Şimdi Ara

LENOVO Moto Z 1299 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
11
Favori
23.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18 tlf varken jbl i sepete kendi ekliyordu, şu an seçeneklerde bile çıkmıyor jbl, ekleme şansı yok, demek 2-3 stok varmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Aynen.

LENOVO Moto Z  1299 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlarda birisi android 6.0 ile geliyor ve guncellenmiyor yazmış. Bu konuda bilgisi olan var mi?

• biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Android 8 gelecek diye duymuştum. O bilgi yanlış cihazda 7.1.2 var.
    Not:Oreo dağıtılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A6A3859BE -- 3 Temmuz 2018; 0:39:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • UGUR19 U kullanıcısına yanıt
    aynen 1299 iken veriyordu. şu an çekmişler

• Bu arada cumartesi sipariş verenlerden telefonu gelen oldu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan bilgisayardan alinan cihazlarin garantisi Lenovo Türkiye mi ?

• Arkadaşlar benim telefon geldi ama motorola açılmamış olduğunu belli eden bandrolün üstünde controlled diye bir bandrol yapıştırılmış bu nedir ? Birde ekran üzerinde koruyucu plastik yoktu,parmak izi felan yok ama,bu ne demek bilen var mı servise gitmiş cihaz mı yolladılar acaba bana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exelente

Arkadaşlar benim telefon geldi ama motorola açılmamış olduğunu belli eden bandrolün üstünde controlled diye bir bandrol yapıştırılmış bu nedir ? Birde ekran üzerinde koruyucu plastik yoktu,parmak izi felan yok ama,bu ne demek bilen var mı servise gitmiş cihaz mı yolladılar acaba bana?
    Vatandan haftasonu 1169 TL ye mi aldiniz, yanında batarya ve JBL mod geldi mi?

• hayır gelmedi
  • Exelente kullanıcısına yanıt
    Foto çekip eklerseniz daha açıklayıcı olur. Bende aldım eğer açılmış kutu ise, hiç uğraşmam direkt iade ederim..
  • Merhaba,
    Bu telefonu aldım ve dünden beri hala güncellemeleri kuruyor, şuan oreo güncellemesi indiriliyor fakat wireles bağlantısında sorun var telefonun bence, inanılmaz yavaş bağlantı, saatler sürüyor inmesi, motorolanın serverlarından dolayı olduğunu düşünmüyorum çünkü wireless üzerinden internete bağlanmaya çalıştığımda da sayfaları çok yavaş açıyor, misal aynı wireless bağlantısı üzerinden youtubedan herhangi bir video açıyorum samsung s8 ile aynı anda bu telefonda 144p açılıyor samsung s8 de 480p.
    Wireless bağlantıda yavaşlık sorunu yaşayan var mı kullanan arkadaşlarda?
  • LENOVO Moto Z  1299 TL
    LENOVO Moto Z  1299 TL
    Bant bu arkadaşlar.Diğer alan arkadaş varsa onda böyle bir bant olup olmadığını yazarsa çok sevinirim.
    Ben bantı ters tarafa doğru kestim altındaki motorola bantı büyük ihtimal daha önceden kesilmişti,büyük ihtimal ya teşhir yada müşteriden dönen ürün.
    Yani bir insan bunu niye yapar anlamış değilim,kendisi olsa böyle bir ürünün gelmesi acaba çok mu hoşuna gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exelente -- 3 Temmuz 2018; 15:22:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Exelente

Bant bu arkadaşlar.Diğer alan arkadaş varsa onda böyle bir bant olup olmadığını yazarsa çok sevinirim.
    Ben bantı ters tarafa doğru kestim altındaki motorola bantı büyük ihtimal daha önceden kesilmişti,büyük ihtimal ya teşhir yada müşteriden dönen ürün.
    Yani bir insan bunu niye yapar anlamış değilim,kendisi olsa böyle bir ürünün gelmesi acaba çok mu hoşuna gider.
    Selam dostum ben dün aldım böyle bir ban hatırlamıyorum, motorolanın kendi bandı kesinlikle açılmamıştı ama güvenlikli bir bant olduğu için ilk ben açtığımdan eminim, yavaş yavaş açtım, keserek açmadım, açıldıkça motorola yazısı stickerının bir kısmı kutu üzerinde kalıyordu.

• FERROKROM kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için sağol dostum,bana yollanan ürün mağazadan sevk edilmiş büyük ihtimalle bu cevaptan sonra teşhir yada müşteriden dönen ürün olduğu kesinleşti çok beğenerek aldığım telefonu iade etmek zorunda kalacağım mecburen.
  • FERROKROM kullanıcısına yanıt
    Wireless ta donma vs çok yaşıyorum ben. Modemin ayarlarından bir şeyler yapmak gerekiyor sanki :(

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Wireless ta donma vs çok yaşıyorum ben. Modemin ayarlarından bir şeyler yapmak gerekiyor sanki :(
    Donma değil de yavaşlık söz konusu bende, ciddi bir şekilde yavaş, modem ayarlarıyla ilgili olduğu sanmıyorum birkaç farklı modemde denedim, diğer telefonlarda indirme hızı çok yüksekken bu telefonda aşırı yavaş...
  • Exelente kullanıcısına yanıt
    Aynen, kapalı kutu ürün değil, müşteriler onu sorun yaptığı için üzerini başka bantla gizleme gereği duymuşlar..
  • Cumartesi günü 1169tl'ye satılırken, jbl hoparlör verdi mi yanında 0.01₺'ye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuna4242

Cumartesi günü 1169tl'ye satılırken, jbl hoparlör verdi mi yanında 0.01₺'ye.
    Bende dün internet sayfasindan satin aldim 1169 tl ve jbl ile birlikte. Bakalim bize ne gelecek.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.