Şimdi Ara

lcd mönitör 720p kalite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ps3 aldığımda 19" philips 190cw8fb mönitörümde kullanıcam(widescreen 1440*900) bağlantıyı da xcm vga boxla yapmam gerekiyor.çünkü mönitörümde dvı ve hdcp yok ,ek bütçem de yok maalesef başka bir mönitör için ,sormak istediğim görüntü kalitesi (720p olarak) nasıl mönitörümde bi sorun yaşarmıyım.Sonuçta bügünlerin favori oyunu metal gear solid 4 720p destekli ve herkes görüntülerin güzelliğinden bahsedip duruyor.

Görüşlerinizi,bilgilerinizi ve mümkünse ss leri yada mgs4 gerçek 720p oynanış video linkini rica ediyorum

bügüne kadar çok sorulmuştur bu tip sorular biraz sıktım ama kusura bakmayın arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samwet -- 9 Ağustos 2008; 20:13:18 >

• 720p çok kalitelidir sıkma canını,vga box denilen aletle 720pyi yakalayabiliyor musun?
  • forumdaki miex adlı arkadaşın incelemesine göre alınıyormuş
  • bendede 19'' wide monitör var vga+dvi var hdcp yok bi ara bu xcm vga box tan almaya karar vermiştim ama 19'' monitörde ne kadar güzel olabilir ki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: asdfg_1453

bendede 19'' wide monitör var vga+dvi var hdcp yok bi ara bu xcm vga box tan almaya karar vermiştim ama 19'' monitörde ne kadar güzel olabilir ki.

şimdi ps3 ünü nasıl kullanıyorsun
  • up
  • quote:

Orjinalden alıntı: samwet

quote:

Orjinalden alıntı: asdfg_1453

bendede 19'' wide monitör var vga+dvi var hdcp yok bi ara bu xcm vga box tan almaya karar vermiştim ama 19'' monitörde ne kadar güzel olabilir ki.

şimdi ps3 ünü nasıl kullanıyorsun

37 ekran tüplüde arasıra da içerdeki 84 ekran tüplüye bağlıyorum
  • eminim bu forumda bu soruya cevap verebilecek çok kullanıcı vardır.neden cevap gelmiyor.çok mu sıkıldınız bu sorulardan
  • biton cevap istemedim zaten cevabın için teşekkürler aşağıdaki linkteki konu YALAN yani

http://forum.donanimhaber.com/m_24417679/mpage_1/key_xcm%2Cvga%2Cbox//tm.htm#24544312
  • bak arkadaşım yok anlamıyorsun yok sıkıldım demene gerek yok(ayrıyetten anlaşılmıcak bi şeyide yok İZAFİYET değil bu) cevap vermezsin olur biter ben sadece kullanan varsa görüşlerini istedim bi manzarayı görmek var bi de dinlemek var ,onca insan var forumda benim anlattığım şekilde kullanan bi sen misin kaliteden anlayan, tabikisenin full hd inde daha iyi görüntü vericek ama yine de teşekkürler cevap verdiğin için ,değerli zamanını harcadığm için kusura bakma daha zekisin ya
  • tamam haklısın full hd yi yanlış yazmışım ona sözüm yok hala zeka işinden bahsediyorsun ama yine anlamadın ne demek istediğimi aslında sen bana saldırı yaptın ilk olarak forumdaki yazılarıma bak hiç kimseye olumsuz bi şey yazmadım çünkü bu foruma yakışmaz ilk önce sen bana yok çözünürlükten anlamıyorsun yok öle olurmu çok sıkıldım diye konuştun sanki yeni girmişim bilgisayar işlerine karşındakinin seviyesini bilmeden seviyesizce konuşan sensin hee sen girme benim başlığıma ama ben bildiğim bir bilgiyi senin başlığına yazarım paylaşırım bilgin olsun

yazı dilinde anlaşmaya çalıştığımız için yanlış anlayıp böyle konuştuğunu varsayıyorum(vurgusuz)

TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samwet -- 10 Ağustos 2008; 19:01:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.