Şimdi Ara

Lenovo C740 Almalımıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Lenovo C740 cihazını almak istiyorum benim için önemli olan kampakt olması ve tablet şeklinde kullanılabilir olması. Kullanan var mı tavsiye edremisiniz? Alternatif önerileriniz varsa alabilirim.
    amazon
    Lenovo Yoga C740 Dizüstü Bilgisayar, 14 inç FHD, Intel Core i7-10510U, 512 GB SSD, 8GB RAM, 81TC000VTX, Windows 10 Home
    https://www.amazon.com.tr/dp/B0886YLN18/ref=asc_df_B0886YLN181591693800000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B0886YLN18&linkCode=asn

• Merhabalar,
    özellikleri fena değil 10.Nesil işlemci kullanıyor.
    üzerindeki m2 NVMe SSD testlerde gördüğüm kadarıyla çok hızlı 3200/2800 gibi okuma yazma değerleri veriyor.
    Ram cihaz üzerine lehimlenmiş durumda arttıralacak slot yok ona göre 8 yada 16 tercih edilmeli ama bana göre 8gb haylı hayli bu cıhaz için yeterli.
    ekran parlıklıgı seviyesi güneş ışıgında kullanımı için yetersiz olduğı belirtilmiş.. güneş ışı altında kullanacaksanız dikkat edin :)
    2 type-c portu var buda iyi ama thunderbird değil sanırım ama emin olamadım, display port vs desteği oldugu yazılmış.
    65w adaptoru var... bataryası iyi gidiyor sanırım
    kamera manuel kapatılıyor oda iyi.
    hafif

bana göre fena değil ama ekran 4k olsaymış iyiymiş..

• AMD ryzen 7 4800u i7nin 2 katı gücünde ekranda freesync destekli.

Intel'in güçsüz işlemcilerine gereksiz daha fazla para vermeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: GTX 1650Ti

AMD ryzen 7 4800u i7nin 2 katı gücünde ekranda freesync destekli.

Intel'in güçsüz işlemcilerine gereksiz daha fazla para vermeyin.
    Arkadasım güzel gözüküyor da 15' olanı yok sanırım. Yoksa tadından yenmez bir cihaz.
    ben de bakınıyorum thinkpad düşünüyorum benzer configrasyonda cihaz yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.