Şimdi Ara

Lazerle Göz Ameliyatı Olanlar ve Olmak isteyenler Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaşım 12 göz derecelerim sağ sol 1.75 miyopi 0.50 astigmatizma genetik gibi çünkü babamdada var aynı sorun. Lazerle göz ameliyatı düşünüyorum 20-22 yaşlarında olan varsa bana önerilerini iletirse mutlu olurum bu arada göz egzersizleri varmış bunlarla gözlükten kurtulunabiliyor muş gibi şeyler duydum. Bunlar hakkında yorumlarınızı bekliyorum :D

• 1- Ameliyat olma.
    2- "Göz egzersizleriyle gözlükten kurtulma" diye bir şey yok.
  • up -----------------------
  • RAHATSIZADAM R kullanıcısına yanıt
    Göz egzersizleri numaranı hiç değiştirmiyor en fazla kasları rahatlatıyor.Görme bozukluğu gözün fiziksel olarak ufak boyutlarda şeklinin bozukluğundan kaynaklanıyor, haliyle egzersizler gözünü tıraşlamayacağına göre düzelmiyor göz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Lazer hakkında düşünceleriniz :)
  • 1 hafta once anneanneme ozel bir hastanede lazer yaptirdim. Ben ne kadar rahatsamda korkarak gitti dogru ne yaptilar dersen.
    Lazerden 1 2 gun once hastanenin bosluguna gore goz rontgeni cekiyorlar sıkintili yerler belli oluyor goze dokunma falan yok. Sonra gun alip lazere gidiyorsun gene ayni tarz cihazla goze bakiyor doktor sonra saniselik hizlarla lazer yapiyor. En fazla 10dk suruyor korkacak bisey yok isik tutuyor doktor ciktiktan bi 20 30dk goz isiktan dolayi tam gormuyor 2 3 gun hafif bi bas agrisi sonrasinda olay bitiyor 3 ay sonra tekrar kontrol var korkma yaptir acitan bisey yok bende yaptircam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.