Şimdi Ara

lassa snoways era

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben bu yıl pıyasaya çıkan lassa snoways era model kış lastiği hakkında bilgi almak istiyorum.
    kullanan yada tecrübesi olan arkadaşların yarıdmılarını bekliyorum.
    nasıldır + ve - leri nelerdir?
    cevaplarınız için şimdiden teşerkkrler

• quote:

Orjinalden alıntı: fmaka

ben bu yıl pıyasaya çıkan lassa snoways era model kış lastiği hakkında bilgi almak istiyorum.

anlaşılan bu sene kullanan yok bu lastiği.
    yada kimseler yorum yapmak istemiyor.
  • Bu lastigi arastıran falan cok kisi oldu biraz konuları arastırın goreceksiniz.
  • ben yozgtta yaşıyorum aracıma 2 tane ekim ayında lassa era aldım.Ben çok memnun kaldım dişleri çok güzel yola tutuşu güzel önden kolay kolay kaymıyor.Hatta arkalarda yoktu benim buzda aracı kaydırdım ön hiç bir tarafa gitmedi ama arka taraf ön tarafa geçti.Okuldaki 3 arkadaşta era kullanıyor.Aşırı pahalı lastik almaya gerek yok Alpin yada Nokian gibi.

Ben şahsen çok memnunum deneme şansım oldu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.Hatta seneye arkalarada sırf denemek için Petlas marka kış lastiği alacağım.Petlas hakkında millet önyargılı davranıyor sırf denemek için önümüzdeki kış 2 adet petlas alacağım.

Kesinlikle era güzel ve fazlasıyla memnun kalırsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpergndz

ben yozgtta yaşıyorum aracıma 2 tane ekim ayında lassa era aldım.Ben çok memnun kaldım dişleri çok güzel yola tutuşu güzel önden kolay kolay kaymıyor.Hatta arkalarda yoktu benim buzda aracı kaydırdım ön hiç bir tarafa gitmedi ama arka taraf ön tarafa geçti.Okuldaki 3 arkadaşta era kullanıyor.Aşırı pahalı lastik almaya gerek yok Alpin yada Nokian gibi.

Ben şahsen çok memnunum deneme şansım oldu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.Hatta seneye arkalarada sırf denemek için Petlas marka kış lastiği alacağım.Petlas hakkında millet önyargılı davranıyor sırf denemek için önümüzdeki kış 2 adet petlas alacağım.

Kesinlikle era güzel ve fazlasıyla memnun kalırsın.

hocam çok teşekkrler verdiğin bilgilerden ötürü.

• selam arkadaşım ben bu kış dört tane aldım imzamdaki aracıma karda fena değil ama yerlerde buz varsa vede hızınız 25-30 km bile olsa frene hafif bastığınızda yağ gibi kayıyor. buzda yol tutuşu hiç iyi değil bu arada ben erzurumda yaşıyorum kış şartlarını burdan daha iyi ölçebileceğiniz yer yoktur. Hatta bundan bir ay önce fabrikanın adamları nasıl olduklarını araştırmak için erzuruma gelmişlerdi dört lastik aldığım i,çin beni aramışlar bende bir gün önce olan bi olayı anlattım 25-30 ile giderken fena kaymıştım eşim yanımdaydı çok korkmuştu o bile şaşırmıştı nasıl öyle hızlandı diye. bu arada araç frene basıyosunuz bi kaymaya başladımı iyice hızlanıyo dedim lassanın adamlarına böyle böyle karda iyi ama buzda fena kayıyo yanınıza gelelim dediler tamam dedim hatta aynı yere götüreyim sizi siz gözlerinizle görün dedim adamlar daha aramadı.
    quote:

Orjinalden alıntı: fmaka

ben bu yıl pıyasaya çıkan lassa snoways era model kış lastiği hakkında bilgi almak istiyorum.

• cam gibi buzda kaymayan lastik varmı?
  • Kaymayan araç yoktur ama bu bide hızlanıyo o çok fena.
    quote:

Orjinalden alıntı: alpergndz

cam gibi buzda kaymayan lastik varmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.