Şimdi Ara

[SATILDI] Lenovo Legion Go 512GB Z1 Extreme - 2 ay kullanıldı Mediamarkt ürünü , KGF tam + Aksesuarlı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Lenovo Legion Go 512GB Z1 Extreme - 2 ay kullanıldı Mediamarkt ürünü , KGF tam + Aksesuarlı

Temizdir hiçbir sorunu yok tamiri yoktur

2 ay kullanıldı Mediamarkt TR garantili

Faturası var , Garantisi var , Kutusu var

Kutu içeriği tam FPS adaptörü çantası her şeyi var

Ekstra koruma kapağı ve analog stick var

Sıfırlanmış bir şekilde elden adresimden teslim edilir.

Peki 2 aylık temiz TR ürününü neden satıyorsun derseniz tek sebebi ekran kartımı yükseltmek için nakit çıkaracağım. Biraz grafiklere takık biriyim 4K Ultra oyunculuğu seviyorum el konsolu bana göre değil pek fazla.

Takas teklifleri için ...

- RTX 4080 Super Palit Jetstream sahibiyim 2-3 aylık içi açılmamış Gamegarajdan garantili KGF'si tam ekran kartım var. İlandaki legion go ve ekran kartımla birlikte RTX 4090'a takaslayabilirim. Başka bir takas teklifi lütfen yapmayın.

RTX 4090'da aradığım kriterler

- TR ürünü KGF tam olmalı

- Tamir görmemiş , temiz olmalı

- Gigabyte Palit MSI Asus dışı bir marka olmamalı (MSI Ventus hariç)

[SATILDI] Lenovo Legion Go 512GB Z1 Extreme - 2 ay kullanıldı Mediamarkt ürünü , KGF tam + Aksesuarlı

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 28000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 1 Temmuz 2026 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : UPS İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.