve hero olduktan sonra siegelere girin burdan oyuncu bulabileceginizi sanmiyorum çunkü burdakilerin cogu extremeyi birakti gibi bişey umarim kale alabilirsiniz

Alıntıları Göster
    SAOL KARDESIM AMA HERO OLMADAN YAPMICAZ EVET KENDIMIZI GELISTIRELIM OLE SIZDE DESTERK VERIN LTF

• quote:

SAOL KARDESIM AMA HERO OLMADAN YAPMICAZ EVET KENDIMIZI GELISTIRELIM OLE SIZDE DESTERK VERIN LTF

Alıntıları Göster
    ben yenı baslıcam kalede savasamam , ölürüm
    ama yerlerı fılan sılerım benıde alın kaleye
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorlubey

ben yenı baslıcam kalede savasamam , ölürüm
    ama yerlerı fılan sılerım benıde alın kaleye

Alıntıları Göster
    birsey sorayım
    ben elf olucam baska bır ırkla beraber aynı clanda falan olabılırmıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorlubey

birsey sorayım
    ben elf olucam baska bır ırkla beraber aynı clanda falan olabılırmıyım.

Alıntıları Göster
    olabilirsin lineagede ırklar arasında savas vb birsey yok
    her ırkla party clan vb seyleri yapabilirin hiç bir mahsuru yok
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.