Şimdi Ara

Laptopta üstün performans için neler yapmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar dell inspiron 1501 kullanıyorum bi arkadastan bazı programlar yukleyerek oldukça üstün performans alınabileceğini duydum nedir bu programlar ne işe yarar yardımcı olursanız sevinirim

• performans eksiği mi var ki program arayışındasın :D nvidia nın en son driverini yükle oyunlarda 5-10 fps daha fazla verim alıosun ben şahit oldum
  • bişey yükleyerek yapılırmı bilmiyorum Overclock yap desem laptopda çok riskli fakat laptopda açık olan gereksiz programları kapatarak ram den daha iyi performans almayı saglayabilirsin.
  • SYSTEM MECHANIC PRO 7
    REGISTRY MECHANIC
    REG CLEAN
    YOUR UNINSTALLER PRO
    SPY SWEEPER
    PARAGRON TOTAL DEFRAG
    ADVANCED WINDOWS CARE PRO
    AUTORUNS
    O&O DEFRAG
    SUPERFAST
    KASPERSKY IS

• SYSTEM MECHANIC PRO 7
  • quote:

Orjinalden alıntı: -KaRaBaSaN-

SYSTEM MECHANIC PRO 7

bu program nasil kullaniliyor???
  • quote:

Orjinalden alıntı: switel

quote:

Orjinalden alıntı: -KaRaBaSaN-

SYSTEM MECHANIC PRO 7

bu program nasil kullaniliyor???

ilk once bilgisayarini tarar.. derken söle söle birseyler var yapilmasi gereken.. sende tamam tamam yap dersin... o kendisi yapar
  • SYSTEM MECHANIC PRO 7 MESSAGE:

Your system needs overclock.Please chance your ddr rams and cpu voltages.After that your computer will be melt but also your performance must be increase.

Bana böyle yazdı taramadan sonra ne yapayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petsise87 -- 19 Eylül 2007; 1:06:15 >
  • Ben zamaninda masaustunde o system mechanic v.s gibi pek cok programi denedim,etkiledigi dogrudur fakat öyle şeylerle ugrasmaktansa sistemim sadece gerekli programlar , ve temiz bir sistemle yani norton ghostla yedegini aldigim icin herhangi bir sistemin yavaşlaması durumunda hemen yedegi calistirip ilk performansa devam,eğer oyun kuracaksamda yedegi aldiktan sonra kuruyorum , cünkü kurulan oyunlar sistemi kasabiliyor , en güzeli temiz bir windows iste : )bana göre tabi : )
  • programi filan gec, 7200 RPM disk ve 2GB+ RAM tak, farki gor...
  • SYSTEM MECHANIC PRO 7 serialini bulabilirmisiniz full olsn
  • hepinize cok teşekkür ederim arkadaslar
  • quote:

Orjinalden alıntı: PrinceXeviLx

SYSTEM MECHANIC PRO 7 serialini bulabilirmisiniz full olsn

forumda yasak...özelden olur ancak o iş....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.