Şimdi Ara

LENOVO Moto Z 1299 TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
11
Favori
23.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İphone 7den bile iyidir muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FERROKROM

Kullanan arkadaşlar rica etsem bu telefonda donanımsal olarak fm radyo olup olmadığını yazabilr misiniz?
    Yok. 2 senedir kullanıyorum. Oyunda ısınıyor , 4k video çekiminde tlfn yanıyor :) Arka kamera için koruyucu etiket takın , koruması cam değil çok kolay çiziliyor. Ön camı kaliteli korumasız çok rahat kullanabilirsiniz. 2 kere çok sağlam düşürdüm , hatta birisinde yer ıslaktı ön camında 5-6 metreden fazla yerde kaydı. ekranda sadece 4 tane kırçal çizik vardı. tabi kenarlar çiziliyor. Oyun oynamıyorsanız batarya gün içerisinde yeterli.Sosyal medya manyağı iseniz batarya yetmez. Parmak izi okuyucu cidden hızlı.
  • Şuan jbl hoparlör ile birlikte nerden alabilirim 1299 tl ye arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mtax

Yok. 2 senedir kullanıyorum. Oyunda ısınıyor , 4k video çekiminde tlfn yanıyor :) Arka kamera için koruyucu etiket takın , koruması cam değil çok kolay çiziliyor. Ön camı kaliteli korumasız çok rahat kullanabilirsiniz. 2 kere çok sağlam düşürdüm , hatta birisinde yer ıslaktı ön camında 5-6 metreden fazla yerde kaydı. ekranda sadece 4 tane kırçal çizik vardı. tabi kenarlar çiziliyor. Oyun oynamıyorsanız batarya gün içerisinde yeterli.Sosyal medya manyağı iseniz batarya yetmez. Parmak izi okuyucu cidden hızlı.

Alıntıları Göster
    bu saydıklarınız iphone 8de de oluyor

lenovo yine f/p telefonu yapmış diyebiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar şansamı denk geldi bilmiyorum benim telefon geldi yanında batarya mod ve jbl modda geldi batarya mod süpriz oldu.
  • Christopher Moltisanti kullanıcısına yanıt
    İyi günler de kullanın, vatandan mı almıştınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: mecnunumm

İyi günler de kullanın, vatandan mı almıştınız?
    evet 1169 gece kuşu
    Valla baya şanslıymışsınız. Normalde ben denediğimde jbl otomatik sepete eklenmiş olmasına rağmen bir sonraki adımda stok yok diyordu. Size hem jbl hem batarya modu gelmiş. Incipio mu bu arada?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben aldığımda 1850₺ idi. Mesela şuan yeni tlfn alacağım. Ama bunun kadar incesini görmedim daha. Moto Z2 de sanırım gelmez ülkemize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoMMeS

Valla baya şanslıymışsınız. Normalde ben denediğimde jbl otomatik sepete eklenmiş olmasına rağmen bir sonraki adımda stok yok diyordu. Size hem jbl hem batarya modu gelmiş. Incipio mu bu arada?
    evet Incipio. bundle muhtemelen üzerine bantlamışlar. tek sıkıntı android 6.0 var güncelleme aradığımda bulamıyor akşam sim kart takıp denicem.
    Sim kartı taktıktan bir süre sonra geliyor güncelleme. Ben vatana mail de atmıştım cevap olarak bu üründe bundle yok demişlerdi. İyi fırsat olmuş sizin için.

• Arkadaşlar telefonun tuşları sanal o ekrandaki tuş sadece parmak izi okumaya yarıyor onun dışında lg lerdeki gibi sanal tuşları kullanıcaksınız. Ona göre alın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu gün başka bir şubeden ek bataryalı olanını bulunduğum yerdeki şubeye istettim. Telefon ücretini de avans olarak ödedim. İnternet sitesinde fiyat şu anda 1169 tl olmuş.

internet sitesinden alan herkese batarya modu geldi mi?
    Geliyorsa İnternet sitesinden alıp şubedekini iptal edebilirim.
  • asksarabi kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim ilginiz ve yardımınız için.
  • arkadaşlar internetten sipariş verip batarya modu gelen kaç kişi var başka konuda da gördüm de herkese geliyor mu acaba batarya modu ?

• 1169 a aldım vatandan.Batarya, jbl gelmedi.Sadece arka kapak hediyesi var.Zaten kutunun içinde var bir tane arka kapak.2 tane arka kapak oldu.Zaten stokta kalmadı da.

• Şuan GittiGidiyor da Teknosa dukkaninda kazananlar kulübüne % 5 indirimle 1.140 TL ye satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarnat1985 -- 13 Temmuz 2018; 23:36:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu gün vatanbilgisayardan sarj modu ile aldım.Telefonu açtık. Kurulumu yaptık falan sorun yok. Sonra Wİfiye güncellemelere bakayım dedim. Hiç wifi ağı bulamadı. Vatan bilgisayara geri gittim mecburen. Baktılar servise gönderdiler. Bakalım ne olacak. Donanım ile ilgili bir durum olursa para iadesi olacakmış.
    Wifi sorunu yaşayan var mı başka
  • 064 kullanıcısına yanıt
    demek ki birkaç şanslı kişiye denk gelmiş.
  • Gg da şu an 1151 TL. 20 TL indirim çeki ve 50tl world puan ile 1081 TL çok iyi fiyat. Bende WiFi sorunu yok. Sorunsuz çok şükür ve telefon çok hızlı en güzel tarafı bu. Hiç bir takılma kasma görmedim. Ben 20 TL paraf günün indirimi ile 1149a almıştım. Dün aldım telefonu. Bugün teknosa golü attı. Neyse nasip böyleymiş. Memnunum 1080e almayı düşünen alsın bence.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.