Şimdi Ara

lastik öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. 195 55 r16 ebatlarında yaz için yeni lastik alacağım. Petlas ya da lassa düşünüyorum. bir lastik için 50 tl civarı fark var. daha az maliyet için petlas alınır mı? kullanan arkadaşlar var mı?

• ucuz etin yahnisi olmaz hesabı. diğeri daha pahalıdır vardır bir hikmeti. uslu uslu yolumda giderim yağmurlu havalarda dahada dikkatili sürerim dersen petlas alınabilir.
    50 tl para değil benim için diyorsan daha iyi bir lastik olan lassayı al...
  • Lastikler aracımızla yer arasındaki tek bağlantı noktası olduğuna göre, bence ucuzunu değil de en güvenilir olanını tercih edin derim.
  • Petlas al Türkiye kazansın.
    iyi diye bildiğimiz markaların yüzde 5 farkı ya vardır ya yoktur.petlas lassa kullanalar yolda buz pateni yapmıyolar.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: naczet24

Petlas al Türkiye kazansın.
    iyi diye bildiğimiz markaların yüzde 5 farkı ya vardır ya yoktur.petlas lassa kullanalar yolda buz pateni yapmıyolar.....

Ben de Türk malı olsun diye düşünmüştüm ama konu güvenlik olunca insan önyargı ile yaklaşıyor. Hepimiz ülkemizin malına sahip çıkmalıyız. Ülkemiz firmaları da kaliteye önem verirse iyi olur. Petlas kullanmadığım için bilmiyorum.
  • Petlasın yaz lastiğini bilmiyorum ama kış lastiğini Erzurumda 3 yıl kullandım hiç bir problem yaşamadım. Yaz lastiğininde iyi olduğu söyleniyor ama kullanıcısını dinlemek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlar ne şekilde 195*65*r15*91h lazım banada
  • quote:

Orijinalden alıntı: bektascinar

fiyatlar ne şekilde 195*65*r15*91h lazım banada

115 e aldım geçen gün starmax novaro 532
  • 195 65 15 91 t michelin 125
    195 55 16 87 h michelin 175

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_73371426/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73371426
    http://forum.donanimhaber.com/m_70484061/mpage_1/key_/tm.htm

Bu konuları bir incele; istediğin lastiklerin ab etiket değerlerini karşılaştır.

ben 195/55/16 için epey araştırdııktan sonra Goodyear EfficientGrip Performance aldım.

kumhonun kh27 side araştırlması gereken bir lastiğe benziyor

• Selam arkadaşlar
    Aracıma 4 tane lastik alacağım. arabam Nissan Almera Tekna HB.
    orjinal lastik ebatı 195*55*16. Ancak ben 205*55*16 alacagım.
    starmaxx novaro st 532 ye (tanesine) 130 tl peşin, 140 tl 6 taksit le fiyat aldım. Uzun yola gitme durumu var ay sonunda.
    sizce nasıl ?
    saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.