Şimdi Ara

Lamborghini Acı Son

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu fotoğraflar çok eski. Uzun zaman önce bana mail olarak gelmişti. İçim gitmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Bu fotoğraflar çok eski. Uzun zaman önce bana mail olarak gelmişti. İçim gitmişti
    peki sebebi ne bunun???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE GaSeS

peki sebebi ne bunun???

Alıntıları Göster
    Aşırı hızlanma sonucu yanlış frenleme, direksiyon hakimiyeti kaybı ve sonuç ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 5 Ocak 2007; 23:57:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Aşırı hızlanma sonucu yanlış frenleme, direksiyon hakimiyeti kaybı ve sonuç ortada.

Alıntıları Göster
    TÜRKİYE DE OLSA ARAÇ PERT OLMAZ SANAYİ DE İCABINA BAKARLAR ARACI TOPLARLAR YOLA DEVAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: lotus2010_

TÜRKİYE DE OLSA ARAÇ PERT OLMAZ SANAYİ DE İCABINA BAKARLAR ARACI TOPLARLAR YOLA DEVAM

Alıntıları Göster
    yaa abi sende hep acı haberler veriyorsun yaa yok ferrarinin acı sonu yok lamborghinin acı sonu bari bi şahinin acı sonunuda verde bizde övünelim

• quote:

Orijinalden alıntı: lotus2010_

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: lotus2010_

hehhe kopartacıya getiriver

• quote:

Orijinalden alıntı: ardent_boy

quote:

Orjinalden alıntı: lotus2010_

hehhe kopartacıya getiriver

Alıntıları Göster
    O değil de neden adamların yüzünde siyah şerit var kim tanıyacakki onları ya da tanısalar ne olacak ki. Araca tecavüz mü etmişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lammez11

O değil de neden adamların yüzünde siyah şerit var kim tanıyacakki onları ya da tanısalar ne olacak ki. Araca tecavüz mü etmişler.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Lammez11

hakkaten ya bnde yarıldım... enayi damgası yemesin die heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: aDoLF®

quote:

Orjinalden alıntı: Lammez11

hakkaten ya bnde yarıldım... enayi damgası yemesin die heralde

Alıntıları Göster
    Kullanan "hafif" acemiymiş...
    ama benim ilgimi çeken şey lastiklerin, araba yanlamasına kayarken dahi yola yapışmak boyutunda tutunması sonucu aksın kırılması ve arabanın takla atmaması... Üstelik üstünde kaydığı zemin ot, toprak acayip kaygan bi zemin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalsiyum 17

ama benim ilgimi çeken şey lastiklerin, araba yanlamasına kayarken dahi yola yapışmak boyutunda tutunması sonucu aksın kırılması ve arabanın takla atmaması... Üstelik üstünde kaydığı zemin ot, toprak acayip kaygan bi zemin...

Alıntıları Göster
    fazla hızlı gidersEn böyle olur

• quote:

Orijinalden alıntı: cimicim35

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cimicim35

lamborghini alıpta yavaşmı gidiceksin adam boşuna mı 300.000 € veriyor hız yapmak için azcık mantık yürüterek konuşun

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

quote:

Orjinalden alıntı: cimicim35

lamborghini alıpta yavaşmı gidiceksin adam boşuna mı 300.000 € veriyor hız yapmak için azcık mantık yürüterek konuşun

Alıntıları Göster
    elbette hızlı gitmek hakkı olabilir ama en azından biraz da deneyim sahibi olduktan sonra bu araca binsin,yoksa gaza gelmemek elde değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: de-ka

elbette hızlı gitmek hakkı olabilir ama en azından biraz da deneyim sahibi olduktan sonra bu araca binsin,yoksa gaza gelmemek elde değil.

Alıntıları Göster
    Kaskosu vardır insallah....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalsiyum 17

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: feanorringeril

Aksların kırılma nedeni yola tutunma çabasından kaynaklanmıyo o araba yandan bi yere çarpmış ve en son olarak ta bulundugu noktaya gelmiş. Akslar 300 bin avroluk arabada kaymadan dolayı kırılcaksa bizim nalburdaki cam çivileriyle tutturulmuş demektir. Ama bu arabaların yolu yapıştıgı bir gerçek, çarpışma verilerini ve olayı izlemeden kesin birşey söylemek yanlış olur kanımca.

• quote:

Orijinalden alıntı: necroshine

quote:

Orjinalden alıntı: feanorringeril

Aksların kırılma nedeni yola tutunma çabasından kaynaklanmıyo o araba yandan bi yere çarpmış ve en son olarak ta bulundugu noktaya gelmiş. Akslar 300 bin avroluk arabada kaymadan dolayı kırılcaksa bizim nalburdaki cam çivileriyle tutturulmuş demektir. Ama bu arabaların yolu yapıştıgı bir gerçek, çarpışma verilerini ve olayı izlemeden kesin birşey söylemek yanlış olur kanımca.

Alıntıları Göster
    lastıklerin kalınlıgına bak

• quote:

Orijinalden alıntı: trapezoid

lastıklerin kalınlıgına bak

Alıntıları Göster
    o kadar para ver al kazaya yap ortada kal otur aracını ızle. hayır bide yanılmıyorsam orası yarıs pıstı gıbı bır yer. kazayı orda yapıyo. yanı bos yolda. ee tabi yolu bos gorupte çoşarsan olacagı bu tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

o kadar para ver al kazaya yap ortada kal otur aracını ızle. hayır bide yanılmıyorsam orası yarıs pıstı gıbı bır yer. kazayı orda yapıyo. yanı bos yolda. ee tabi yolu bos gorupte çoşarsan olacagı bu tabiki.

Alıntıları Göster
    sase de bise yok...
    arka camurluk degiscek.. janttida duzeltip boyatcan.. yola devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilikka

sase de bise yok...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cilikka

sase de bise yok...

onlarin faturasiyla bile iyi bir araba alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: cilikka

sase de bise yok...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cilikka

sase de bise yok...

Abi ne güzel yazmışsın koptum valla ya Türk insanı işte bu abi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.