Şimdi Ara

Lenovo S920

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şu rom u yükledim flashtool ile türkçe seçenek var (kısmen) vibe den portlanmış.Bi kaç teması falan var.
    Googleplay aktif,kolayca framaroot ile root oluyor.İncelemeye devam.

yine bu rom üzerine cwm ile yüklenen kitkat rom u.

• Bende ayni romu yuklemistim ancak imei degistiremiyorum. Siz degistirdiniz mi? Nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seleucous

Bende ayni romu yuklemistim ancak imei degistiremiyorum. Siz degistirdiniz mi? Nasil?

mobileuncle marketten yüklenip açıldığında açılışda sol üstte kırmızı renkle unroot yazarsa cihaz rootlu değildir cihaza imei yüklemek için root olması lazım
    framaroot isimli apk yüklenip root yapıldıktan sonra tekrar mobileuncleden "engineer mode"+" cds informasyon"+" radio inf."imei değiştirilir.
    benzer mtk 6589 işlemcili cihazlarla ilgili konulardan yardım alabilirsin
    yapamazsan tekrar yazarsın .
  • pil durumu nasıl? vibe-miui romlar pili çabuk tüketiyordu?
    bir de çalışmayan yerler var mı? mesela hotspot özelliği deneyebilirmisiniz?
  • Telefonun ilk romu 4.2.15 idi. Onun imeini mobiluncle ile degistirmistim. Simdiki rom rootlu degildi rootladım. Mobileuncle icin ayni proseduru uyguluyorum ancak "This command not allowed user build" uyarısı veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar konu aslen Lenovo s920 rom root vs. dir. bu konuyu yanlışlıkla açtım sanırım.konuyu link den takip edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.