Şimdi Ara

LENOVO Moto Z 1299 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
11
Favori
23.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ne ara 1169₺'ye düştü?

İade edeyim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuna4242

Dün 1299₺ değilmiydi fiyatï?

Ne ara 1169₺'ye düştü?

İade edeyim ben.
    22:00 dan sonra genel bir indirim geliyor. Internet sayfasini takip edebilirsiniz

• Jbl mod ile beraber 1169 dan satılırsa ben de sipariş geçmeyi düşünüyorum. Fakat bugünkü açılmış kutu ve teşhir muhabbetleri de hafiften endişelendirmedi değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanırım outlet ama günahlarıı almak istemem. Bu firmanın teşhir tv yi streçleyip sıfırların yanına koyduğuna bizzat,şahidim

• sabah havaleyi yaptık bakalım 1169tl

LENOVO Moto Z  1299 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christopher Moltisanti -- 5 Temmuz 2018; 9:46:39 >
  • Christopher Moltisanti kullanıcısına yanıt
    dun aksam miydi hcm bu rakam..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

dun aksam miydi hcm bu rakam..?
    yok 3 gün önceydi kararsızdım aldık bakalım sıkıntı olmaz inşallah.

jbl gözükmüyor şuan stokta birde teşhir felan gelmez inşallah.
  • Evet, vatandan alıpta telefonları gelen var mı?

Kaç liraya aldınız ve yanında batarya modu geldi mi, açık kutu mu çıktı???

• telefon görüntü olarak beş para etmez belki ama içinde bir canavar var!
    işlemcisi zamanın en efsanelerinden acaip güçlü bir işlemci. ram keza oldukça yeterli.
  • Vatandan bir tane aldim. Dun geldi. Cihazda jelatin yoktu ama kapali kutuydu. Ek kapak da yollamislar ama isin ironik yani, hediye kapak kutudan cikan kapakla ayni model. Cihaz cok kaliteli. Malzeme kalitesi de iyi, aksami da iyi. Onlarca guncelleme yükledi. Daha yeni kullanabilir hale geldi. Son yaptigi guncellemeyle de Oreo 8.0 oldu.

• asksarabi kullanıcısına yanıt
    Özellikle ekran süresi hakkında bilgi verebilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim tespit ettiğim olumsuz yönlerini belirtiyim;

Öncelikle şunu belirtiyim bana 6.0 ile geldi ve 8.0 a güncellenmiyordu cihazınızda en son sürüm yüklü tarzında bi yazı vardı pek fazla da uğraşmadım açıkcası ancak güncellenmiyordu aşağıda bahsettiğim sorunlardan bazıları 8.0 ile düzeltilmiş olabilir onu da göz önünde bulundurun.

Alet Cayır cayır çalışıyor işlemcisi sağ alt tarafta sanırım, elinizle tuttuğunuz yer sürekli sıcacık telefonla ne yaptığınızın önemi yok hep sıcacık oyun oynarken doğal olarak daha da bi rahatsız edici hal alıyor sıcaklık konusu.

Ekranı genel olarak güzel ancak tam karşıdan bakmadığınız zaman beyazlar resmen maviye dönüyor. Birazcık telefonu sağa sola çevirince ekranda sanki mavi bi filtre var gibi bu beni rahatsız etti açıkcası.

Pil konusuna gelecek olursak o da beklendiği üzere kötü. Özellikle oyun oynarken pil akıp gidiyor önünü alamıyorsunuz. 2 yıllık LG G3 telefonumla hemen hemen aynı pil performansını sergiliyor.

Oyun olarak pubg denedim hd ayarda 20-30 kare arası değişiyordu ve anlık hıçkırmalar oluyordu oyunda, keyif almadım açıkcası bu şekilde oynamaktan.

• fastmustaine kullanıcısına yanıt
    Ben bahsettiginiz sorunlari yasamadim. Oreo güncellemesi yuklendi. Ekranda sorun yok. Pil ömrü bende tam gün gidiyor ama oyun oynamiyorum. Instagram, fotograf, telegram, whatsapp, email ve cok az navigasyon ile tum gunu cikartiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asksarabi -- 9 Temmuz 2018; 0:19:57 >
  • gilean_ G kullanıcısına yanıt
    Yarin pil bitene kadar kullanip grafigi sizinle paylasirim. Son kullanimimda 18 saat gitmiş ama gunun yarisinda elime hic almamistim. Araba kullaniyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: asksarabi

Ben bahsettiginiz sorunlari yasamadim. Oreo güncellemesi yuklendi. Ekranda sorun yok. Pil ömrü bende tam gün gidiyor ama oyun oynamiyorum. Instagram, fotograf, telegram, whatsapp, email ve cok az navigasyon ile tum gunu cikartiyorum.
    Artık yeni nesil çiplerin güç yönetimi çok iyi hocam . Yoğun grafik işlem gerektirmeyen, daha doğrusu güç gerektirmeyen durumlarda batarya kullanımı çok düşük olacaktır.
    düşük mah'lı batarya eksikliği ,pugb gibi yoğun ve zorlayıcı grafik gerektiren oyunlarda çıkıyor maalesef.

Hele bu kadar güçlü bir soc varken bu cihazda.

Tabi ihtiyaçlara göre değişir, mesela ben pokemon go oynayan birisiyim, aynı anda hem internet, hem oyunun hemde gps'in çalışması gerekiyor. LG G3 kullanırken çok sıkıntısını çektim- o bataryanın.Şimdi 4.000 mah bataryalı bir cihaz ile deneyeceğim bakalım tatmin edecek mi beni.

Sizden ricam her ne kadar bu cihazı kullanmasam da kullanan arkadaşlar için bataryayı %100 yapıp , pugb gibi ağır oyunlarda deneyip sonucu paylaşmanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 9 Temmuz 2018; 10:43:0 >

• Performans ve özellik olarak iphone 6 dan iyimi bu telefon iphone 6 kullanıyorum artık donma problemleri yaşamaya başladım çünkü

• gilean_ G kullanıcısına yanıt
    Soz verdigim uzere pil kullanim gorselini atıyorum. Sabah 8'den beri biraz telegram ve email kullandim. Cok az da Internetten bilgi baktim. Biraz da pil kullanimini etkilesin diye Instagram kullandim. Saat 18.00 ve pil yuzde 54'te. Bundan sonra telefonu cok az elime alacagim için pilin tukenmesini bekleyemeyecegim. Gene de grafik size bir bilgi verecektir.

LENOVO Moto Z  1299 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asksarabi -- 9 Temmuz 2018; 18:20:40 >
  • Bu da pili kullanan uygulamalar bilgisi. Biraz da whatsapp kullanmisim.
    LENOVO Moto Z  1299 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asksarabi -- 9 Temmuz 2018; 18:19:59 >
  • Arkadaşlar ben de bugün gg dan 1300den aldım. 20 lik indirim çeki + 50 world puan ile 1230a geldi. 1169a ses modu ile beraber alanları görünce kafana takıldı. Daha kargoya vermediler. Ne yapsam ki iptal edip biraz daha mı takip etsem bilemedim... 😓

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.